Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.825
Nama ne trebaju samo dopune, vec KVALITETNI igraci, igraci koji bi pomogli da se domognemo cilja, koji je neskroman a to je F4 Evrolige.

Konkurencija je ove sezone nikad veca, tacno moze svak svakoga dobiti.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
194
Reaction score
460
Локација
Beograd
Ovo stvarno vise nema smisla svakog cekamo a vremena sve manje i manje
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ja ne mogu da vjerujem da se neko divi ciganskoj kupovini igraca na kilo i to uporedju se nama, koji prvu put imamo sacuvan kostur tima.
Kod cigana, osim Nejpira, niko nije bio nosilac u predhodnom ekipama. Sve solidni igraci, ali daleko od vrhunskih koje smo mi zadrzali. Ima vremena da se procisti USA i nadju igraci koji ce se, naglasavam, uklopiti u nas sistem. A da ne zaboravimo da smo prosle sezone bili jedna od najdominantnijih fizickih ekipa i mozda i najbolji napadacki u cijeloj EL
Pa dobro, pazi, ne mora neko da bude nosilac igre u prethodnom timu da bi eksplodirao u narednom. Njihova ekipa uopste nece biti losa ako uklope to kako treba, imaju dobrog trenera, i mislim da ce biti jak protivnik svima. Sto nas nikako nece spreciti da ih jebemo, naravno. Mi smo sacuvali neke bitne igrace, ali smo u nezgodnoj poziciji sto poprilicno kasno nemamo prvog centra i prvog pleja, a treba nam jos 2-3 pristojna back-up igraca. Na primer, prethodnih sezona si imao Egzuma, lika koji je bio medju prvim pikovima u nba, sjebale ga povrede, otisao u Barsu gde su ga trpali na krilo, a on bas zeleo da bude dominantno plej, mi iskoristili priliku. Imao si Lesora, MVP Evrokupa, Makabi ga sikanirao, mi iskoristili priliku. Madara, top talenta u Izraelu, predvidjaju mu NBA karijeru, samo da se malo kali u Evropi, mi iskoristili priliku. Sad nema takvih sjajnih prilika, a dosta smo igraca izgubili. Videcemo sta ce iskopati Zoc i Savic, iskreno nemam predstavu sta cemo dovesti, ali ipak imam neki dobar osecaj da ce biti dobar rok :)
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Nemojte ljudi više ko boga vas molim...dosta sa željama i igračima koji za nasas neće zaigrati..Ja priželjkujem Djordja Tresača, Kenana Karahodžića,Slobodana Jovanovića ili Tadiju Tadića na pleju a ni oni sigurno da neće. doći..Nestrpljivi smo to je činjenica ali ima vremena za komentare i taktičke varijante, kad dođu neki sasma treći
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.825
Kaminskom prioritet NBA,ukoliko nepronadje NBA klub,razmatrace ponude iz Evrope(Partizan i Makabi)
Bukvalno pisu koliko da napisu nesto svi portali.
Ovo moze da izmisli i dete od 6-7 godina.
Sutra isto mogu da napisu i za drugog igraca koji je free agent.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.081
Локација
ante portas
Čitam sad da Luka Božić ostaje valjda u Zadru za platu od 12.000 eura mesečno.
Ja sam računao da ćemo ga dovesti na konto one priče o potrebi šire rotacije za ovu sezonu.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ovo stvarno vise nema smisla svakog cekamo a vremena sve manje i manje

Pa ako hoces da dovodes kvalitetne igrace iz NBA kao nosioce igre, a ne igrace koji su u najboljem slucaju clanovi rotacije ozbiljne EL ekipe, sto je vecina slobodnih igraca na evropskom trzistu, onda moras da cekas. Svakako smo mi navijaci jedini kojima se zuri, pripreme pocinju tek za 2 nedelje, a sezona za 2 meseca. Pritom su sve jace ekipe manje-vise popunile rostere, narocito kada su u pitanju nosioci igre, tako da cemo verovatno biti prva opcija svakom NBA igracu koji igra na pozicijama koje trazimo i ne dobije ugovor tamo. Jedini problem je to sto igraca koji imaju kvalitet i igraju na potrebnim pozicijama nema mnogo, a sigurno ce bar jos neko dobiti ugovor, sto znaci da ce profil igraca koji dovodimo diktirati NBA trziste, a ne Zeljkova vizija ekipe.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Čitam sad da Luka Božić ostaje valjda u Zadru za platu od 12.000 eura mesečno.
Ja sam računao da ćemo ga dovesti na konto one priče o potrebi šire rotacije za ovu sezonu.
Mislim da se ne radi o mesečnoj plati od 12k, već o povećanju godišnje plate za tu sumu.
Glavni im je igrač, ali sumnjam da ima više od 100k sa sve povećanjem.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.630
Vjerovatno ću za ovo dobiti poene (negativne), ali... Meni se nešto čini da to sve oko Mirote još nije 100% gotovo. Još ni za koga nije potpisao, mi još nikog nismo potpisali sedam dana nakon "kraja" te sage, ostali timovi koji su bili zainteresovani za njega su već manje više kompletirali rostere, a bila je tu i Savićeva misteriozna poruka. Ne ložim se više na dolazak prepodobnog, ali kad bi se desio neki ludi obrt da i potpiše za nas, to me ne bi baš oduvalo sa stolice.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
511
Reaction score
3.223
Локација
Nis
Čitam sad da Luka Božić ostaje valjda u Zadru za platu od 12.000 eura mesečno.
Ja sam računao da ćemo ga dovesti na konto one priče o potrebi šire rotacije za ovu sezonu.
Ja mislim da od te sire rotacije nema nista.Vidim da sad spinuju tatini sinovi kako cemo cekati i posle pocetka priprema pojacanja,nema vise ono igraci za f4,nego ¨ako se pojavi neko kvalitetno resenje¨
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
A možda je Žocu i Saviću prekipelo pa su objasnili pošumljenom da će opet morati da rezerviše kartu za Tursku ako ovi njegovi mamlazi budu srali po insta.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ima vremena da se procisti USA i nadju igraci koji ce se, naglasavam, uklopiti u nas sistem.
Brate ako ti tako kažeš ubeđen sam da dovodimo iz Kine nekog... :D

:clap

Svaka čast na observaciji. U klubu su ispali teške budale, samo si propustio da imenuješ.
Ne treba nikog da imenuje jer svi znamo o kome je reč. Ispasti budala u određenoj situaciju ne znači BITI BUDALA. I najpametniji čovek na svetu može da ISPADNE budala. U konkretnoj situaciji, ima MILION I TRI čoveka koji ispadoše budale - Prvo SEBE stavljam na taj spisak, mada ja nisam ISPAO, ja jeseam budala ali je to druga priča :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.701
Reaction score
23.137
Локација
Академија
Vjerovatno ću za ovo dobiti poene (negativne)
Форум још увек није увео доделу наградних поена. Надам се и да неће. :D
Не сумњам да се на појачањима озбиљно ради. То што нема никаквих вести, не мора да значи да је другачије. Сећам се да је Жељко једном приликом причао за Мадара како је њега изабрао међу двадесет играча које су он и Савић заједно гледали.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Brate ako ti tako kažeš ubeđen sam da dovodimo iz Kine nekog... :D


Ne treba nikog da imenuje jer svi znamo o kome je reč. Ispasti budala u određenoj situaciju ne znači BITI BUDALA. I najpametniji čovek na svetu može da ISPADNE budala. U konkretnoj situaciji, ima MILION I TRI čoveka koji ispadoše budale - Prvo SEBE stavljam na taj spisak, mada ja nisam ISPAO, ja jeseam budala ali je to druga priča :D
E nijesi ispao budala kao ja, vjeruj mi.
Ne mogu da se jos oporavim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top