Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Kad ste vec kod "Wikipedie", ja kad se spomenuo prvi put Dozier, guglao malo dokon i wiki ga vec bila ubacila u sastav iako je do potvrde kluba posle proslo 5-6 dana... :D

U svakom slucaju sve neke batice koje sibaju za tri poena... Ovaj Zelimir je postao teska vezara, Muta Nikolic style... Sutiracemo ove godine 60% za tri poena... Ima sektasi da pocrkaju sa sve Kacavendom, pardon Profiterijem... :shal
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Valja li Bredli zapravo sta? Video sam da je imao par dobrih sezona u nba, ali iskreno blage veze nemam o njegovim karakteristikama, sta zna, sta nume...
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Valja li Bredli zapravo sta? Video sam da je imao par dobrih sezona u nba, ali iskreno blage veze nemam o njegovim karakteristikama, sta zna, sta nume...
Ono sto sam mogao da vidim iz highlights je da prilicno dobro pegla odbranu. Mislim da ako dodje, to bi bilo prevashodno zbog skoka i odbrane… nisam video neki napadacki potencijal.
Nek me ispravi ako ga je neko gledao…
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Valja li Bredli zapravo sta? Video sam da je imao par dobrih sezona u nba, ali iskreno blage veze nemam o njegovim karakteristikama, sta zna, sta nume...

Колико се сећам био је у Јути и у складу са минутима пружао је ок партије. Одбрана и скок одличан, али није сада да је атлетска звер. Опет у пику би био одличан, наравно када би дошао први центар, осим ако се не погуби у Европи.

На крају има да заврши у Кини :D
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Čeka još par dana da vidi da li će biti NBA ponuda. Ako ih ne bude, eto ga verovatno kod nas. To je ono što sam mogao da zaključim iz njegovog komentara.

Inače Ostoja najavio 2 pojačanja, tako da će doći još neko uz eventualni dolazak Rosa. Centar verovatno.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Mnogo zurimo sa tim jaci nego prosle godine..
Momci koji su dosli su klasa nema sta ali jedan ozbiljnu kosarku nije igrao posle najezajebacniej povrede u sportu a drugi nikad evropsku kosarku video nije. Mozda to bude plus pa mu legne 2 puta bolje nego NBA a mozda i ne.. Tako da aj da sacekamo da vidimo kako ce to sve da izgleda
Sve je to tačno, i ono za rezervisanje smještaja odmah je naravno bila šala, ali mislim (kao i svi ovde) da imamo mnogo razloga za optimizam. A optimizam nije isto što i euforija. Ako gledamo ova četiri igrača koja smo doveli i one koji su otišli, ja bi reko da smo dobili definitivni upgrade na dvije pozicije - Ponitka u odnosu na ono što je Papapetru odigrao kod nas i Kaminski u odnosu na Lesora iz posljednjih par mjeseci sezone. Na ostale dvije pozicije bi rekao da smo u prosjeku ostali na istom kvalitetu. Tako da nas definitivno smatram jačima. Osim, naravno, ako NBA igrači ne budu totalni flop i ne prilagode se na Evropsku košarku.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Статус
Затворена за писање одговора.
Top