Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Sajt Volim Partizan se pre desetak dana pozvao na neki portal, da li sportske net-jebem li ga, već se ne sećam i. spomenuo. Dožera, da je blizu Partizana.Za to vreme tj toga istog dana na forumu se nije ni spomenuo nikakav Dožer...pisalo se o svemu i svačemu.Da se sada ne pravim pametan, ni ja nisam hteo da okačim, misleći da su gluposti, burek novinari itd pa necu da ispadnem budala.Kad sutradan se počelo pisati o PJ i na forumu a sledećeg dana je to već bila gotova stvar.Danas pročitah na ovom sajtu da smo na pragu dolaska centra Tonija Bredlija iz Čikago Bulsa., izvor sportske net.. dok se ovde onako iz šale, piše o Hardenu i ponovo o svemu i svacemu..Izvinjavam se ali i ako je bilo, postavicu

 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ne kažem da nije moguće, niti znam bilo šta zvanično ili nezvanično vezano za ovog igrača, samo su mi ovi novinari smešni jer im svaki tekst počinje sa "kako nezvanično saznajemo..." Bukvalno nam kažu "e napisaću nešto, ali nisam ja odgovoran ako nije istina, pritom verovatno i nije."

Kako ja nezvanično saznajem: ovi kvazi-novinari izmišljaju i lupetaju. Nezvanično su saznali da dovodimo pola Evrope i četvrtinu NBA od juna do danas.
 
Последња измена:

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.059
Локација
Beograd
Ajde što se estrada svela na to ko je koga zapratio i otpratio nego počeli i transfere u košarci tako da tumače.

Jednom rečju - fiasko.

Ala ih jebu ZZ, ne vade. Bukvalno nijednog jedinog igrača nisu pogodili, a ono što se znalo - zna se ko je sabotirao.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Valja li Bredli zapravo sta? Video sam da je imao par dobrih sezona u nba, ali iskreno blage veze nemam o njegovim karakteristikama, sta zna, sta nume...
Ono što sam imao prilike da vidim, defanzivno je jako, jako dobar, čak odličan. Napadački me i nije nešto oduševio, ali možda i grešim, zato što sam se iznenadio kako igra u odbrani.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Zato ne čitaš ništa od toga, kad se ozvaniči uđeš ovde, i prokomentarišeš. Ovako konstantno škrabanje ko je koga zapratio, ko ima bReAkInG informaciju, ko je veći insajder ubija svaku draž, pa i kad neko dođe ljudi budu u fazonu meh, fala kurcu da je neko potpisao...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jedini novinar koji pazi sta pise je Djordje Matic, koji mislim da je presao u Meridian sport, e kad on napise znas da ima vatre. Slican je Ivkovicu iz Telegrafa (on je za FK) i kad napise to je onda 99% gotovo. Tako da kad vidim ove nazovi novinare sto prepisuju sa instagrama i foruma samo mi bude smesno
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.059
Локација
Beograd
Možda je nekada bio, od pre dve-tri godine ozbiljno je ušao pudlici u dupe.
Koliko mogu da primetim jedini koji iole kredibiliteta poseduje trenutno je Brezovac i ima barem za sada više nego korektnu saradnju sa nama.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.736
Reaction score
22.819
Локација
Beograd
Kakav Brezovac, ne može u istu rečenicu sa Matićem. Matić je sebe izgradio dovoljno, da može on da postavlja uslove i tako i radi. Otišao je iz Mozzarta jer su stopirani tekstovi, u Meridijanu je dobio odrešene ruke i obećanje da se sloboda neće skraćivati. E sad, videćemo...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.059
Локација
Beograd
Da ne širim puno temu (svakako nije za ovde), ali ovo za Matića i pudlicu je proverena informacija dok je radio u novostima. Ako se sećaš tada je malo-malo Partizan nekoga dovodio i puštao je šta mu se kaže.
Što se tiče Brezovca, trenutno najbolje odnose ima sa KK-om.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top