Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
mda, 300k, do kojih je došao pomoću "naprednih" Excel formula, lepo ti ljudi kažu :icon-confused:
a što se tiče "medija" ( namerno pod navodnicima), hvala ti, znamo svi da čitamo ali biramo šta želimo da čitamo, recimo ovaj Forum, pa ne moraš ti sad ovde da nam takve citiraš :gaah: ......... najprijateljskije ti kažem :ziveli
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
osvojicemo sve samo da navijaci prepoznaju,a ovo sa ulaznicama je za svaku pohvalu,jos ostoja da izbaca 2-3 bombe i ja se ne brinem :)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Letnja liga je u toku upravo u Las Vegasu ... Vjerujem da ce nakon sto se ona zavrsi, 17.07. Biti price o mogucim pojacanjima... Kako neko rece dok se NBA i EL timovi podmire, onda mi idemo u nabavku ako budemo i mogli pazariti stagod.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Jurimo nekog Pejdza na dvogodisnjinugovor, pise zurnal.
Ne mogu da provalim kako mi se pise ime pa da vidim statistiku zsdnej 2 sezone u nba
Kasno je da je premalo igrao ali ipak...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Marcus Paige, simpatican djeckonja. Pratio sam ga 2016 godine dok je pikao za Karolinu, zanimljiv igrac prije svega.
Sasvim dobar sut, voli da ide na kos, voli i da asistira... Defanzivno moze uvijek bolje ali nije los... Mada mi malo djeluje kao da je luckast.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.328
Локација
Nickname
Pejdž je prošle sezone odigrao svega pet utakmica za Šarlot i zabeležio prosečno nešto više od dva poena u proseku, dok je u Grinzborou bio daleko ubedljiviji – 15 poena, četiri asistencije, tri skoka i ukradena lopta po utakmici.
Mozzart sport
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Odgledah klipove.
Ocigledno se radi o koshgeteru a ne o nekome ko razigrava elipu. Vose vuce ba kombo beku shureru nego ka klasicnom pleyu

Medjutim, prica se i Westermanu kao pojacanju. U CSKA ne racunaju na njega, izasao iz povrede... u kombinaciji sa ovim, to bi vec bilo veoma lepo.

Nama su trojka i cetvorkanpopunjena, ako dodje Paige onda i dvojka kao i backup kec. Ostalo bi jos pley, petica i ako bi bilo stece jedan igrac 3 na 4.

Osexam pozitivne vibracije ;)
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Sportska centrala piše da smo blizu dogovora sa Aleksejom Nikolićem
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Za sada su sve spekulacije, dve nedelje puno imena..

Skeptican sam da ce neko od njih potpisati, ali videcemo uskoro sve..
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Taktički pudlici nabijamo pritisak. Ne može sve da isprati... :D
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Sportska centrala piše da smo blizu dogovora sa Aleksejom Nikolićem

Slovenac iz Bamberga? Dizem obe ruke i noge ako je to istina,makar i da se raspitujemo za njega,nama jedan takav treba, vrhunska odbrana,fajter, brz,odlican skok, moze da pogodi mada mu to nije primaran zadatak. Bas bih voleo da gledam Partizan sa njim u timu,bio je odlican i na proslom evropskom.
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
kkpartizaninf,obicno imaju prvi informacije,prvi rekli za vona,sija,... pisu da su oboica potpisali
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sviđa mi se što je došao Minić za pomoćnog trenera, odličan trener, idealan, ali idealan za pomoć Čanku.
Igrače ne bih da komentarišem, neka potpišu pa da ih vidimo, mada mi se ovaj Aleksej sviđa ovako na prvu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top