Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Pazi, ako je to kompenzacija, da svi treniraju tamo, umesto da nam prave halu, pritom da neplacamo tu istu Arenu, nije los potez, zasluzujemo halu kao sto je Arena odavno. Lose je sto je na 5 godina, minimum je trebalo da bude na 10. Ali opet dok se ne provere detalji i koliko to placamo i da li placamo, ne vredi diskutovati o tome.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.221
aj ne lupajte
koka kola i kokice ne prave paklenu atmosferu a ako protivnik povede 15-20 razlike cuces i skripu patika
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Те екипе са кока колом и кокицама углавном освајају све живо, тако да сам за.
Сад без шале, очигледно је да људи мисле на "пакао" од пре десетак година, а не на ову садашњу благу ватру, која повремено букне, и то због нас обичних заљубљеника у клуб, а не због хорских певача и њиховог ламентирања.
Када бисмо могли да направимо неки компромис између пакла и кока коле, мада, ми какви смо, и ту би настале фракције, ови што цепају газирано и спортисти са воћним варијантама.
Недостаје нам свима оно што је било некад, нема потребе да се још додатно дижу тензије међу нама када сви отприлике желимо исто, јак КК, и пуну халу која ЗВИЖДИ, а не пева, када противници нападају. То се зове праћење кошаркашке утакмице, ми зајебавамо цигане да су фудбалски навијачи и да немају везе са кошарком, а наши организовани све више личе на то, па зато углавном бију "Марш на Дрину" кад се ломи утакмица и кад треба да се врши притисак.
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Slazem se sa Nemanjom, pakao Pionira odavno ne postoji, a ovo deljenje medju navijacima je unistilo i ono sto je ostalo.

Cisto da napomenem da su nekoliko puta ove sezone dok je tim padao i organizovani se prepucavali, ti isti coca-cola kokice navijaci revoltirani pokretali pesme bodrenja.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.221
sve ima svoje prednosti i svoje mane
samo sam hteo da kazem
svi navijaci su potrebni klubu pa i navijacke grupe

a pakao od hale se pravi kad dodje do sinergije izmedju grupa i sipatizera i svih onih izmedju njih
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Koliko para placenicima da nam ukaljaju jos malo klub cisto da budemo 100% sigurni da ne igramo EL? Taman u beskorisnoj Srpskoj ligi protiv cigana da pokazemo koliki smo vandali...
sve to na stranu, moramo da uradimo sve kako bi organizacija bila na najvisem nivou. Pod lupom smo. EL ne donosi zakljucak pre kraja nacionalnih prvenstava, Neka svako ko navija za Partizan zna da ono sto prica i radi danas ili sutra na utakmici ima veze sa tim gde cemo biti sledece sezone. Nisam optimistican.
No postoji i dobra strana, previse fiktivno sve ovo deluje ali ako bi na posletku izgubili poziv zbog nekih gluposti jedne od frakcija, mozda se borba protiv agenture podigne na visi nivo.

Bog da me pita zasto o ovome razmisljam...ali...odmah mi je palo na pamet da ce neko iz """"""unutrasnjosti"""""""" da nas minira pred govnima iz EL.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Алба прошла у финале њиховог првенства и остварила пласман у ЕЛ. Ложење може да почне.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Алба прошла у финале њиховог првенства и остварила пласман у ЕЛ. Ложење може да почне.

Kod mene "lozenje" pocelo jos prije 15-20 dana.
Ko je pratio malo bolje kosarku znao je da Alba prolazi u finale.
Oni meni nikad nisu bili pretnja.

Pretnja nam je jebena Darusafaka, oni mogu jedino da nam pomute racune.
Daju milion ili dva Bartomeuu i mi ispadosmo. Medjutim citam po netu (ne znam koliko je tacno) da je klub u velikim finansijskim problemima. Oni nemaju ni neke navijace, niti imaju atmosferu na tribinama ni upola kao mi.

Ritas, Uniks i Lokomotiva..oni su jos kandidati.

Zeljko lobira za nas, u to sam ubijedjen.

Ma igramo EL sigurno.
Cuce se "I feel devotion" svake nedelje u Areni :D
Jedva cekam :pfc:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Po meni su Rusi najveca pretnja njima nije problem dati pare. Po meni evroliga ako dodje odlicno bice hajp sto kazu mladi, ako ne igramo ono sto smo preko terena zasluzili. Kazu iz naseg kluba u zavisnosti od takmicenja takav tim cemo praviti i to je sasvim logicno ali vec ako mozemo sastaviti tim koji bi igrao u evroligi zasto da ne napravimo ekipu koja moze da osvoji evrokup i time pokazemo da smo ozbiljni trenutni.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Mislim da su Rusi tu potencijalno najveci kandidati uz nas, i jedni i drugi...Imaju para, a to Bertomeu voli vise nego ista...Samo se nadam da ce udaljenost biti nepremostiva prepreka :D Ko ce bre toliko da putuje...Darusafaku bih otpisao bas iz razloga sto kazu da im finansije nisu bas sjajne, a Ritas mi ne deluje bas ozbiljno...Mogu tu i djetici da ulete, ko zna, Milo mafija je to...Eto Matke me pretice sa misljenjem.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
ako ne igramo ono sto smo preko terena zasluzili

Kad ćete više da prekinete da smarate sa ovim oko zasluga na terenu?! EVROLIGA SE NE ZASLUŽUJE NA TERENU!!! To je privatno takmičenje ćoravog govnara iz Barselone i samo on određuje ko će a ko neće igrati.

Armani ove godine ispao u polufinalu domaće lige, igraće Evroligu. Baskonija ispala u četvrtfinalu domaće lige, igraće Evroligu. Grčki cigani izbačeni u drugu ligu, igraće Evroligu. Makabi, nije osvajao prvenstvo par godina pa su opet igrali Evroligu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top