Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Hajde mišljenje. Upravo sam kupio kartu (platio netbenkingom) i čekam dostavu.

STANDARD 1
Strana: Levo
Red: S
Sedište: (blizu ulaza :D)

Kakva je vidljivost? Da li se može sa malim detetom? To je SEVER ulaz 217 (blizu ulaza), sa DESNE strane na slici (ili levo gledajući sa terena). Zapravo između ulaza 217 i 216. Da li neko sa boljim iskustvom u Areni može da mi kaže mogu li povesti dete? I kako se vidi odatle?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Hajde mišljenje. Upravo sam kupio kartu (platio netbenkingom) i čekam dostavu.

STANDARD 1
Strana: Levo
Red: S
Sedište: (blizu ulaza :D)

Kakva je vidljivost? Da li se može sa malim detetom? To je SEVER ulaz 217 (blizu ulaza), sa DESNE strane na slici (ili levo gledajući sa terena). Zapravo između ulaza 217 i 216. Da li neko sa boljim iskustvom u Areni može da mi kaže mogu li povesti dete? I kako se vidi odatle?
Zavisi da li je sisata plavusa ili guzata crnka ispred ili pored tebe. Od tog ce zavisti vidljivost i gledljivost. :)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Gde ce vam dusa, rasporediste i crnke i plavuse, a gde su tu crvenokose?
Pravda za crvenkose! :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.690
Reaction score
23.022
Локација
Академија
Кад ће више да груне тај Парахуски? Изгледа инсајдери отишли на летовање а у Грчкој лош wi-fi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
A znaci tako to ide...
Daj onda da pojurimo Lebrona da zaprati nas instagram :D Onaj fazon, oprostajna sezona i ispunjavanje decackog sna da zaigra u voljenom klubu :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Nesto je to sve sumnjivo,sve se nekako sleglo.Valjda ce potpisati
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Najbolje se radi u tišini ;) ;-) A generalno mrzim razvlačenje po štampi i najavljivanje pojačanja, pred potpisom, rekao DA i sl... A najgore mi kada i naši potvrde, DA zainteresovani smo za tog i tog. Onda nam se dese slučajevi poput onog što je potpisivao onom olovkom (i nestao sa košarkaške mape) ili kao skauting za Zenit ove godine. Ćuti i radi, a dušmani nek nagađaju i crknu od muke :cool:
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Tesko da moze, u ovoj zemlji nista nije transparentno prema javnosti. Ali otprilike dug je 3 miliona evra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top