Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Za 2 dana navataju Parahuskog kako je vozio sa 3,5 promila u krvi, odmah stavljamo novu klauzulu u ugovor :D
Sada vec dobijamo obrise kvalitetnog tima, i to bas onako kako Partizan treba da izgleda, sa dominantnim centrima.
Dajte jos nekog a la Tripkovic, da kaznjavamo udvajanje centara, pa da se posibamo sa svima kako dolikuje.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Dobrodoslica Parahovskog :napred-partizan: Upao mi je u oci kad smo igrali jos prvu utakmicu sa Rytas u gostima posle nove godine. Kad sam ga gledao kako igra posmislis vidi ovog kako lako i jednostavno sve resava milina ga gledati za centra, a onda uporedis sa nasima (tada) gagica i jocka i prosto se jedes kako da mi to nemamo jedan ovakav skolovan centar ko zna sta treba da radi.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Dobrodoslica vrhunskom igracu !!! Odlican potez.Bravo Trinkijeri ,bravo Ostoja
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.437
Reaction score
11.852
Локација
Beograd
Danasnja utakmica izmedju Belorusije i Danske.Poraz Belorusije 3 razlike.Ali prakticno su izgubili pola kosa jer je pravljen faul u poslednjoj sekundi za dva bacanja Danaca.
Screenshot_3.jpg
Koga zanima evo linka cele utakmice
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Bravo za potpis, jedva čekam da vidim novi centarski duo na delu.
 

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Zna li neko na kojim se pozicijama ocekuju jos pojacanja, na beku sigurno jedan?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na beku Jaramaz i još jedan bek.
 

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Mislim da bi morali da dovedemo jos jednu cetvorku, tanak je Jankovic za drugu cetvorku, previse tanak
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Stefan Janković će definitivno po kvalitetu biti crna ovca novog Partizana. Uljez. Ništa mi se kod njega kao igrača ne svidja. Dobro sam mu zapamtio u krucijalnim momentima bitnih mečeva loše odbrane, izgubljene lopte i promašene otvorene šuteve. Još bih tu nadodao ružnu prošlost koju Grobari danas lako oproste, dok kod mene to ide malo teže.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Čovek ima fizički sve što je potrebno za vrhunskog krilnog centra ali džabe kad nema oni drugo...
 
  • Like
Reactions: Oki

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Losa odbrana nad Beronovim petokorakom ili?

Njemu fali ,,samo'' mozga. Sve ostalo ima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top