Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Aleksej Nikolic je, nazalost pokazao da nije sposoban da kvalitetno odradi ono zbog cega je i doveden, a to je odbrana.
Umesto njega je uskocio Nemanja Gordic koji je znatno bolji igrac na obe strane terena, tako da ne vidim razlog za nezadovoljstvo.

Inace, odgledao sam jednu utakmicu naseg prvog plejmejkera, Voldena, i mogu vam reci da me je prijatno iznenadio.
Igra sasvim dobru odbranu, cesto pomaze saigracima, uvek aktivan na lopti, dobro brani 1 na 1, dobre lateralne kretnje, bombonica.
Nije dzabe proglasavan za najboljeg defanzivca lige i konferencije vise puta.

U fazi napada deluje neatleticno, ponekad cak i sporo i nezainteresovano, da bi se odjednom prebacio u neki turbo-mode i pretrcao svoje cuvare kao nista. Dosta atipican plej, snazan je na ulazu, skoro stalno zavrsava uz kontakt, a to nismo imali prosle godine.
Sut za tri, jako dobar. Najvise voli da ispali iz driblinga, ali ume da pripali po izlasku iz blokova, Tripkovic style.
Dobar asistent, mada nisam nesto primetio da cesto vrti pick-and-roll, ali je nesebican igrac i najcesce pronalazi slobodne igrace posle ulaza kada izbacuje asisteniciju na trojku.

Cini se da smo itekako uboli sa Voldenom, jedva cekam da vidim kako ce to izgledati pod Trinkijem u Partizanu.

I odlicna vest za Tomasa, dobrodosao nazad bro :D

@serAlex Pa nazad, jutros je i ciganski zurnal pisao da smo ga otpustili :D
P.S. Pozdrav za sve cigane koji citaju, govno vam pod nos.
 
Последња измена:

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Nadam se da ovo nije istina, kakav bi to peh bio. Treba mu se oprostiti. Ogromna bi greska bila da ga otpuste
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
To je Svinjformer, pobogu... @Oki, ja sam, iako žensko, dovoljno dugo na tribini pa mislim da mogu da ne budem saglasna sa prvim delom tvog posta, čak smatram da je Aleksej baš dobar bio u odbrani, a znao je i da prekine protok lopte, preseče napad, ukrade loptu, povede kontru, jbg, meni je to skroz zadovoljavajući učinak..
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
I ja znam da je to smece od novina, ali je takodje sns glasnik, mada jedino kapiram da je ovo iz neke druge kuhinje naseg sportskog drustva servirano
 

Pracka_675

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
11
Reaction score
20
Локација
Beograd
Mnogo veći uticaj na igru će imati Grodić u odnosu na Alekseja. Sve je to super za Alekseja, jeste on pristojan back up plaj, ali je previše predvidiv, veoma lako je skautirati ga.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Zna li neko da li može nedje da se nadje na netu disciplinski pravilnik KK Partizan?

Edit: Evo našao sam. Koliko sam shvatio i pročitao iz člana 18., sve je na predsjedniku kluba. Pošto će vjerovatno Tomas to tamo da zataška s advokatima, kod nas u klubu može biti kažnjen opomenom, ukorom, suspenzijom, novčanom kaznom i na kraju u najgorem slučaju, otkazom. Sve je na Ostoji. Nadam se da će odabrati ovo što bi nama najbolje išlo u korist, novčanu kaznu.
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Neće ga kazniti. Završiće na opomeni, bar bih ja tako uradio. Može da mu bude stimulativno na početku sezone i "obaveza više" da kida i daje maksimum, možda i preko toga. Ključ je sada na dve stvari. Prvo, da se završi slaganje ekipe na najbolji mogući način, da se dovede što se kvalitetnije može i drugo, da Arena bude dupke puna tokom sezone.

Ostalo ćemo videti...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
To drugo - zaboravi, od toga nema ništa, nažalost... Ni Pionir nije pun otkad su oterali Duleta, čak je nekad i sablasno prazan, u odnosu na ono ranije, tako da...
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876

Da odahnemo

Ma čovjek jednostavno bio na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme :D
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
To je Svinjformer, pobogu... @Oki, ja sam, iako žensko, dovoljno dugo na tribini pa mislim da mogu da ne budem saglasna sa prvim delom tvog posta, čak smatram da je Aleksej baš dobar bio u odbrani, a znao je i da prekine protok lopte, preseče napad, ukrade loptu, povede kontru, jbg, meni je to skroz zadovoljavajući učinak..


Niko ne osporava njegovu ogromnu energiju i trud koji ulaze u odbrani. Znao je biti odlican na tom udvajanju i kradji lopte, sve to stoji.
Ali u postavljenoj odbrani imao je previse nedostataka... Narocito u odbrani 1 na 1, gde ga je unistavao svaki malo brzo plej, pa cak i debeli covic... Igrac kojem je odbrana prva i najveca karakteristika to sebi ne moze da dozvoli... A Partizan sebi ne moze da priusti pleja koji je veoma limitiran u napadu, a u odbrani nije u stanju da isprati nogama protivnickog pleja...

Ali je Grobarcina i veliki radnik, nadam se da ce napraviti lepu karijeru.
Hvala mu na svemu, ali mislim da je ovako bolje i za njega i za Partizan.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.821
Ne bih se ja zezao sa svinjformerom, ipak je to glasilo predsednika države, a predsednik države je direktni šef predsedniku Partizana...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Koji sektor preporučujete za odlazak sa malim detetom? Da se zaobiđu sve navijačke grupe a da je cena do 15.000 RSD?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
^ Po onome gde je objavljeno da će biti navijačke grupe :
202,203 jug i
215,216 sever
Te su 12750din Standard1 (bočno od koševa) proveri one bliže terenu koliko koštaju i šta je dostupno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top