Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Jbt, kad nisam jutros prevrnuo kafu. Šesti naslov tipa:


Sada bih ga doveo makar, ne daj Bože, došao sa jednom nogom u ruci.

Možda je Žo u kanalu, ali košarku sigurno nije zaboravio da igra. Novi tim, nova energija...

Dusebriznici iz sportskog zurnala...sve vec nadaleko poznato.
Sto se mene tice ko god da dolazi Meklin ili Jo sve je jedno,obojica su extra kosarkasi.Ono sto je problem to je sto opet jebeno kasnimo,svaki put kasnimo. Za tri dana krece top 16 mi opet nismo kompletirani.Lose
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@El_Grande_Jokan
Po cenu poena...O TOME sam pricao....Sa te utakmice je i slika gde se drzi za medjunozje i pljuje u pravcu pudlice....
Ne zaboravite iz kakve je smrdije Zo otisao...Mislim da ni on nije zaboravio...Dosao je neposredno pred kup pp aparata,otisao posle znamo kakvog finala....
Nek je i lozenje boli me kurac,zamislite scenu....Zo i Novica....Bukvalno su tukli gamad u odbranu dresa...To je taj pelcer zlog debelog cike....Grobarstina....
 
Последња измена од уредника:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Ja ne vidim razlog da dobijes poene @djole035
Naprotiv, od mene imas "svaka cast" za upis!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Koliko ste vi ljudi neverovatni. Na koliko vas, koji niste za to da dodje, su uticali ovi bezvezni novinski članci?
On je igrač koji bi i sa jednom nogom bio najbolji centar EC. Molim vas da batalite moralisanje, brigu o njegovoj (ne)disciplini i "noćnom životu". Treba da se šutiramo u dupe, ako se poklope kockice da potpiše za nas.
Smatram da bi i ako ima probleme o kojima se piše, to rešio prelaskom kod nas, jer mi smo mu, pre svega, porodica.
P.S. Priznajem čak i da ću prestati da se nerviram, ako ga pojedinci budu zvali Lovrenj :)
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Beli bg....Da se ne pretvori u chat,citiranje poruke iznad je za poene(prvi put juna 2013 to nisam znao :) )
Stvarno ne kapiram kako uopste moze da se ima dilema oko Zoa...Pod pretpostavkom da je iole istina,iskoristiti mogucnost....Pa ako je moguce,zasto da ne?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.995
Локација
Академија
Најбоље би било да Жоц среди позајмицу до краја сезоне па да не морамо ни динара да дамо за Ловерња. Знам да је нереално али бих волео то само да се лименке још више једу.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako je u pitanju neka manja povredica zgloba ili ako je nespreman to se sve da resiti vrlo brzo. On je za 2 klase iznad evrokup centara... :D
Ako je u pitanju ono sto dusebriznici pisu po svim novinama to se da takodje lako resiti jer kao sto je neko gore napisao, za njega je Partizan porodica!

Jedan je Zofri kapiten!

Edit: Da li je istina da je Sasari blokirao dolazak Meklina?
 
Последња измена:

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ljudi, koliko je realno da Zofri moze biti registrovan kod nas da igra Evrokup? U drugi evroligaski klub ne moze da ode, vidim prica se o Asvelu a tamo bi mogao samo domacu ligu da igra, da li je tako i sa Evrokupom?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Francuz sa grbom Partizana na ruci, vraca deo identiteta I secanja na fajt. Grobar je koliko I Milan Macvan koji je meni personifikacija pozrtvovanja.
Nismo mi te srece da dodje.

Ovo i ja mogu da potpišem ali i da dodam da je ipak Gagi, ili Milosava kako ga ja zovem, taj koji je personifikacija požrtvovanosti, borbenosti i neodustajanja... Što se tiče brata Žoa, obe ruke dižem za njegov dolazak ali kad uključim mozak - mrka kapa da će od toga biti nešto...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Ostoyaah bi mogao u paket sa Lovernjom da stavi i Veselog, taman da prestanu da "buše" Žoca i ostvare njihov skriveni sugradjanski "masterplan" jačanja Partizana. Ali, sve to ne bi bilo fer prema Westermanu, tako da se potraga za centrom nastavlja.

Šalu na stranu, od Ostoyaahovih golubova na grani, Trinki će završiti sa Vrapcem u ruci.

Sad stvarno šalu na stranu, i Meklin i Lovernj bi bili vrhunska pojačanja ako su nam dozvoljena.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
https://sportando.basketball/banco-di-sardegna-sassari-no-al-partizan-per-jamel-mclean/

Zna li ko italijanski? Odaberem na sportandu opciju na engleskom i te vesti nema dok na italijanskoj verziji ima... Vec sam negde naleteo samo ne znam gde, da Sasari nije hteo da da jedan papir i da zato nije zavrsen transfer. Opet na drugom mestu, a sad vidim i u ovoj vesti pominje se klauzula po kojoj on moze otici samo u El ekipu. Tako da nemojmo odmah po teorijama zavere kako Ostoja hoce Zoa, a Trinki Meklina...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
Pise da je Sasari odbio ponudu,i da igrac ima klauzulu o odlasku samo u klub iz evrolige.Sto se tice Lovernja on ne moze vise preci u evroligaski klub,osim da igra samo domacu ligu
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam
https://sportando.basketball/banco-di-sardegna-sassari-no-al-partizan-per-jamel-mclean/

Zna li ko italijanski? Odaberem na sportandu opciju na engleskom i te vesti nema dok na italijanskoj verziji ima... Vec sam negde naleteo samo ne znam gde, da Sasari nije hteo da da jedan papir i da zato nije zavrsen transfer. Opet na drugom mestu, a sad vidim i u ovoj vesti pominje se klauzula po kojoj on moze otici samo u El ekipu. Tako da nemojmo odmah po teorijama zavere kako Ostoja hoce Zoa, a Trinki Meklina...
Ukoliko ta klauzula stvarno postoji, onda je cela priča i više nego amaterska sa naše strane!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top