Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
nisam citao dva dana, ali je frapantno to koliko ima frustarcije, negativne energije, besa i nemoci, cinizma....cudo...
koliko i sa trudim da ne obracam paznju, ,,,,ipak ne ide,....mnoge ovde i licno poznajem... ili bar mislim da sam ih poznavao...

Kako je rekao jedan psihijatar:
" nema zdravih, ima samo nepregledanih"...
a i ja nisam pregledan isto....

Bilo bi dobro da se sav ovaj bes usmeru u cilju borbe i pomoci za spasavanje svih klubova JSD-a jer je svima jasno da se uveliko radi na nasem unistavanju u svim sportovima ...

ne bi vise gubio vreme i energiju, da se nekome pravdam ili objasnjavam..., svako sa svojim krstom....
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Ako ce ostoja da spasava kk, onda da rezervisemo odmah grobno mesto...
Koliki god cinici bili ovde, imaju dovoljno mozga i razuma da vide ko sta radi, otuda i reakcija takva kakva jeste.
Uspelo je to "poziv na jedinstvo i spas kluba" jednom, pre pet godina, ove godine tesko da ce proci. Bilo bi previse.

I da ne zaboravim...navijaci ne mogu da ratuju protiv drzave i drzavnih krimosa kojima niko nista ne moze. Ono sto su navijaci Partizana mogli, to je da pune halu skoro na svakoj utakmici. I to su i radili. Bas od te 2015 Partizan ima ubedljivo najveću posetu od svih klubova aba lige, cak se i neki rekordi po poseti srusise. Pre te 2015 iako je bio daleko uspesniji, nas kk nije bio bas toliko posecen, kao od tada na ovamo. A pritom, ti isti navijaci su bili prebijani od strane navijaca bez obelezja i navijaca kojima su bila povredjena osecanja zbog zvizduka onome koji je zadnjih pet godina navijao za Partizan. Sta vise od navijaca traziti? Da uzmu puske?
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
nisam citao dva dana, ali je frapantno to koliko ima frustarcije, negativne energije, besa i nemoci, cinizma....cudo...
koliko i sa trudim da ne obracam paznju, ,,,,ipak ne ide,....mnoge ovde i licno poznajem... ili bar mislim da sam ih poznavao...

Kako je rekao jedan psihijatar:
" nema zdravih, ima samo nepregledanih"...
a i ja nisam pregledan isto....

Bilo bi dobro da se sav ovaj bes usmeru u cilju borbe i pomoci za spasavanje svih klubova JSD-a jer je svima jasno da se uveliko radi na nasem unistavanju u svim sportovima ...

ne bi vise gubio vreme i energiju, da se nekome pravdam ili objasnjavam..., svako sa svojim krstom....
Brate jesi ti grobarcina a ja pocetnik grobar(i ako imam 54 godine svaki dan sve vise volim Partizan, zbog Mancea, Kice, Praje, zbog Duleta.....) Tacno je da svako svoj krst nosi a Boga mi i obraz. Sa radoscu sam citao tvoje postove pre 2 3 godine, bili su bas grobarski, puni britkosti dobrih informacija i zapazanja. Ovo sto sada pises mi se cini kao da sedis u istoj kancelariji sa loncarem i kafe kuvaricama. Zelim ti iz sveg srca da povratis onaj stari grobarski duh sa realnim gledanjem situacije u kojoj smo.
 
Последња измена од уредника:

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Cudno je kako dosta "pravih" i "iskrenih" Partizanovaca pocinju da botuju zadnjih par godina....Grobari ne postoje vec duze vrijeme...
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.397
Reaction score
10.427
Локација
okupirana Srbija
U subotu, 28.11. od 11:30 pratite uživo otvaranje akademije #KKPartizan u Pekingu!

En220GhXYAEje-Q


28-og novembra će u Pekingu biti održano svečano otvaranje pekinškog centra košarkaškog kluba Partizan kao pokretanje kinesko-srpskog projekta košarkaške kulturne razmene. Redakcija na srpskom jeziku pri Kineskoj medijskoj grupi će ceremoniju uživo prenositi na mobilnom uređaju.

Vreme: 11:30, 28. novembra po beogradskom vremenu.
Link na vebsajtu: https://fb.me/e/N86bgPn0

Ovo je jedna specijalna ceremonija. Košarkaška kultura je medij preko kojeg još više jačamo kinesko- srpsko tradicionalno prijateljstvo.

Konzul ambasade Srbije u Kini, gospodja Biljana Stanković – Ivanić, predsednik pekinškog košarkaškog saveza gospodin Sun GuoHua, Nekadašnji legendarni centar Nacionalne ženske košarke gospodja DžengHaiSjia, bivša nacionalna košarkašica gospodja Džang Sjao Ni, predstavnik beogradskog košarkaškog kluba Partizan u Kini gospodin Piao JiSji, direktor kineskog košarkaškog saveza gospodin Mao JaNan, direktor pekinške medijske kompanije ČenbangRuišeng gospodin SjuZi Čen i mnogi drugi biće pozvani da prisustvuju ceremoniji otvaranja zvanične prodavnice beogradskog košarkaškog kluba Partizan u Kini. Preko stotinu obožavatelja košarke iz raznih delova Kine, kao i prijatelji iz Srbije u Pekingu će prisustvovati ovom događaju.

U januaru 2020. godine, kineski košarkaški savez zvanično je postigao dugoročni sporazum o saradnji sa košarkaškim savezom Srbije, koji uključuje saradnju dve države, odnosno njihovih omladinskih igrača, trenera i sudija. Tako je beogradski klub Partizan zvanično ušao u Kinu. U budućnosti će košarkaški savezi i klubovi dve zemlje imati češće razmene i saradnju.

Posetioci će na ceremoniji otvaranja imati priliku da pogledaju video čestitki srpskih košarkaških zvezda iz kluba Partizan i da se bolje upoznaju sa kineskom košarkom, da svedoče nadmetanju boginja košarke na terenu i gledaju prijatelje iz Kine i Srbije kako zajedno učestvuju u zanimljivim igrama . Imaće priliku i da uživaju u fantastičnom nastupu olimpijskog navijačkog ima iz 2008. godine. Takodje će moći i da učestvuju u košarkašim izazovima kao što je takmičenje u 3 poena sa profesionalnim igračima i jedan na jedan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Другови Кинези, дај пошаљите нам неку вакцину за Корону, ако сте је направили, па да кошарка може да се поново унормали у Србији (и региону), а за наш ЖКК ако имате неке Кинескиње које би нам игру подигле на виши ниво...
А ми вама шта да шаљемо заузврат, немам појма, дајте неки предлог...
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Другови Кинези, дај пошаљите нам неку вакцину за Корону, ако сте је направили, па да кошарка може да се поново унормали у Србији (и региону), а за наш ЖКК ако имате неке Кинескиње које би нам игру подигле на виши ниво...
А ми вама шта да шаљемо заузврат, немам појма, дајте неки предлог...
Mozemo da im posaljemo Ostoju da se bori protiv amera kroz institucije.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ima li ko kakvih informacija o potencijalnim pojačanjima?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.369

Evo prilike za British Motors d.o.o. da izvuče sezonu i da primer drugima.

P.S. Prihod od karata nam je toliko ogroman do sada bio da uglavnom nije mogao da pokrpi ni sve kazne koje su tokom sezone navijači pravili.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Ovde treba pisati.

Ostoji i upravi jebem sve po spisku sabotersko. Kako strucno krce put drzavnoj drolji ka licenci. Jel vam zadovoljan vodja, gnjide jedne.

I onda se zapitam, koliko govana prvo medju nama ima, jer kako drugacije objasniti oprecne stavove oko odlaska Trinkijerija. Moras biti ili ekstremno glup, ili govno, da bi opravdavao nacin na koji su ga oterali. Ne verujem da ima bas toliko glupih ljudi.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pisao sam vec 10 puta, sto na FK, sto na KK temama, al imam potrebu da ponovim...

Nisu ostoja i organizovani navijaci oni na koje se treba ljutiti, oni svoju duznost obavljaju odlicno.

Zeljko, Profesor Koprivica, Sasa Pavlovic, Drobnjak i da ne nabrajam dalje... Glavni krivci za sve sto se desava u zadnjih 10+ godina!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.307
Локација
Nickname
Vučicu¢ oederu crći će# i ti jednog dana govedo!!!!!Platićete mi jetru govna ciganska ))ompleksaška!!!!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Pisao sam vec 10 puta, sto na FK, sto na KK temama, al imam potrebu da ponovim...

Nisu ostoja i organizovani navijaci oni na koje se treba ljutiti, oni svoju duznost obavljaju odlicno.

Zeljko, Profesor Koprivica, Sasa Pavlovic, Drobnjak i da ne nabrajam dalje... Glavni krivci za sve sto se desava u zadnjih 10+ godina!


OVO JE DIREKTNO U METU!
Ovo što se dešava Partizanu je poraz partizanovih legendi. Nisu smeli da ćute tokom urušavanja Partiztana.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.140
Reaction score
27.914
Локација
Из Чикага (моји...)

Evo koga zanima šta misli ova firerova podguzna muva...
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.315

Evo koga zanima šta misli ova firerova podguzna muva...
Grbovicu, sve ti jebem, govno jedno nesposobno.
Sta si radio od zavrsetka karijere pa do direktorskog mesta "gromado ljudska"? Mrs!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top