Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
78
Reaction score
312
Локација
_ . . _
Stigao i taj mail, msm u narednih sat vremena :rolleyes: ali kako je vreme relativna kategorija... Elem, MasterCard neće da može, bar još uvek, iako većina ima baš tu platnu karticu, pa ću morati od kuće da upotrebim pišljivu, ničim zasluženu a uredno uvaljenu, Dina karticu... Znaju oni koliko mi volimo Partizan, i sa Vrapcem i sa Đumićem pa je izlišno govoriti dalje o tome, naročito u momentu kad je Željko na klupi... Jedino što ne znaju, a ni mi uostalom, koliko strpljenja imamo. Ne za Partizan nego za njih, za sva ova njihova, jer naša nisu, ciganisanja i jajarenja, po svim pitanjima, ne samo ovo najnovije...
Rekose juce kroz onaj prvi mejl da ce u toku danasnjeg dana da nas obaveste mejlom ili sms-om kada ce i ta opcija da proradi a tice se mastercard-a. Ako smo cekali "sat vremena" za drugi mejl, ne smem ni da zamislim kada ce da omoguce placanje masterom. :D
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Питање за људе који су већ наручили онлајн, је л она адреса која се унесе на почетку адреса за доставу или у неком наредом кораку уписујемо адресу за доставу?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.777
Reaction score
6.485
Nisam imao sezonsku prošle godine pa nemam probleme ovih dana kao vi. Ali mi deluje kao da trgujete deonicama na berzi kolko su ga ukomplikovali.
Kakvi kurcevi prvi drugi mailovi, čekanje 5 h u redu a još niko nije uzeo sezonsku koliko sam razumeo. :pop
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
Ticketline odbio da preda baze podataka ali je klub uspeo da napravi sistem za online kupovinu. Od jutros obnova funkcioniše bez smetnji i gužve se polako smanjuju jer ljudima stižu linkovi za brzu kupovinu.

Online kupovinu radi partnerska firma iz Holandije, zbog toga su ljudi imali strah od linkova koji su iz prve stizali.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.427
Локација
Žrnov
pa kakav su to ugovor napravili sa tiketline-om, pobogu?! Nije Ostoja kriv kao što nije ni u slučaju "Madar"... Ok, ne Ostoja direktno, ali taj pravnik. A pošto Ostoja voli da je za sve zaslužan, onda je - bogu mi - za sve i kriv.
I šta je sada sa podacima ljudi koji su ih ostavili prilikom registracije? Zakon o zaštiti podataka ličnosti prop'o :buhaha
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.427
Локација
Žrnov
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ima sad tu milion stvari, da li bi ticketline i pristao na tako nešto pošto su njima te baze novac zbog analitike itd. A i ako su možda i prihvatili koji je rok da je daju itd. Imaju Dražića ako ih je ticketline oštetio mogu da ih vijaju na sudu.
A sumnjam da ticketline radi bilo šta van propisa nego su oni kao i s Madarom ono što piše na papiru ignorisali zbog nekih usmenih dogovora.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.198
Reaction score
7.091
Локација
NbG
Ja nakon popunjavanja traženih info na platformi (adresa, grad) i uploada stare sezonske u padajućem meniju uopšte ne mogu da biram, tj da odgovorim na opciju "Season pass type" Ispod je povuklo i uredno ispisalo moje mesto (red i sedište od prošle godine). Svakako mislim da nepopunjavanje tog polja neće kočiti opciju "BUY"
Zanima me još jedna stvar, napomenuto je više puta, a i rečeno da je juče prilikom kupovine uživo bila tražena članska karta na uvid i ako je kupac ne poseduje doplaćuje na licu mesta još 3000din. Na ovoj platformi nigde ne vidim da se traži i članska karta pa ako ima neko da je završio ceo proces i uspešno kupio novu sezonsku bio bi zahvalan da prenese info. Ja člansku imam ali drugari sa kojima imam vezana mesta nemaju pa me zanima dal će biti ikakve razlike i hoće li moći i oni da kupe sezonske onlajn.
P.S. I šta se dešava nakon plaćanja onlajn, kako se preuzima sezonska, pošta, šalter...?
Hvala unapred.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
Љубав је наша све јача и јача и она расте из дана у дан...
Добро познат стих свима нама којима је црно-бела боја у срцу!

Међутим, даш им љубав, они се поиграју са њом. Дајеш новац (донације), они не објаве ни колико је прикупљено, нити (још) уплате новац. Купиш најскупље карте у региону, они следеће сезоне подигну цене за 50%+. И на све то, нису у стању да те третирају као човека, омогуће једноставну и господску куповину, где је цео процес јасан и једноставан. Ипак је ово 2023. година и макар није тешко послати разумљив имејл.

Уколико већ имамо привилегију да је најбољи икада у свом послу на нашој клупи, зар амбиција клуба не треба да буде да то испрати и подигне лествицу професионализма. Ако већ волимо и подржавамо клуб, разумљиво је да навијачи очекују и да буду третирани на адекватан начин, јер се обилато хвалимо како смо један од највећих клубова на свету, а процеси, технологија и доношење одлука су и даље на веома примитивном нивоу.

Без обзира на све, позивамо навијаче Партизана да опросте дечије болести, и препознају и подрже амбицију клуба на чијој клупи седи један Жељко Обрадовић! Макар због њега…

”Све за љубав, све за Партизан!” Ајмо МИ!!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
Ima sad tu milion stvari, da li bi ticketline i pristao na tako nešto pošto su njima te baze novac zbog analitike itd. A i ako su možda i prihvatili koji je rok da je daju itd. Imaju Dražića ako ih je ticketline oštetio mogu da ih vijaju na sudu.
A sumnjam da ticketline radi bilo šta van propisa nego su oni kao i s Madarom ono što piše na papiru ignorisali zbog nekih usmenih dogovora.
Idu na sud zbog toga.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
444
Reaction score
2.886
Локација
Beograd
Ja sam kupio... online... piše dok ne preuzmete fizičku verziju karte važi i ta elektronska... dolazi za 7 dana.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
444
Reaction score
2.886
Локација
Beograd
Nisu, samo upload se traži fotke sezonske... verovatno dolazi poštom...i ako nisi tu kad ođe pošta, vrv ideš sa onim obavestenjem o prispeću pošte...(osim ako moze da ubaci u sanduče)...to mi je neka logika...
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
543
Reaction score
3.408
Локација
Nis
Kad pomenuste porez i skupljanje,smejao sam se kad je ludi Pantic pricao da ce to neko da pokrade,mislio jbt zivot ovaj ludji nego sto sam mislio otkud ce to uraditi bilo ko,sad sve vise mislim da je u pravu ludak bio

Kao skupilo se toliko pa sad cekamo drzavu da nam uplati pare,pritom Ostoja govnar zna da nece da uplate,pa to sve djuture da uplatimo,vidi kurca.Uplati ti sto si skupio pa posle ako daju uplati i to
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.127
Reaction score
4.234
Локација
Beograd
Ja i dalje tvrdim pored broja donacija da iznos nije mogao biti toliko mali. Lažu il za broj donacija ili za ukupnu količinu prikupljanjenih sredstava.

Prosta matematika, nema šanse da su izašli sa tačnim podacima.
 
Top