Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.041
Reaction score
7.858
Ispravno je dati im samo kurac.

Jos ispravnije bi bilo da ne postoje, i da nikada sa tim moralnim gmizavcima ne moramo da imamo bilo kakvih dodirnih tacaka. Serem im se u ono saopstenje, gde sekta glumi neki moral - za povracanje, znajuci istoriju te gospode, sto im je glavno dostignuce pljuvanje nasih trenera i bacanje mokrace na teren. Mozgovi su im toliko zakrzljali i isprani, da sa njima nema razgovora o sportu, i mrznja je jedini ispravan pravac. Mrznja prema svemu sto predstavljaju i sta jesu. Trunku oni obraza i realnosti nemaju, da bi se ulazilo u bilo kakvu razmenu argumenata i cinjenica.
Potpisujem svaku reč.
Prema fašistima samo mržnja i prezir.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Vec sam pisao na ovu temu...
Upravo je kucketina ta koja je derbi oduzela navijacima, prvo 2001 kada su poceli ciganisanje da kada su oni domacini, Partizan dobije samo manji kontigent karata za svoje navijace, a definitivno su oduzeli i to malo navijacima 2015 kada su doneli odluku koja glasi "bez gostujucih navijaca".
Cudno kako im svih ovih godina nije smetalo to sto je derbi "oduzet" navijacima, vec nad time lamentiraju samo pred svoja gostovanja nama u evroligaskim mecevima.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja im ne bi dao nijednu kartu.
Evo mog predloga za upravu Partizana. Pre naredne utakmice sa fmpom tj ovim radničkim iz Železniku uprava Partizana da dostavi njima zahtev za razmenu ulaznica za navijače, može 100-200-300...bilo koliko, Ćoki legenda ubica premijera će to svakako da odbije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.929
Inače, ko je hteo mogao je na vreme da se pobrine za gostovanje njima. Drugar sipao gorivo na NIS-u, ponudili mu sezonsku na poklon, on uzeo. Kaže bolje da uzmem ja nego neko ko će da ide. :D
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.071
Reaction score
4.288
Локација
Humska 1
U pravu su po meni i oni koji kazu da im treba dati 2000 karata i oni koji imaju suprotno misljenje.

Ali po meni se ovde propusta prilika i s jedne i s druge strane da se na ovo gleda malo mozda i iz nekog drustvenokorisnog ugla. Malo vise svesti i malo vise kriticnog stava nije na odmet.

Zasto tribina uopste ima ultimativno pravo da odlucuje da li ce neko ici na utakmicu ili nece? Evo kladim se da medju ciganima ima onih koji su redovni na ABA ligi, koji nisu vezani za neku grupu (imaju cak mozda i neko negativno misljenje prema istim) i koji bi dosli na to gostovanje iz ciste ljubavi prema kosarci i sportu. Zasto ne pustiti te namenjene karte u slobodnu prodaju pa da se vidi da li bi ta mesta zaista ostala prazna?

Nekako se ustalilo misljenje, da su karte za gostujuce navijace uvek i iskljucivo namenje tribini i da je ona vladar nad tim kontigentima a ne klubovi. Nisam siguran da je i u ostatku sveta tako.

Uglavnom i da jeste, smatram da je kod nas u kosarci dosta kompleksnija prica. Jer ako zelimo politicki korektni da budemo, nasa tribina bi trebala da trazi 4000 a ne 2000, jer mi ne bojkotujemo ABA ligu i nije nas problem sto ovi preko puta to rade. I naravno da cemo im u tom slucaju dati i za ABA ligu a njihov je problem sto nece doci grupa, vec ostali navijaci (u narodu poznati kao simpatizeri). Naravno da oni to ne zele i opet se vracamo na isto pitanje na pocetku ovog posta: Zasto oni odlucuju u ime drugih ljudi?
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: BiP

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.929

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.071
Reaction score
4.288
Локација
Humska 1
Pa samo se treba osvrnuti na modele prodaje karata evroligasa za gostujuce navijace i kako smo mi kupovali karte prosle sezone. Svako je slobodan da odluci da li ce ici negde ili nece i ako hoce da je uzme direktno preko sajta kluba. Nego ovde se uvek povlaci pitanje bezbednosti i to je jasno.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.168
Ne da ne treba njima dati karte, vec ih treba oduzeti i nasim mega-giga-euroliga navijacima.
Koga boli kurac sta su se neki likovi koji su ove godine bili na jednoj utakmici dogovorili sa prepostenim neimarima sa sjevera.

Na Mornar i Cibonu ne mogu stici, al bi nekako nasli vremena da odu na gostujuci derbi, da glume ozbiljnu tribinu, pa bi sad zbog toga 4000 Grobara trebalo ostati bez karte...
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
Ne da ne treba njima dati karte, vec ih treba oduzeti i nasim mega-giga-euroliga navijacima.
Koga boli kurac sta su se neki likovi koji su ove godine bili na jednoj utakmici dogovorili sa prepostenim neimarima sa sjevera.

Na Mornar i Cibonu ne mogu stici, al bi nekako nasli vremena da odu na gostujuci derbi, da glume ozbiljnu tribinu, pa bi sad zbog toga 4000 Grobara trebalo ostati bez karte...
Da li je shvatio @ulicar?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.783
Reaction score
22.959
Локација
Beograd
Ajde još jednom, zvanično jesmo mi prvi rekli da nema gostujućih navijača (pokojni Čolović, želimo zaista prednost domaćeg terena koju smo osvojili pošteno), ali...
@Oplenac je pisao, najpre su nam skraćivali malo po malo sektore, da bi jedan derbi karte prodavali samo na Malom Kalemegdanu i to su karte prodavale tadašnje ciganske vođe, pa top. Tek nakon toga je usledila naša reakcija.
I dalje ne znam kojim portalom prva ciganska ekipa misli da stigne u Arenu iz Lajpciga, ili imaju bogatije navijače od Al Nasra, pa mogu svi na čartere.
Kažu 2000, dogovorili se, a sa kime? Sa ovima što kao i oni ne idu na utakmice, ABA lige i u odnosu na sve nas ostale platili karte kao za bazen na Olimpu leti, pa super...
Ali ajde da zamislimo hipotetički da im damo te 2000, ajde nekako, koliki prostor treba za tampon zonu i muriju između, a imamo 16300 sezonaca, dakle bez dnevnih karata, čak i sa 1000 je nemoguće...
Oko 500,600 je maksimalna realna cifra, tako da je Ostojinih 300 još i primerena reakcija...
Nego kangi Ostoja u jutarnjem programu RTS-a, kad je Ćoki tu, a Partizan domaćin ili to Zvezda ispred države Srbije ide na gostovanje...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Tema danas nije ovo, tema je samo i jedino jebavanje majke ciganske posred picke.

Sta je bre vama sa kvotama i kartama, bre? Da mi ultra- gradjevinari namestaju temu dana?

Goni to sto dalje tamo do Indije.

Ako i jeste odluka Ostoje, evo mu plusic, teraj dalje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Znači, ako sam dobro razumela, cigani izdali saopštenje (prosto ne mogu da verujem :buhaha ) da su se dogovorili sa Grobarima za razmenu 2000 karata ali zli Ostoja nije prihvatio. I to se sada prihvata kao apsolutno tačno i niko ne dovodi u pitanje da li je stvarno bilo tako? Još samo da se napravi grupa "zaštitnici cigana na košarkaškom derbiju" i sve sam videla.

I ovih 300 što im je Ostoja ponudio je puna kapa.
Sa njima na temu razmene karata treba razgovarati samo po ovom principu:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nesto nisam u hajpu oko tekme ali verujem kad pocne da cu da se nerviram kao majmun. Ovo moramo da dobijemo kako umemo.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ne da ne treba njima dati karte, vec ih treba oduzeti i nasim mega-giga-euroliga navijacima.
Koga boli kurac sta su se neki likovi koji su ove godine bili na jednoj utakmici dogovorili sa prepostenim neimarima sa sjevera...
Meni je neshvatljivo da ima takvih ljudi koji se dogovore sa ciganima o razmeni karata. Imam dosta dobrih drugova koji su veliki cigani, uvek su tu neka pozitivna peckanja izmedju nas u granicama normale jer smo pre svega svi zreli porodicni ljudi i prosle su nas klinacke ludorije odavno, ali ukoliko bi ja bio sprecen da odem na utakmicu, a da mi bilo ko od njih zatrazi sezonsku da gleda njihov klub kome niko ne moze da zabrani kako ce da se zove ili neki drugi klub tipa ciganjkos protiv mog Partizana samo bih se nasmejao na to. Jednostavno to ne biva, nisam ja kupio sezonsku da bi neko bodrio pa makar to bilo i u sebi neki drugi klub, vec da se bodri Partizan.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
@Helsinki To sto ti pises to je opet do kluba. Kao i ova sad situacija. Slazem se sa ulicarom jer znam sigurno da je za mec kada su oni bili domacini covic hteo samo 100 karata da ponudi pa su mu ovi rekli 300 da se da. Ne kazem da su oni sad nesto ispravni,govna su svakako ali tako je bilo. Opet meni je smesno da zato sto oni ne dolaze na aba ligu nama nece da daju karte. Zato im ne bi dao ni jednu. To je kao sad posto se bojkotuje fudbal na domacim utakmicama da se za derbi ne puste karte u prodaju,tj da ne bude gostujucih jer Jug bojkotuje.
meni je bas drago da nasa uprava ne slusa ulicu. nadam se da ce toga biti vise.
 
Top