Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.153
Локација
vaginamandibularia
Je l bi tih 2000 karata koje velikodusno htedose da daju ciganjsturama bilo odbijeno od kopa ili od obicnih navijaca koji rade ta plate te iste karte, ne dobijaju sezonake za 85 evra i slicno? Oh, wait...
Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti i poklanjati nesto sto vid kuraca nije tvoje. Ej ciganjsturama koje nekaznjeno pobise tolike Grobare bi karte da daju satro njihovi drugari s tribine... Budi bog s nama
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.369
Imaju još desetak dana da izvade fleke i naprave nas da zalicimo na ekipu koja će na prolece napasti sve.
Pa nama je čupavi majmun juce ima skok u napadu da ne pričam o fizičkom stanju Smajli ili Frenka. Neozbiljno je i razmišljati da sa ovim timom jurimo bilo sta ozbiljno.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja sam uvek za dogovor i kompromis.
Dati ciganima tih 2000 kada igraju sa nama
Našima dati isto toliko kada igramo protiv FMPa i naravno kada budemo igrali i protiv njihovog Radničkog Basketa u Železniku.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Željko ne voli igrače koji ne pružaju skoro pa ništa u napadu pa je to jedan od razloga što nismo doveli nikog takvog. Ja sam pre početka prelaznog roka priželjkivao nekog tipa Bolomboj pre nego što je otišao kod ovih, ali Željko zahteva specifične stvari od centara a takav tip igrača košta dosta. Druga opcija je nešto iz nba, ali on trenutno da uči tri igrača nekim evropskim osnovama i da im leči dečije bolesti.
Moje mišljenje i kažem samo moje, ako sam ja bez ikakvih insajd informacija bio uveren da monah neće kod nas jer je dopadljiva pičkica da su se previše pouzdali u njega i da je to ozbiljan kiks prelaznog roka.
Mišljenja sam da bi trebalo napasti nekog iz evrokupa ko ima neku izlaznu el klauzulu ko može da doprinese bar 10ak min.
Ja kažem da je pojačanje neophodno ne zbog klasičnog kmeženja “nemamo pleja nemamo centra” nego jer imamo kadrovski problem nedovoljno igrača. 3 igrača rotiramo pod košem to nije rotacija to je polukrug.
Željko izmišlja neka ludila small ballove da se snađemo nekako ali ne može ni to večno da traje.
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.004
Željko ne voli igrače koji ne pružaju skoro pa ništa u napadu pa je to jedan od razloga što nismo doveli nikog takvog. Ja sam pre početka prelaznog roka priželjkivao nekog tipa Bolomboj pre nego što je otišao kod ovih, ali Željko zahteva specifične stvari od centara a takav tip igrača košta dosta. Druga opcija je nešto iz nba, ali on trenutno da uči tri igrača nekim evropskim osnovama i da im leči dečije bolesti.
Moje mišljenje i kažem samo moje, ako sam ja bez ikakvih insajd informacija bio uveren da monah neće kod nas jer je dopadljiva pičkica da su se previše pouzdali u njega i da je to ozbiljan kiks prelaznog roka.
Mišljenja sam da bi trebalo napasti nekog iz evrokupa ko ima neku izlaznu el klauzulu ko može da doprinese bar 10ak min.
Ja kažem da je pojačanje neophodno ne zbog klasičnog kmeženja “nemamo pleja nemamo centra” nego jer imamo kadrovski problem nedovoljno igrača. 3 igrača rotiramo pod košem to nije rotacija to je polukrug.
Željko izmišlja neka ludila small ballove da se snađemo nekako ali ne može ni to večno da traje.
Kao sto rekoh… gledam Valensiju… nemoguce da su ovi svi igraci iz NBA i sl… pa i taj Lesor nam je dosao iz EC ekipe ako se ne varam
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa opet se vraćamo na početak. Lesor zna svašta u napadu plus je bio prva petorka ek i u trenutku dolaska mi smo bili ek ekipa.
Ne mogu da diskutujem o Valensiji kada ne znam na koga misliš nadam se da ne na Brendona Dejvisa koji je jedan od najboljih dostupnih centara ovog leta po meni ali svakako je činjenica da gro ekipa ima dobre skakače ali je isto tako i činjenica da su ti igrači jako limitirani u napadu što Željku ne odgovara jer njegova igra se ne zasniva na kreaciji jednog igrača (klasičan plej da razigra nekog) nego da lopta kruži za šta je potrebno 5 igrača u napadu ne 4.
Zato se on odrekao Mozlija pre nego što je i došao u klub praktično.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.004
@Стојанче Ристевски

sve ja razumem… ali od tog cekanja da se pojavi neki idealan koji sve ispunjava dolazimo da raubujemo Ledeja kako si dobro opisao, u skokovima smo medju gorima, a o odbrani Kaminskog i na sta to lici bolje da ne govorim..

Ne mislim na Dejvisa vec npr Toure-a, ovog Ojeleyea, Inglisa….
Ljudi izgledaju bas mocno i fizixki snazno, evo ja ne vidim kako mi njima mozemo parirati
 
Top