Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.162
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Odjebati svaku gnjidu koja ucenjuje, makar dovodili samo iz NBA. Poenta je sto su oni pristali i kao trazili jos malo vremena da raskinu ugovor, a u stvari cekali ponudu za duzi ugovor. I kad su dobili, poceli da ucenjuju. Zato su napuseni za svagda, kao i mirotocivi i zalizani. Ima da se zna kad je dogovoreno. Pa nije Savic od juce u kosarci, da ga zavlace kojekakvi klosari.
Inace mi ovo smrdi na coravog, kao sto je busio madara i svestenika kroz nauljenog i popove. Ne bi me cudilo da on finansira bokana za omalenog, samo da nas oslabi. Ali, dovescemo mi boljeg, ako nam stvarno treba.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
1701345668447.png

Stigao juce, t.j. direktno mi donela prijateljica, da sam cekao posiljku ne bi stigla do Nove godine sigurno.

Vrhunski dres, obradovacu sestrinog klinca, samo zamerka mi je sto nema decije dresove od ostalih igraca, hteo sam za drugog da uzmem Nanelijv.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Odjebati svaku gnjidu koja ucenjuje, makar dovodili samo iz NBA. Poenta je sto su oni pristali i kao trazili jos malo vremena da raskinu ugovor, a u stvari cekali ponudu za duzi ugovor. I kad su dobili, poceli da ucenjuju. Zato su napuseni za svagda, kao i mirotocivi i zalizani. Ima da se zna kad je dogovoreno. Pa nije Savic od juce u kosarci, da ga zavlace kojekakvi klosari.
Inace mi ovo smrdi na coravog, kao sto je busio madara i svestenika kroz nauljenog i popove. Ne bi me cudilo da on finansira bokana za omalenog, samo da nas oslabi. Ali, dovescemo mi boljeg, ako nam stvarno treba.
Nemoj molim te da ulazimo u šizofreniju. Da li si pročitao šta si napisao?
Ćoravi finansira odlazak Ferrela u Budućnost?
Ćoravi bušio kod zalizanog za odlazak Madara?

Nemoj da se sprdamo molim te... Za Madara je situacija bar jasna.
Zalizano govno jeste :picka-ciganska: ali ne bi taj ugrozio svoj biznis zbog NČ, budi u to siguran.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.783
Reaction score
22.959
Локација
Beograd
Mora da pohvalim makar inicijativu, KKP Shop i na Woltu, zaista odlična stvar...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.162
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Nemoj molim te da ulazimo u šizofreniju. Da li si pročitao šta si napisao?
Ćoravi finansira odlazak Ferrela u Budućnost?
Ćoravi bušio kod zalizanog za odlazak Madara?

Nemoj da se sprdamo molim te... Za Madara je situacija bar jasna.
Zalizano govno jeste :picka-ciganska: ali ne bi taj ugrozio svoj biznis zbog NČ, budi u to siguran.
Pa koliko sam ja citao, Buducnost je kompletirala roster odavno, a sad odjednom imaju vise para od nas za Ferela. Jedino ako nisu i oni nasli u budzetu neki visak, kao cigani prosle godine za kepeca.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Buducnost je u ligi samo da nasteti Partizanu, nista vise, kao i svi ostali.

U principu niko ne voli coravog, a kod dodje neko glasanje, svi su na njegovu stranu, lud jebe zbunjenoga :D
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
434
Reaction score
2.817
Локација
Beograd
С једне стране одлична ствар а са друге ужасна. Сада ће господа коју мрзи да иде на абу моћи још и да 'заради'...
Mislim da je organizovanima sada najteže...mogu zamisliti koliko im je krivo što ovo nije bilo od starta...bili na jednoj ABA...treba tuže klub za izgubljenu dobit.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Nas bravar posle svoju tiketline agenciju ako treba formirace i agenciju za prodaju igraca. Ima ko hoce kako sta je pokojni Sojic da prodaju igrace Partizanu, agenciju i igrace ima koliko hoces a i sam igrac ako hoce da igra za nas promeni e agenciju.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
434
Reaction score
2.817
Локација
Beograd
Zna li se zašto ne dolaze na utakmice ABA lige? Solidarišu se sa kolegama preko puta kao za karte ili je nešto drugo u pitanju?
Mrsko im...
E sad samo jedno razmišljanje, nikakav in the know... nije li čudno da naprasno nema tih nekih organizovanih, "najvernijih" navijača, i to baš kada je u interesu nečijem da se ne daje na značaju ABA... kada jedan klub(čovek) ima za cilj da je predstavi kao nebitnu ligu koju sada treba napustiti, jer "uništava srpsku košarku"(kad botovi od debilka analitičara sa yt, brkatog željkovog "mentora", pa lika koji je "stvorio" Bogdana do ćelavog lažnog moraliste Poledice rade prekovremeno na pljuvanju te lige)...i nije li zanimljivo da, eto navijači kluba kojem nije u interesu da ta liga nestane(kakva god da je bolja je od tog turnira zvanog domaća liga, nekada dobre lige koja je i unišena od istih onih koji se zalažu za uništavanje ove regionalne), odjednom nemaju interesovanje za istu.

U Srbiji gotovo nikad ništa nije slučajno...ili da kažem retko je ikad išta slučajno...:)
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Па људи моји да ли је ово нормално!?
На званичном сајту клуба сат бројач одбројава још један дан до почетка утакмице против Панатинаикоса која је завршена прије сат времена.
:banghead:
 

Прилози

  • 20231130_233743.jpg
    20231130_233743.jpg
    2,2 MB · Прегледа: 70
Top