Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Jel to Ostoja najavio neko pojačanje?
Video sam da je gostovao na nekoj televiziji ne znam joj ni ime.
Mrzi me da ga slušam, nema tu ništa pametno da se čuje.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.016
Sad vidjeh objavu KK-a da kada pocne pjesma ”Da volim crno-bele”, da se ubacuju plisane igracke u teren. Za svaku igracku nis donira 1000 dinara za kupovinu odjece i obuce za socijalno ugrozene. Sjajan potez po meni, prvenstveno da se neka djeca usrece, a onda i dobar marketinski potez za nas klub.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822
Na kraju ove nedelje ističu članske karte za ovu godinu. Da li ima negde neka objava o cenama i načinu obnove za sledeću godinu?
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Ništa, sledeće godine je predčlanska karta uslov za člasnku, a članska za sezonsku. Za članove, predčlanska karta će biti 27 hiljada dinara, a članska 37 hiljada. Bez popusta, 28 i 38 hiljada. Puštaju se u prodaju 1.juna, s tim što će pasti server, pa će prodaja biti odložena za 1. jul, koji će biti 25.avgusta. Očekujte nove sektore, mažoretkinje u novim bojama, pored plavo žutih, nove ticketing partnere, članove rodbine u klubu, i druga iznenađenja.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Kad spomenu mažoretkinje, svaki jebeni put se uštinem da proverim da nisam zalutao u Tel Aviv.
A ja i dalje kukam svima kako mi je neverovatno da ne mogu da im kupe (čuj kupe, obezbede) iste patike, tipa dva kompleta, jedne bele, jedne crne. Uostalom, nebitno kakve, samo da su iste. Ne košta puno, a deluje profesionalno.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Totalni amaterizam, u smislu da čak ni jednoobrazne patike nemaju, koreografiju ne pominjem, ne razumem se, mada greške vidim...
P. S. zanima me da li će biti objavljeno koliko je igračaka sinoć skupljeno...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Pročitah negde 10000, ali nije info iz kluba, neki portal.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.619
Reaction score
13.710
Локација
Yaoundé
Na stranu oblačenje, ali devojčice su toliko raštimovane i neuigrane, viđao sam lepše i skladnije koreografije na vrtićkim priredbama.
Nikada nisam davao pet para na te čirlidersice, ali kad se već o tome piše... Da li su te devojke organizovane od strane KKP ili je angažovana neka grupa sa strane? Pretpostavljam da je u pitanju ovo drugo, pa im je verovatno prepuštena i kostimografija...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Ovo drugo, ali u oba slučaja debilizam na kvadrat.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Видећемо сад 12. против Макабија како ће то да изгледа...
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.420
Reaction score
10.517
Локација
okupirana Srbija
Očekujem da razviju transparent ''We are Maccabi, who the fuck ...''
 
Top