Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
325
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Na 400 sedi/stoji ko gde hoce, sa sezonskom sam mozda 2 puta stajao kod svog mesta nekad ga zauzmu makar da udjem i 45 minuta ranije. Guzva je na stepenicama jer se desi da onaj ko ima katrtu za 400 iza kosa, bolje mu je nekad da stoji na stepenicama na jugu. Takodje posto retko ko uhvati vezane karte skupi se 3-4 coveka iz drustva pa se grupisu na stepenicama. Na 200 mi se jos nije desilo da mi neko zauzme. Sad vec mi i prija da stojim na stepenicama navikao sam tako da gledam.
Kod dela oko obuce, mislio sam napisace da treba poneti ciste patike pa da se preobuvamo ispred hale :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Muž i ja, ili bar jedno od nas dvoje, ulazimo čim otvore halu, dve godine na istom mestu, samo jednom su dva klinca sela tu i odmah sam ih digla odatle... Komentar, pa ima mesta, rekoh, ima, izvoli traži gde ćeš, ova dva su moja, kraj priče.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.813
Локација
Храм фудбала

Убједљиво најпретрпанији, на неким утакмицама више људи стоји него што уопште има сједећих мјеста.
Наравно навијачи су криви, што не посједају овима у крило, па што претекне нек' стоји јеби га :D
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Muž i ja, ili bar jedno od nas dvoje, ulazimo čim otvore halu, dve godine na istom mestu, samo jednom su dva klinca sela tu i odmah sam ih digla odatle... Komentar, pa ima mesta, rekoh, ima, izvoli traži gde ćeš, ova dva su moja, kraj priče.
Nas četvorica išli da gledamo Srbija Portoriko, neka deca sela na naša mesta, još se ljute, kažu što niste došli ranije (mi došli pola sata pred početak, iako je nebitno), naduvaše nas onom stvari, među njima i devojčice, ja vrištim od smeha gledajući kuma koji je u neverici, mada je tužno, a ne smešno. Ono, na karti koju kupiš pišu sektor, red i broj sedišta. Tu se svaka priča završava, realno.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Саопштење нашег клуба. Прво, који курац плаћате редарску службу?
70% набројаног би се ријешило да ти људи раде свој посао.
Не знам да ли идеш на утакмице, али ти људи који раде тај редарски посао су претежно социјални случајеви, полуписмени и физички неспособни људи, да било шта ураде. Место на ком седим (стојим) је тик уз степенице. На тим степеницама се увек појаве они навијачи који нису сезонци а клуб им прода карту за Бога питај које место а они се нацртају за степенице. И увек имам проблем да видим терен. Не ја толико, колико моји клинци.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.813
Локација
Храм фудбала
Па јбг, онда нек набаве и 20 комада мишићавих и нек' успоставе ред.
Очекивати да ће навијачи послушати ове апеле је равно мишљењу да АВ воли оба клуба подједнако.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne verujem da je kompletna patka zato što je predsednik Venecije odavno rekao da će isterati stvar do kraja i verujem da hoće. Na kraju krajeva i tada sam pisao da mi se ne dopada cela situacija, mi prvi ne bi voleli da nas igrač tako "ispali". Opet Bruno zna najbolje šta i kako je bilo, klub je nadam se sve dobro proverio, a čim je FIBA tada dala zeleno svetlo sada sam generalno miran bar što se nas samih tiče. Za taj deo sam i rekao da je mlaćenje prazne slame i tu se slažem da je patka, ako si na to mislio. A za igrača i njegov novčanik nisam baš siguran.
Ova odluka pošto pretpostavljam da Bruna boli kurac, znači samo da recimo Kabokla neće moći neki italijanski klub da registruje u domaćem takmičenju. Bar iz ovog šturog prevoda tako izgleda
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Не знам да ли идеш на утакмице, али ти људи који раде тај редарски посао су претежно социјални случајеви, полуписмени и физички неспособни људи, да било шта ураде. .....
Ali su vrlo sposobni da te čekaju na ulazu i uzmu 4.000 da te uvedu bez karte?
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.155
Reaction score
2.121
Локација
u srcu šesnaesterca
Top