Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Radi se planski, da slucajno ne preuzmemo nekog igraca za koga je zainteresovana rezimska kurva, nek se svi pojacaju dobro, nama sta ostane.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Ovo što si napisao je direktno za ban! A nije ti prvi put. Indirektno i krajnje kvarno si napisao da je jedan Željko Obradović (a i Zoran Savić sa njime) poslušna kučka režima ili jedne pudlice, da nema svoje JA.
Ne znam da li je gore što neko može uopšte da tako nešto pomisli nakon povratka Željka i vraćanja kluba nakon toliko godina u EL ili jednostavno to je fetiš da pljuneš po bilo čemu što ima pozitivnu konotaciju u vezi našeg kluba. Srami se!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dal je neko pudlica (Zoc, Savic) naravno da nisu ali kako famoznih i najavljenih stranih sponzora nema na vidiku, očigledno je da opet zavisimo od drzave za pare, i da opet FMP ima vise para, a od priče o 6,7 pojacanja doslo je do price da dovodimo 2, mozda 3, koje jos cekamo dok se drugi pojacavaju. Zakljucak je logican, a to je da nam je opet namenjeno mesto broj dva, i da je na Zeljku da svojim znanjem i kvalitetom taj jaz nadomesti. Pozivanje na ban nekoga s kim se ne slazes je nepotrebno, posto sam siguran da i drugi clanovi foruma slicno razmišljaju
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Prošle godine smo prvo pojačanje doveli početkom Jula ako se ne varam? Vreme je da nas Zoran i Željko prijatno iznenade, mada bolje i sačekati ako će to da bude neko baš kvalitetan, strpljenja samo i bez nervoze, kapiram svi smo kao na ekserima, biće sve dobro imamo dve košarkaške legende u klubu, bez brige ljudi.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Direktno je vezana moja reakcija na njegov odgovor kolegi @urosb00 gde je u jednoj i po rečenici objasnio manje, više sve šta se dešava i kako realno jeste, a napisao sam to što jesam i ostajem iza toga zato što mu to nije prvi put i voli bukvalno da zajebava pola foruma kontradiktornim postovima koji ne da doprinose bilo kakvoj raspravi, već zaista mislim da troluje.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Pajo verovatno su mislili mnogi da će biti in a row a došao je samo Danilo.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Daj ljudi malo strpljenja sto se tice transfera. Prizivaju se transferi i igraci kao da nam je otislo 10 igraca, a ne dvojica koji su manje-vise imali epizodne uloge. Dize se tenzija na forumu vise da bi se samo nesto napisalo nego za to zaista postoji potreba...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Nema potrebe da se opterećujemo bilo kakvim radom uprave ili sportskog sektora i kuknjavom oko prelaznog roka, okosnicu tima činiće momci iz prethodne sezone i uz par osveženja i pojačanja nema sumnje da ćemo imati tim koji će biti konkurentan za top 8.
 

1970

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
9
Reaction score
31
Локација
Budva
Nema potrebe da se opterećujemo bilo kakvim radom uprave ili sportskog sektora i kuknjavom oko prelaznog roka, okosnicu tima činiće momci iz prethodne sezone i uz par osveženja i pojačanja nema sumnje da ćemo imati tim koji će biti konkurentan za top 8.
Iskreno bih volio.. ali mislim da to nije dovoljno ni za top 12.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Mislim da previse potcenjujete rast mladih igraca. Mi imamo elitne talente u vidu Madara, Koprivice i posebno Smailagica i Vukcevica. Oni imaju talenat da postanu medju najboljim igracima na svojim pozicijama u Evropi, nisu neki random mladi igraci za koje se nadamo da mogu da udju sa klupe na 10 minuta. Ocekujem da imaju jos vecu minutazu, da imaju vecu slobodu i da pruzaju solidne partije u Evroligi od nove godine (osim Vukcevica, verujem da ce mu trebati malo duze).
 
Top