Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Naravno da će da izlete cene iz interne prepiske kao što je ovo provera kako masa diše. Ipak je to Ostoja sns kadar. Pa ce da spusti, a mi zadovoljni.
Pretpostavka kojom idu je da će sezonske iz prošle godine biti ponovljene. Pa da vide koliko je još zainteresovanih pa da udare cenu. Jer ipak je veliki prihod ostvaren od pojedinačnih karata prošle sezone. Računica im mora biti total iznos od karata koji je ostvaren da se sada dobije na 15000 sezonskih, a da 5000 kroz redovnu prodaju bude uvećanje prihoda od ulaznica. To ti dodatno dodje oko 2-3 mil eura na ulaznice. Opet vrlo verovatno neće biti jeftinije pojedinačne karte od 3000 din
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.496
Sve zavisi kako ko gleda. Kada su prošle sezone izašle cene, meni su lično bile preterane i sada mislim isto. Ali sa druge strane mi smo odigrali 17+2 utakmice u EL i 13+2+2+3 u ABA, što na kraju dođe 39 utakmica. Ako se cena karte sa popustom pogleda, to baš i nije mnogo. Mnogo je samo ako neko mora da iskešira odjednom, pa plus za porodicu par komada. Da se ljudima omogući neki paket na odloženo ne bilo loše.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.665
Od svoje 16 godine idem na utakmice sam,odnosno kada je ćale zaglavio u bolnicu i prvi put me nije mogao da vodi..i mogu vam reći, najbolja moguća stvar(bar za mene).

Prvo, uvek se u pauzama raspričam sa braćom i sestrama Grobarima/kama i uvek bude odlično iskustvo, upoznaš nove ljude/klince, čuješ neke drugačije stavove, vidiš neke drugačije priče ljubavi prema Partizanu. Generacijske razlike su nebitne..jer i ja sam nekada bio klinac koga su neki "matori" prihvatili.

Drugo, dok traje utakmica apsolutno minje nebitno ko je oko mene. Teren mi svakako pokupu sav fokus i u trenu svi oko mene postanu samo još jedno grlo, još jedan par ruku i još jedan glas za pesme i pritisak na protivnika. Jedini slučaj da tog saborca bolje primetim je ako steknem utisak da pomenute rekvizite ne koristi do svog maksimuma..a tada mi je tek svejedno da li mi je to kršteni kum ili lik koga sam prvi put sreo,svakako će dobiti poprek pogled :D

U kafanu, pre i posle tekme, svakako ćeš lako izabrati sa kim ćeš.

Eto, ako nekoga nepodnošljivo muči problematika spajanja mesta, možda mu ova perspektiva posluži bar kao uteha.:D

Na kraju, svi smo tu zbog Partizana.

Što se tiče, svima nam očiglednog, "probnog balona" Uprave KK, podsetio bih samo na činjenicu da nam držAVa nije i dalje uplatila garantovana sredstava za prošlu sezonu, što u ostalom i koči konačnu realizaciju akcije sakupljanja novca za otplatu poreza.
Negde imam utisak da je ovaj probni balon "pušten" više iz potrebe,nego li nekom nesmotrenošću ili neprofesionalizmom, jer mi deluje da ćemo morati da ubrzamo onu priču o finansijskoj nezavisnosti, na koju je na kraju prošle sezone i sam Željko potencirao. Navijači tu igraju presudnu finasijsku ulogu, što kroz kupovinu karata i navijačkih rekvizita u šopu, što u stvaranju brenda koji će značajno podići medijsku "isplativost" u smislu reklamiranja, nešto smo na dobrom putu da ostvarimo jer smo prvi tim koji je jedan ESPN prenosio van američkih košarkaških liga.
Bilo kako bilo, u odsustvu validnih informacija, ovo su samo neka moja razmišljanja..ništa više.

Uglavnom, videćemo uskoro sve.
Jedno je sigurno..
PARTIZAN JE NAJVEĆI!


:napred-partizan::pfc::navijac

Izvinjavam se zbog pravopisnih grešaka,kao i uzastopnog posta..isteče mi vreme za edit, a kucao sam na telefonu, na nekom drvenom internetu.. :gaah:
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Da li zna neko mozda kad ce biti predstavljanje novih dresova?
Stvarno bih zeleo da konacno kupim dres jer prosle godine nisam mogao nikako da uzmem one gluposti koje smo nosili.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.496
Samo neka on "trabunja" okolo, dokle god Željko i Zoran ćute i rade, ja zadovoljan.

Nadam se da će neke stvari ipak "ubosti" u svom tom populizmu, na primer mogućnost da ljudi kupe karte na rate, veći popust na porodične pakete...

A što se cene tiče, da možda prvo sačekamo likenke? Oni ciljaju titulu, mi "samo" F4, nema logike da budemo skuplji. :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Da li zna neko mozda kad ce biti predstavljanje novih dresova?
Stvarno bih zeleo da konacno kupim dres jer prosle godine nisam mogao nikako da uzmem one gluposti koje smo nosili.
Nadam se da ce se posebno pozabaviti dresovima i kako lepe sponzora. Mora sve biti ultra stilizovano, a ne mali komsijin da je radio u paintu. Ovi dresovi ce biti istorijski, pamet u glavu.

Samo da vise pocne...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
I da promene ova UA. Predlagao sam klubu, pbg newsu, Tegiju da kontaktiraju Nike i da traže brend Jordan. Jedan takav brend bi mogao da se poveže sa Partizanom da budemo kao Psg u fudbalu, da se po celom svetu kupuju Partizanovi dresovi. A ne kao ovaj UA, posle mesec dana od promocije u butiku nema originalnih dresova i do dan danas ih nema.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Čović 2015.
1692618789962.png
Ostoja 2022.
1692619249253.png 1692619351531.png

Zašto ovo podsećanje? Zato što Ostoja pokazuje tendenciju da usvoji Čovićevu mantru (parafraziram) - ako hoćete da gledate dobar tim, morate da platite. A vidim da Grobari to zdušno podržavaju, iako su se pre nekoliko godina sprdali na ciganski račun.

Kako sam Ostoja kaže:
1692620015422.png
stoga očekujem da zahvaljivanje državi bude proporcionalno doprinosu iste.
Jer ako su navijači prošle godine dali klubu:
- 5.000.000 eur kupovinom ulaznica,
- 1.675.000 eur donacijama za otplatu poreza,

a tim u EL svojim igranejm zaradio dodatnih skoro 1.500.000 eura, što je ukupno nekih 8.100.000 eur, volela bih da znam koliko je to novca drzava obezbedila klubu kad joj se toliko zahvaljujemo?! I za šta se zahvaljujemo? Za to što je obećala pare koje nije uplatila?

I ako je ikako moguće, bez ispada i zamena teza tipa:
1692620090088.png
jer kad vređamo njegovog šefa, ne vređamo Srbiju.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.742
Локација
underground
Pa inflacija za godinu dana je minimum 20%. Msm glavni bolesnik tvrdi da je manje al znamo vec kako oni tumace eksel tabele.
 
Top