Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Nisu laičke procene. Čak je i Zek rekao na onom Urbonus podkastu da mu je drago sto je KP dobio ono što zaslužuje od Partizana, a i on takodje. Plate udarnog tria koji je produžio ugovore su značajno veće. Plus Kaminsky sigurno nije jeftiniji od Lesora.

Neka realna procena je da nam je budzet za plate najmanje 35% veći nego prosle godine.
Kevin i Zek su uzeli dobru lovu. Za Zeka se pominjala cifra od 1.2 m. Po meni to je možda x2. Pogotovu sto covek igra 35 minuta. Zaslužuje 2 plate. Zato smo i izneli sezonu sa 8 Igrača jer su trojica igrača igrala po 35 minuta. Zek je sam odradio poziciju 4. To je nezamislivo u današnjoj el. A i Lesor na 5. Ljudi igrali bez zamene. Neverovatano. To ni jedan trener u el ne bi smeo da proba. Pogotovu ovi sa imenom. Ove godine ce možda imati zamenu. Tj trebalo da je imaju. Kaminski ide na 5.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.110
Reaction score
4.164
Локација
Beograd
Zapamtite šta vam kažem, smrdljivi Tiketlajn ćemo praviti od blata, ali od blata!
Svašta bih rekao, ali ne smem, uglavnom mi u sredu krećemo prodaju sezonskih ulaznica, a mnogo, mnogo, mnogo toga još uvek nije definisano. Klub ovome pristupa ili kao totalni nemači pojma ili neko ozbiljno sabotira sve ovo.

Neverovatno.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.925
Reaction score
10.206
Nije problem u visim cenama, inflacija itd. Mislim jeste, ali ne toliki.

Problem je u promeni sektora, bez ponudjenih resenja kako bi se pomoglo ljudima koji su time pogodjeni. To se zove ciganluk i jajarenje.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Ako nam pare nisu isplacene od strane drzavnih sponzora to smece bi svako normalan pocepao sa dresova

Zamislite to da pise stvarno ¨Navijaci Partizana¨.Koja bi to lepota od dresa bila
Sve sto treba da pise je "Grobari".

A nama nece nikad isplatiti taj novac, samo nas zavlace da racunamo na te pare i potpisemo nekoga kome posle necemo moci da isplatimo platu. Njihov retardirani direktor na javnom mestu vintla stolicu na nase igrace, i kao uplatice nam neke pare. A jos na sve to licemeri idu po televiziji i pricaju kako nam drzava daje pare. Vrhunac lazi i bezobrazluka.

Nije problem u visim cenama, inflacija itd. Mislim jeste, ali ne toliki.

Problem je u promeni sektora, bez ponudjenih resenja kako bi se pomoglo ljudima koji su time pogodjeni. To se zove ciganluk i jajarenje.

Ponovicu: ticketing servis nije naivna stvar za napraviti.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Nije problem u visim cenama, inflacija itd. Mislim jeste, ali ne toliki.

Problem je u promeni sektora, bez ponudjenih resenja kako bi se pomoglo ljudima koji su time pogodjeni. To se zove ciganluk i jajarenje.
Problem je u visim cenama.
Problem je i u promeni sektora i to jeste ciganluk i jajarenje, ali problem je i u visim cenama.

Ljudi nemaju te pare. Stoji uvek da za nekog nije skupo ono sto za drugog jeste, stoji i da sve poskupljuje i da kvalitet kosarke koju gledamo raste, ali aman zivimo u Srbiji.

Ljudi su dolazili kad je ovaj klub bio prepusten sam sebi, ljudi su otplacivali poreski dug koji je nastao jer su klub vodili nesposobni imbecili, a onda im ga gurnes u dupe tako sto im zabranis da dodju na utakmice jer mogu da biraju da kupe sezonsku ili da im deca gladuju.

Idu mi na kurac i prepametni komentari "hocete da gledate najbolje igrace i najbolju kosarku, to mora da se plati...", kao da je skroz jebeno normalno da svuda u svetu navijaci finansiraju klub.

Ovakav model poslovanja postoji samo u Srbiji i nigde vise. Ostoja legendo, napusis se kurca svakom navijacu Partizana.

Organizovane je "kupio" ovakvim cenama jer da na njih primeni ovo dranje koze, slusao bi svaku utakmicu o svom pusenju kurca.
Svaki sezonac koji kupi kartu po ovoj ceni treba tom kartom da kupi pravo i obavezu da pred svaku utakmicu otpeva "pusi kurac Ostoja" pesmicu.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Sve sto treba da pise je "Grobari".

A nama nece nikad isplatiti taj novac, samo nas zavlace da racunamo na te pare i potpisemo nekoga kome posle necemo moci da isplatimo platu. Njihov retardirani direktor na javnom mestu vintla stolicu na nase igrace, i kao uplatice nam neke pare. A jos na sve to licemeri idu po televiziji i pricaju kako nam drzava daje pare. Vrhunac lazi i bezobrazluka.



Ponovicu: ticketing servis nije naivna stvar za napraviti.
Pogresnog sam citirao, trebalo je The_B. Jbg, zajeb.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.723
Reaction score
23.296
Локација
Академија
2022/2023

Screenshot_20230902_205755_X.jpg

2023/2024
Screenshot_20230902_205759_X.jpg
Ово су главне промене у распореду сектора у односу на прошлу сезону:

- Уведен ниво 400 исток и запад, то је раније било 400 бочно
- Скраћен сектор 400 бочно а проширен 400 центар
- Стандард 1 је уместо на ранија два подељен на четири дела тако што је задржао само крајње делове а према паркету је проширен на уштрб Премијума на северној односно Суперироа на јужној страни
- За Гробаре југ укинут је ниво 400 (претворен у 400 запад)
- Смањен сектор Family&Friends, на уштрб Стандард 2
- Сектори Супериор и Премијум су уместо раније поделе на два спојени у један, на централном делу прошлогодишњег сектора Стандард 1
- Стандард 2, Супериор голд и Премијум голд су остали на исти местима, с тим што је Стандард 2 увећан.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Иста места, разлика у ценама 40000 (СТАНДАРД 2 - ГРОБАРИ ЈУГ а ни ПОРОДИЦА И ПРИЈАТЕЉИ не каска много)...
logika.PNG
Још се и намеће питање ко испада већи мајмун онај што седи ред поред ГРОБАРИ ЈУГ или лик који има исто место као човек у ГРОБАРИ ЈУГ само с друге стране терена?
Много нелогичности... Свако ко купи сезонску карту може да се хвали да је учествовао и у другој акцији Један Партизан имамо.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Kad vidim da imaju poslovnicu u Rajicevoj, kao da mi besplatno daju sezonsku
 
Top