Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.545
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sve u svemu, sva nasa nervoza oko sezonskih ma sta da je svakome ponaosob razlog za nju staje u jednu recenicu Bate Stojkovica. "Prirodno je hoces da jedes, hoces da je*es a to kosta brate".
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
660
Reaction score
5.294
Локација
Nis
Ajde covek da kaze previse je ljudi ili neki slican izgovor ali Ostoja se hvalio kako se na svemu ovome radilo 2 meseca, tj odmah nakon titule su poceli sa celom pricom oko sezonskih kako bi sve funkcionisalo kako treba i kao rezultat njihovog dvomesecnog rada dobijemo ovakav cirkus...
Ne znam da li je gore ako laze da su radili 2 meseca a nisu ili je gore ako su stvarno radili 2 meseca i na kraju dobili ovaj cirkus.
Najbolje bi bilo da se uopste ne pojavljuje u medijima i ne izvaljuje gluposti, samo sebe ukopava jos vise konstantno.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Zlonamjerno je reći da nema razlike između KK i FK, zaista. FK Partizan je pokraden do temelja, sve što se može ukrasti krade se, a nešto mi ne izgleda da se krade u KK. Imamo ogromne budžete evo već treću godinu, imamo najboljeg trenera na svijetu i vrhunskog sportskog direktora, a u FK imamo Dukija. Ali da, oni su sami sebe doveli. Da li dugujemo? Vjerovatno, ali uvijek smo i uvijek ćemo. Zavisimo od države i uvijek ćemo do privatizacije.
KK nas je razmazio, zaboravili smo na period do dolaska Žoca. Samo se traži za šta će da se kuka i kritikuje. Visoka cijena sezonskih, slažem se, meni treba oko 150 eura da dođem na jednu utakmicu u sezoni, a dođem na nekoliko, pa nisam nikad kukao. Ne može se kupiti preko interneta, plakyyy, sprda se ovde sa svim i svačim i samo dočekuje na nož sve moguće.
Od čega je Partizan prije živio i zašto ima dugove od ranije? Zašto nije nikad mogao zadržati igrača? Šta je sa kartama za Pariz? Zašto se pljuvao Bertans, a brani se Madar? Jel iko smio nešto reci protiv Danilovića i Generala oko toga i zašto ne i ko je tada bio kriv? U Pionir 60% ljudi ulazilo bez ulaznice, ali pusti to, bitno da grmi, nema veze. Ajde i Ostojinog malog da nabijemo na kolac jer ima stranicu i informacije, on je kriv za sve ono za šta nije kriv Ostoja. Koliko znam Ostoja nije smio uzeti Aba ligu, jel i to bilo ovde?
Sad ću vjerovatno ja biti SNS-ovac, ili kako ono kažete Ostojin svjedok, ali niti imam veze sa SNS-om, niti Ostojom, čak ni ne živim u Srbiji. Komentar postavljam jer mi je dosadilo silno naricanje oko svake jebene stvari. Pojedini samo čekaju da lajkuju komentar protiv Ostoje ili da napišu takav. Koliko smo razmaženi postali, zaslužujemo mi Obrada Tomića.
1694038569283.pngDa dodam par crtica.
Namerno budženja duga za porez kako bi bili na uzici velikog gospodara.
Potpisivanje novog statuta ABA lige čime je legalizovano 2 FMP-a u istoj.
Nepoštovanje navijača na xy načina, od promene mapiranja mesta u Areni drugu sezonu zaredom, ciganisanje oko članske karte (lažni popusti).
Prosi od navijača za porez a ovamo se ne sme da kaže ništa oko kašnjenja uplata od strane državnih sponzora, već liže čmar gazdi.
Postojanje i svrha pbg.news-a.

Nemamo svi pamćenje zlatno ribice, pa da zaboravimo projekat evropska žlezda, da nam jedini sponzor sa sićom bio Dodik, da smo državno sponzorstvo dobili tek u f4 sezoni i to nešto smešno (dok je neko dobio Gasprom).
Šta sa kartama za Pariz? Pljuvalo se i pisalo svašta. Državni vrh je spustio rampu na karte zbog Tatona tada. Svejedno moglo se doći do karata, neki su i besplatno ulazili. Organizovani navijači uostalom od devedesetih pa na ovamo gledaju prvo svoje dupe, pa se lako odreknu Partizana.

To što ne živiš u Srbiji ne znači da živiš ispod kamena. Preko neta možeš da kupiš ljudski kartu za jebeni TSC, a ne možeš za jedan najvećih evropskih klubova koji je imao posetu od preko pola miliona ljudi prošle sezone.
To što ne živiš u Srbiji ne abolirate te uključiš malo sive ćelije i vidiš šta namerno rade sa JSD Partizan.

Ranije je Partizan živeo od prodaje igrača i milosti države i ponekog tajnog sponzora i samo zbog iste države nije zadržao neku od brutalnih generacija gde pao još po koji F4 ili titula.

Opet se praviš kao da živiš ispod kamena - slučaj Madar - imaš sns govnara koji govori da nema kašnjenja oko plata (u poslednjem obraćanju malo je izmenio tu priču da se kasni minimalno) da ima love kao pleve, hvala Vučiću. (slučaj gmazura i Asano) i gle kurca igrač lagano izađe iz ugovora i biće pojeo vuk magarca. Šta me briga za što iskonsko zlo srpske košarke uz covica koristi propuste kafe kuvarice. Od njega si uzimao ranije igrače u rehabilitaciji a prospekte ti skljanjao a nisi ga napušio kurca dok Željko nije rekao drugačije.
Bertans - kao što ovde svi znamo i nismo od juče tada smo dugovali po 7-8 plata (jer mi nemamo državu iza sebe da nam gasi banke, svodi poreze na 2.5%, već preti sponzorima, menja pravila oko nagrađivanja, pa jedne sezone više para od grada dobije klub koji igra uleb kup a ne Evroligu). Tada je svako mogao da izađe iz ugovora. I igrači mahom to nisu radili iz zahvalnosti prema Partizanu i Duletu. Tako je nastalo ono neko je Bertans neko Lovernj. A ne zato što je neko tražio svoje pare, Svi igrači su mahom napravili ozbiljne karijere zbog Partizana i Duleta. Na kraju je taj zli čika oteran od kafe kuvarica uz amin debila što online, što neposredno. I sve je procvetalo.

Takvi opisani u mom tekstu i poput tebe zaslužuju gore igrače od Obrada Tomića, FK je ogledalo celog kluba.

P.S. Pošumljeni smrad čak laže i za venac.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ajde covek da kaze previse je ljudi ili neki slican izgovor ali Ostoja se hvalio kako se na svemu ovome radilo 2 meseca, tj odmah nakon titule su poceli sa celom pricom oko sezonskih kako bi sve funkcionisalo kako treba i kao rezultat njihovog dvomesecnog rada dobijemo ovakav cirkus...
Ne znam da li je gore ako laze da su radili 2 meseca a nisu ili je gore ako su stvarno radili 2 meseca i na kraju dobili ovaj cirkus.
Najbolje bi bilo da se uopste ne pojavljuje u medijima i ne izvaljuje gluposti, samo sebe ukopava jos vise konstantno.
Što ukopava sebe, tačno me zabole, da ne lajem od sabajle, dopišite po želji... A ovo što radi Klubu a samim tim i nama, to je za pesmicu, sa tribina, onu pušačku makar... :angry-smiley-002:
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ali jebada navijaca ovog kluba sa kartama je posebna prica. I to obicno u vreme najvecih uspeha. Protiv Arisa 1988. igramo na gostujucem terenu u sred Beograda, zatim Kicanovic i ekipa nakon citave sezone igranja u Spaniji odrape cenu za Knor toliku da je nesto sira familija ispratila tim na majstoricu. Pariza se svi secaju (mada mozda i ne) gde su Kurta i Murta otisli bez da znaju ko je Jan Veseli. To vam je odnos prema navijacima Partizana od strane uprave.

Ali sve se zaboravi i sve prodje...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Oni ljudi ladno salju te poruke rucno i u radno vreme :D sinocni rok od sat vremena je probio njihovo radno vreme pa zato ne dobismo, ali eto ga odmah ujutru cim se otvorio ofis od 8ice...
Jeste, ovo mi je već četvrta poruka na ovu temu, ali ljudi kupovao sam karte za vodeće evropske klubove i ovo što nam je ostojah "dostavio" posle "pripreme od 2 meseca" je zaista smešno i može da se proguta samo u naprednoj Smrdiji...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.881
Reaction score
7.943
Ja nisam dobio jos nista
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.383
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sve u svemu, sva nasa nervoza oko sezonskih ma sta da je svakome ponaosob razlog za nju staje u jednu recenicu Bate Stojkovica. "Prirodno je hoces da jedes, hoces da je*es a to kosta brate".
Pa nije baš.
Ako hoćeš da prodaješ nešto po premium ceni moraš da daš sa premium uslugom.
Ovo trenutno izgleda kao da prodaju neke kradene vivaxe po ceni apple uređaja. Da mi donese Ostoja na kobili sezonsku od 500e i da me prođira po kraju.
Aman ljudi kakvo uživo dolaženje, gde to ima, o čemu mi pričamo.
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Pa nije baš.
Ako hoćeš da prodaješ nešto po premium ceni moraš da daš sa premium uslugom.
Ovo trenutno izgleda kao da prodaju neke kradene vivaxe po ceni apple uređaja. Da mi donese Ostoja na kobili sezonsku od 500e i da me prođira po kraju.
Aman ljudi kakvo uživo dolaženje, gde to ima, o čemu mi pričamo.
Lepo receno! Potpisujem! Toliko je sve konfuzno i nespretno uradjeno da prosto nismo zasluzili. Mnogo ljudi je bukvalno uvredjeno ovakvim pristupom. Brate, ako naplacujes koliko naplacujes moras da napravis dvosmernu ulicu a ne samo e moramo cene gore, to je privilegija blabla..on ce da mi kaze
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.881
Reaction score
7.943
Pa nije baš.
Ako hoćeš da prodaješ nešto po premium ceni moraš da daš sa premium uslugom.
Ovo trenutno izgleda kao da prodaju neke kradene vivaxe po ceni apple uređaja. Da mi donese Ostoja na kobili sezonsku od 500e i da me prođira po kraju.
Aman ljudi kakvo uživo dolaženje, gde to ima, o čemu mi pričamo.

Ali koliki mag moras da budes da raskidas sa postojecim ticketing servisom, ulazis u rat sa njim, a novog nisi ni obezbedio a kamoli doveo do toga da sve radi bez problema…

Ma koliko je ticketline dzukacki radio prosle godine, to se tako ne radi, jer najvecu stetu nose oni koji masno placaju karte…
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.452
Reaction score
41.025
Локација
Žrnov

jucaantonello31

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
47
Reaction score
153
Локација
Užice
Ovaj drugi mail sto je dosao je zaista da se covek zapita da li da klikne na link i da li je neka prevara :rolleyes:
Ahahah bukvalno.
Nego, drugi link ispod, za nas koji hocemo da menjamo mesto. Ako sam dobro razumeo, klikom na drugi link moze da se izabere koje novo mesto hoces, pa ga kupis kad prodje obnova istih mesta?
Da li je neko isao na drugi link?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Stigao i taj mail, msm u narednih sat vremena :rolleyes: ali kako je vreme relativna kategorija... Elem, MasterCard neće da može, bar još uvek, iako većina ima baš tu platnu karticu, pa ću morati od kuće da upotrebim pišljivu, ničim zasluženu a uredno uvaljenu, Dina karticu... Znaju oni koliko mi volimo Partizan, i sa Vrapcem i sa Đumićem pa je izlišno govoriti dalje o tome, naročito u momentu kad je Željko na klupi... Jedino što ne znaju, a ni mi uostalom, koliko strpljenja imamo. Ne za Partizan nego za njih, za sva ova njihova, jer naša nisu, ciganisanja i jajarenja, po svim pitanjima, ne samo ovo najnovije...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.452
Reaction score
41.025
Локација
Žrnov
Top