Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
da li je neko do sada kupovao na rate,ako moze info o postupku i sl?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Mogu samo da ti prekopiram komentar sa jedne stranice.
"Ja sam kupio, moze sa i bez ucesca do 99000 din daju kredit, treba da si zaposlen za stalno i da nisi kreditno preopterecen, od 6 do 24 rate ima kamata ja na 80000 za 11 meseci vracam 92000 birate kada ce te da vam bude rata, idete kod arene i sve se zavrsava za 15tak min, treba vam licna karta i podaci firme u kojoj radite, tesko prolazi ako imas ispod 25god, ne otvarate racun itd kao za telefon stize vam sms 5 dana pre
Rate da uplatite i to je to, treba vam stara sezonska clansku nisu trazili kad zavrsite sa bankom na istom salteru su devojke iz kluba koje vam kreiraju nove karte i one vam salju na kucnu adresu za 3 do 5 dana ne izdaju na licu mesta. JAKO VAZNO KREDIT MOZE DA PODIGNE BILO KO, MAMA, TATA, STRINA, STRIC, KOMSIJA NA VAS GLASE KARTE NE NA PODNOSIOCA KREDITA STO JE JAKO DOBRO. Ako vas jos nesto zanima pitajte. "
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
A gde je pisalo da u 10h pocinje prodaja?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Negde sam pročitao da prodaja počinje u 15h, kako online, tako i na prodajnim mestima.
edit: preduhitrio me kolega.
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
kakvi pajseri da počne u 15h a da ne obaveste prevashodno, pa jel moguće...uvek su sve prodaje počinjale ili u 10h ili u 12h...pritom i na sajtu pišu vremena prodajnih mesta (sa sajta: Blagajna Štark arene (Sever, četiri prodajna mesta) – Svakog dana od 12 do 20 časova
/ TC Rajićeva, I sprat – Svakog dana od 10 do 22 časa /Blagajna Doma omladine – Svakog dana od 10 do 22 časa.)
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
Mogu samo da ti prekopiram komentar sa jedne stranice.
"Ja sam kupio, moze sa i bez ucesca do 99000 din daju kredit, treba da si zaposlen za stalno i da nisi kreditno preopterecen, od 6 do 24 rate ima kamata ja na 80000 za 11 meseci vracam 92000 birate kada ce te da vam bude rata, idete kod arene i sve se zavrsava za 15tak min, treba vam licna karta i podaci firme u kojoj radite, tesko prolazi ako imas ispod 25god, ne otvarate racun itd kao za telefon stize vam sms 5 dana pre
Rate da uplatite i to je to, treba vam stara sezonska clansku nisu trazili kad zavrsite sa bankom na istom salteru su devojke iz kluba koje vam kreiraju nove karte i one vam salju na kucnu adresu za 3 do 5 dana ne izdaju na licu mesta. JAKO VAZNO KREDIT MOZE DA PODIGNE BILO KO, MAMA, TATA, STRINA, STRIC, KOMSIJA NA VAS GLASE KARTE NE NA PODNOSIOCA KREDITA STO JE JAKO DOBRO. Ako vas jos nesto zanima pitajte. "
Hvala,
nemam kredit ,ali sam u kreditnom birou tako da probacu,ako ne uspem videcu preko nekog drugog.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Nažalost, ubeđen sam da sada počinje muljanje ko će kupiti sezonsku.
Ako mogu nekada, to je sada, kako ti da znaš, kada si ti došao na red?!

Mi smo dve obnovili, ali nam treba za decu još dve, nikakav link, ništa još dobili nismo.
 

jucaantonello31

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
47
Reaction score
153
Локација
Užice
Naravno da nije jos stigao, realno posle ovakve organizacije nisam ni ocekivao da ce odmah.
I stici ce svima odjednom, i onda ce da im padne sajt kad svi nagrnemo.
 
Top