Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Bio sam u redu i izašao. Ne želim da me iko pravi majmunom za moje pare. Šta god uradimo pod ovom upravom treba da znaju da su oni na čelu sa Ostojom bili samo nužno zlo. A mi kao ljudi treba ozbiljno da se zapitamo šta nam se desilo da u XXI vijeku pristajemo da budemo gori od ovaca.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Kako ide prodaja sezonskih karata?
Cudi me da nikakav info nema za sada.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.362
Lepo rekoh ja… dok svi obnove i zamene mesta. Neće moći da se nadje sezonska za manje od 100k. Ostoja magu svaka cast. A sta će sa ovim skupljim mestima da rade za koje trenutno 99% nema para. Cenam da će bar 2-3000 ostati nerasprodato oko terena. Jedino da dovlači strance iz Evrope.
Ostoja, puši ga. Svakako.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.022
Локација
NbG
kako ste uzeli sezonsku može pojašnjenje , nikakv mail nisam dobio . Osim onog da može zamena koja kreće od 14og .
Ja sam svoju sezonsku produzio tj obnovio isto mesto od prosle godine. Registrovao se jos kad je to krenulo u avgustu, sacekao mejl sa linkom za kupovinu, platio isto mesto skoro duplo vise nego prosle godine i dobio na mejl potvrdu o uplati sa linkom ka pdf dokumentu u kom su navedeni moji licni podaci, detalji o uplati i ulaz, red i mesto u areni (+pomenuti qr kod).
Nakon toga je bio jos jedan mejl od kluba u kom se navodi da je moja kupovina sezonske uspesna i da mogu ocekivati da mi ista stigne postom u roku od 5 radnih dana. Od tog obecanja proslo je 4 dana pa cemo vrlo brzo videti koliko se drze obecanja.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Od linka i dalje ništa, svi se prave mutavi u klubu
Izgleda da neće ni biti linka čim se ne oglašavaju. Napravili su problem mnogim ljudima. Mislim da su napravili problem i Partizanu. Kad bi se samo nabrojalo šta su sa ulaznicama radili u zadnje dvije godine bilo bi previše za forum.
Neću da mračim više jer je dosta mraka.
Da li neko iz partizan.net-a može da se raspita kod ljudi iz kluba oko ovog problema? Ljudi van Beograda su automatski podređeni i treba da se kombinuju za dolazak ako online neće raditi. Ukoliko ikako možete otići uživo otiđite danas-sjutra, čini mi se da ima karata još i za 400 i za 200 standardi 1 i 2. Sinoć sam otišao pred zatvaranje i bilo je djelimično bolje, a i nije bila tolika gužva u Rajićevoj i ispred Doma Omladine. Jedino što je potrebno oko 5 minuta po osobi, ali da bi se ubrzalo moj je savjet da predate odmah prošlu sezonsku, člansku i ličnu kartu i na papiru da napišete email i broj telefona. Za sebe i svakog za koga uzimate. Pored toga pogledajte raspored sjedišta, ulaz, red i broj mjesta koji biste otprilike uzeli sa alternativama ako bude zauzeto. Ovo ih ubrzava mnogo jer se najviše vremena gubi kad neko bira pa nema pa zove da vidi je li u redu, pa da diktira mail i telefon itd.

Ovo je sve lijepo trebalo na profilu kluba da piše, ali šta da se radi.
 
Top