Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
У Србији (па и у Београду!) су социјалне разлике огромне, очигледно је да неки имају новца, или ће макар учинити све и свашта (нпр. задужити се) да би дошли до сезонске за КК, али многи су толико сиромашни да ни не помишљају на сезонску, па чак ни на појединачна ,,жива,, праћења ККП-а...

Ипак, већина породица бар има ТВ, али... немају сви све спортске програме на том ТВ-у...

Нејасно ми је само зашто се добростојећи толико буне што су неки преноси на Арени, ако већ имају новаца и могућности да набаве и Аренине програме...о.к. Арена је срамна из више разлога, али она је само средство путем којег пратимо тај наш Партизан...

Неко нема паре за карту, неко нема Арену, неко нема Спорт клуб, браћо и сестре, постављајте стримове за преносе кад год нам игра КК...некима ће то бити једина шанса да буде уз Партизан те вечери...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Kao sto sam i rekao sutra se zavrsava prodaja svega sto je manje od 100k. Kako cemo proci videcemo sutra oko 16h.
Nadam se da nece samo servis da padne.
Ako su ove cifre tacne, karte su bile jeftine. Dzabe smo jeli govna. Da su bile skupe ne bi se ovoliko prodale.
Na nivou 400 nisu ni jeftine, dzab je adekvatniji izraz, problematicno je ogromno povecanje cene...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
I ja debelo sumnjam u Ostoju i njegovu transparentnost u poslovanju ali iz mog okruzenja svi su produzili sezonske, a znam i nove koji ce uzimati. Cak je bilo i frke kako tebi stigao mejl, a meni nije i sl
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.387
Reaction score
3.210
Локација
Tamo gde su Grobari
Ne znam da li si sposoban da primetis razliku izmedju tvog I njegovog slucaja. On je registrovan pre 5 godina a ti si godinama pratio pre nego sto si se registrovao, kako si napisao. Znam da je komplikovano ali potrudi se, pitaj komsiju da ti pomogne da razumes razliku.
Covek za 5 godina nije nasao nijedan drugi razlog, u moru problema, da se pozali nego sada. Mozda ja I gresim, oprostite mi, ali je interesantno.
Druže, postoje članovi koji su odavno postali deo foruma a da čitaju samo postove pa tek kasnije počeli da pišu. Čini mi se da sam se i ja prvo učlanio jer mi je čast bila da uopšte budem član foruma pa sam tek kasnije imao petlju da napišem ponešto…uostalom, sve dok je @Oplenac tu mi ostali uopšte i ne moramo da brinemo o ciganskim konjima :D
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Je l realno da neko misli da lažu o broju obnovljenih karata. U startu svega sam tvrdio da karte nisu skupe u odnosu na ono što donose onom ko ih kupi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
У Србији (па и у Београду!) су социјалне разлике огромне, очигледно је да неки имају новца, или ће макар учинити све и свашта (нпр. задужити се) да би дошли до сезонске за КК, али многи су толико сиромашни да ни не помишљају на сезонску, па чак ни на појединачна ,,жива,, праћења ККП-а...

Ипак, већина породица бар има ТВ, али... немају сви све спортске програме на том ТВ-у...

Нејасно ми је само зашто се добростојећи толико буне што су неки преноси на Арени, ако већ имају новаца и могућности да набаве и Аренине програме...о.к. Арена је срамна из више разлога, али она је само средство путем којег пратимо тај наш Партизан...

Неко нема паре за карту, неко нема Арену, неко нема Спорт клуб, браћо и сестре, постављајте стримове за преносе кад год нам игра КК...некима ће то бити једина шанса да буде уз Партизан те вечери...
Odlican post.

Ja da zivim u Beogradu na primer, ne bi propustio letnji odmor, ali kad sam mogao set da smenim na auto tacno 600 eura, mogao bih i sezonsku da kupim.
Pre bi kupio sezonsku, nego li popravio auto.
Na primer ja radim za 350-400 eura.

Ovaj tim zasluzuje podrsku, ali uprava treba malo da bude organizovanija i ozbiljnija.
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
U startu svega sam tvrdio da karte nisu skupe u odnosu na ono što donose onom ko ih kupi.

Lepo je Gaza rekao - to je klasicna emotivna ucena.
Hajp je veliki. Strah od propustanja (FOMO) je veliki i onda se veliki broj ljudi dovija kroz kredite i pozajmice da dodje do karte.
Ono sta karte donose je subjektivno od osobe do osobe.Objektivno je da su uzasno skupe za standard ljudi u Srbiji a da je gamad dodatno povukla dzukacke poteze sa povecanjem od 100 i kusur posto za odredjene sektora a narocito za ukidanje decijih karata.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Lepo je Gaza rekao - to je klasicna emotivna ucena.
Hajp je veliki. Strah od propustanja (FOMO) je veliki i onda se veliki broj ljudi dovija kroz kredite i pozajmice da dodje do karte.
Ono sta karte donose je subjektivno od osobe do osobe.Objektivno je da su uzasno skupe za standard ljudi u Srbiji a da je gamad dodatno povukla dzukacke poteze sa povecanjem od 100 i kusur posto za odredjene sektora a narocito za ukidanje decijih karata.
Slažem se da su promena sektora i ukidanje dečijih karata džukački potezi, itekako. Ali što se same cene karata tiče, čista ponuda i potražnja. Samo se nadam da će se to iskoristiti na pravi način i vratiti navijačima.
P.S. Žalosno je to što ljudi moraju da dižu kredite i pozajmljuju se da bi gledali svoj voljeni klub ali u takvoj "državi" živimo, nažalost.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kakav FOMO ne zezaj.
Jednostavno ako iole želiš da gledaš Partizan tebi je sezonska više puta isplativa.
Prošle godine je najeftinija bila koliko 1700 ako se sećam.
Ove godine ako bude i postojala neće biti ispod 2500.
Znači ako želiš da odeš na 10 meča ti si već otplatio sezonsku.
Čak i da ne uvedu resailing opciju, i da budeš toliko nesposoban da je nikom ne prodaš za ostale mečeve...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Slažem se da su promena sektora i ukidanje dečijih karata džukački potezi, itekako. Ali što se same cene karata tiče, čista ponuda i potražnja. Samo se nadam da će se to iskoristiti na pravi način i vratiti navijačima.
P.S. Žalosno je to što ljudi moraju da dižu kredite i pozajmljuju se da bi gledali svoj voljeni klub ali u takvoj "državi" živimo, nažalost.
Šta treba da se vrati navijačima?
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Kakav FOMO ne zezaj.
Jednostavno ako iole želiš da gledaš Partizan tebi je sezonska više puta isplativa.
Prošle godine je najeftinija bila koliko 1700 ako se sećam.
Ove godine ako bude i postojala neće biti ispod 2500.
Znači ako želiš da odeš na 10 meča ti si već otplatio sezonsku.
Čak i da ne uvedu resailing opciju, i da budeš toliko nesposoban da je nikom ne prodaš za ostale mečeve...

U redu za golubarnik, i ja sam tamo. To je koliko toliko dobra vrednost za novac.
Ljudima je u nivou 200 skocila ako se ne varam sa 30 i kusur na 80 i kusur. Koliko god da volim Partizan i nije mi ogroman teret za budzet, tu kartu ne bih kupio.
Mnogo ljudi koji su imali te karte su morali da rade ozbiljnu finansijsku gimnastiku i za 300 evra a mogu da zamislim za 700.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Vrlo je realno da je obnovljeno 96% sezonskih iz razloga što je više od pola plaćeno jeftinije nego prošle godine. Ako se ne varam, ispravite me ako grešim, posle prve faze prodaje objavili su da je 4 hiljade i nešto obnovilo mesta. Znači da je u drugoj fazi (promena mesta) prodato oko 6,5 hiljada, a to su ljudi uglavnom menjali za jeftinija mesta. Ako je ova moja pretpostavka tačna, za sutra ostaju većinom one najskuplje karte.
 
Top