Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Ja sam isao na preuzmi, skine ti samo pdf verziju karte. Na posalji izadje popup: "Nije dostupno deljenje karte"
I nakon toga i dalje imam pristup istoj stvari
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Sta im znaci crveno, a sta sivo obelezeno sediste?
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja nikako ne uspevam da kupim, kliknem onde gde je slobodno, izbaci mi red 213 ili 214 kako kad, ne mogu da popunim da hoću dve karte, ajde da probam onda jednu, izaberem karticu i kad kliknem plati izbaci mi da mogu minimum 1 kartu da kupim i to mi je najdalje dokle sam došao.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Ja nikako ne uspevam da kupim, kliknem onde gde je slobodno, izbaci mi red 213 ili 214 kako kad, ne mogu da popunim da hoću dve karte, ajde da probam onda jednu, izaberem karticu i kad kliknem plati izbaci mi da mogu minimum 1 kartu da kupim i to mi je najdalje dokle sam došao.
Jednom sam uspjeo ući na sajt i isti problem sam imao,sad mi opet izbacuje ovo
 

Прилози

  • Screenshot_20230922_164956_Chrome.jpg
    Screenshot_20230922_164956_Chrome.jpg
    116 KB · Прегледа: 65

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.790
Mislim da i jesu rekli da se moze kupiti jedna karta po osobi...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Uspeo sam da kupim za druga preko aplikacije, nivo 400 bocno. Cenim da necu ni dobiti sezonsku fizicki nego da ce se ulaziti sa QR kodom ove karte sa aplikacije.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654
To je to..toliko je i predviđeno za online, ostalo je za one sto čekaju ispred blagajni.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ja dođem do momenta kada treba odabrati mesto ali umesto da mi se pojavi ona šaka /prst/ kojim se klikne u kockicu, meni kursor ostane na strelici koja ne reaguje na mapu dvorane. Probao sam i sa mobilnog i kao da kažiprstom lupam u tarabu. Nemoguće je uopšte odabrati mesto.

Ili nešto ne radim kako treba....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ma gluposti… najveca mana interneta je sto raznorazni idioti skrecu paznju na sebe…

Potpuno je nebitno da ki je ovo tacno ili nije…

Ako prijatelji kluba su platili karte, imaju pravo da ih podele kome hoce…

Zaista ne znam jesu li ili nisu, ali kazem ako su platili…

@tribiani Ne razumem, sta pokusavas da potvrdis?

Ljudi… ostoja se kockao sa cenom karata, ovde su se svi sprdali, fovorili kako ce biti fijasko, sad je opsta navala…
A s obzirom da marketing vode neki ozbiljniji ljudi od njega, ne verujem da su cene stavljene tek tako, da nije negde nrkako ispitivano
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Pitanje za ljude koji su uspjeli online kupiti kartu,jesu li Vam tražili broj članske prilikom kupovine?
 
Top