Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako 10.000 ljudi, hoće da kupi 1.000 karata, pa naravno da će neko biti među 9.000 koji neće uspeti. Možete biti tužni zbog toga, ali čemu bes?

Na aba ligu možete uvek otići, evroliga biće i tu karata. Možda bude radio i taj reselling.

Dođite na Jna u sredu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Aj recite mi jel još neko ispaljen kao ia za sezonsku vezano za promenu mesta , dobio sam mail popunio pa mi opet poslali pa sam opet popunio i ništa nikakav odgovor i ćao … ostaj bez karte jbm im mater da im jbm.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.792
Jeeee prodali su nam sve sezonske, mogu li sad da popune onaj krater ispod koša i da dovedu krstenog pleja koji zna da podeli ass?
Tesko, ce ucimo Balsu da zida, a i Jaramaz da se igra lopte.

Meni najvise smeta izraz "nase dete" ili "domaci je igrac".
Jaramaz niti je bio, niti ce biti Evroligaski igrac, a doveden je kao pojacanje, daj boze da mi zapusi usta i da brat pokida sezonu!

Sto vise Pantera, Nanelija i Ledeja u Partizanovom timu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Kako vidim, kartu u slobodnoj prodaji za neku nasu tekmu ce najlakse biti nabaviti kad budemo gostovali u Zagrebu Ciboni. Ostalo ce biti jebeno, kakav smo mi magnet, kakav real i ostali kurci palci. I ovo da Cibona ima krstenu ekipu i kakvo takvo ulaganje, i tu bi bilo krcato, ali ocigledno su im ogadili kosarku na duzi period.
Zao mi je svih koji nisu dosli do sezonske. Iskreno. Dalja prica oko visoke cene sezonskih i predvidjanja visokih cena karata u slobodnoj prodaji je deplasirana. Za Grobare cena nije prepreka.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.790
Aj recite mi jel još neko ispaljen kao ia za sezonsku vezano za promenu mesta , dobio sam mail popunio pa mi opet poslali pa sam opet popunio i ništa nikakav odgovor i ćao … ostaj bez karte jbm im mater da im jbm.

Prozovi Ostoju na nekoj drustvenoj mrezi kao ona sto je diplomirala i pitaj kad ces dobiti kartu kartu. Ako su vec pustili tako malo u slobodnu, makar mogu dati normalno karte ljudima koji zbog njihove nesposobnosti nisu uspjeli jer su cekali na odgovor koji nije dosao.
 

GoranMd

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
723
Локација
Modriča, Republika Srpska
Samo neka idu… Bar dok mi odavde nabavimo karte :D Ima li neko iskustva jel brze ide kupovina preko lap topa ? Ja sam sa Iosom I njihovom aplikacijom dva puta birao sedista i dobio znate vec sta…
Ja sam preko aplikacije idući sa posla na fonu uspio kupiti, kopirao broj kartice u notes, u 15h počeo refresovati u 15.09 kupio i ja i moj kolega na isti princip. Po meni najbolje preko aplikacije.
 
Top