Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kaze Ostoja da je prihod od sezonskih 690 miliona, sto dodje oko 6 miliona evra, sto je cekolokupan budzet od karata sto smo prosle godine zaradili
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ретко када слушам Остоју шта прича , сада слушао шта прича ово уживо, или ми се чини или је баш доста поправио јавни наступ . Да ли прича истину или не питање је, али дефинитивно вежба говоре што је добро.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
510
Reaction score
3.222
Локација
Nis
Legenda sutra na 4 skakaonice - Nate crvena zvezda je prodala 16 500 sezonskih karata sto je apsolutni rekord svih rekorda to sto neki konjoglavi predsednici pricaju da su oni prodali najveci broj,pa to su budale,da,budale
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Rezime

- Prodato 16000 sezonskih
- Prihod od sezonskih 6 miliona evra
- Drzava ucestvuje u budzetu 30%
- Sponzori su dali 6 miliona evra
- Vlasnik Prve TV i B92 postao clan UO
- Budzet nam je 25% veci od prosle sezone ali i igraci vise kostaju
-Dug za porez je jos 3,3 miliona eur i bice placen kreditom koji ce klub otplacivati narednih 5,6 godina
- Prosle sezone rashod 14,5 miliona eur, a prihod 14 miliona eur
- Dovodimo jos jednog igraca eventualno dva ali nista preko kolena
- Ciljevi isti kao i prethodne sezone ABA trofej i Top8 EL pa ako uspemo F4(pre govorio da je cilj F4)
- 2025 zele da dobijemo A licencu
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Ako placas porez , ako ne placas onda je neto. Salu na stranu dok je Obradovicu ovo ok , a pokazao je da moze i u aparhejdu da osvoji trofej, i meni je ok. Cuvajmo Obradovica. Covek sa takvim mozgom i sposobnostima moze i u ovakvim uslovima da radi bar jos 10 godina , pod uslovima da mi ne uletimo u spinove koja ce corava spidoba svakodnevno plasirati.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Kaze Ostoja da je prihod od sezonskih 690 miliona, sto dodje oko 6 miliona evra, sto je cekolokupan budzet od karata sto smo prosle godine zaradili
Da, ali imaš još 40 utakmica u Areni, gde će se pustiti po još 5000 dnevnih ulaznica, a računaj da će ta ulaznica koštati minimum 20 eura i onda dobiješ brojku prošle godine od 6 miliona, za celu sezonu. Ove godine, računaj minimum 8, 9 miliona.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.798
Локација
Beograd
Ima li neko onu mapu, prodatih karata u Areni?
Naravno, nakon apdejta...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Rezime

- Prodato 16000 sezonskih
- Prihod od sezonskih 6 miliona evra
- Drzava ucestvuje u budzetu 30%
- Sponzori su dali 6 miliona evra
- Vlasnik Prve TV i B92 postao clan UO
- Budzet nam je 25% veci od prosle sezone ali i igraci vise kostaju
-Dug za porez je jos 3,3 miliona eur i bice placen kreditom koji ce klub otplacivati narednih 5,6 godina
- Prosle sezone rashod 14,5 miliona eur, a prihod 14 miliona eur
- Dovodimo jos jednog igraca eventualno dva ali nista preko kolena
- Ciljevi isti kao i prethodne sezone ABA trofej i Top8 EL pa ako uspemo F4(pre govorio da je cilj F4)
- 2025 zele da dobijemo A licencu
Ako je ovo rekao, prostom matematikom dolazimo do toga da ce nam drzava dati bar 6 miliona (jer vec imamo vec 6 miliona od sezonskih, i bar jos 2 od preostalih karata, i 6 miliona od sponzora, a kaze da ce drzava dati 30% od celog budzeta) sto ja ne verujem da je istina, ali neka ga taj podatak tu da znamo.

Ako je prosle budzet bio 14.5 M, 25% iznad toga mu dodje nesto iznad 18 miliona evra za ovu sezonu, od cega je opet 30% oko 6 miliona od drzave.

Klizav teren, dobar osnov za zahvaljivanje zvalavom, ali i ozbiljna rupa, odnosno iznos kom se nadamo i projektujemo, ali koji cemo cekati cele sezone ako nas zavrnu kao prosle kad su uplacali tek pre mesec dana ono sto smo prebacivali onda za porez.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ako je ovo rekao, prostom matematikom dolazimo do toga da ce nam drzava dati bar 6 miliona (jer vec imamo vec 6 miliona od sezonskih, i bar jos 2 od preostalih karata, i 6 miliona od sponzora, a kaze da ce drzava dati 30% od celog budzeta) sto ja ne verujem da je istina, ali neka ga taj podatak tu da znamo.

Ako je prosle budzet bio 14.5 M, 25% iznad toga mu dodje nesto iznad 18 miliona evra za ovu sezonu, od cega je opet 30% oko 6 miliona od drzave.

Klizav teren, dobar osnov za zahvaljivanje zvalavom, ali i ozbiljna rupa, odnosno iznos kom se nadamo i projektujemo, ali koji cemo cekati cele sezone ako nas zavrnu kao prosle kad su uplacali tek pre mesec dana ono sto smo prebacivali onda za porez.
Ne razumem kakvu korist ima država ako se neko iz kluba zahvali? Nije to toliko bitno. A ako daju pare nek se zahvale, u cenu je problem? Mi ćemo i dalje da pevamo picoustom. Sta menja ako se zahvali neko iz kluba?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
To ti je kao da se kao klinac zahvalis tati i mami sto su ti danas kupili da jedes.

Partizan je drzavni klub i normalno je da bude finansiran od drzave.
Problem je sto je jedan covek toliko bolestan da zahteva da mu se dizu spomenici i govore hvalospevi kao da radi nesto sto ne mora nego je on dobrocinitelj.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ako placas porez , ako ne placas onda je neto. Salu na stranu dok je Obradovicu ovo ok , a pokazao je da moze i u aparhejdu da osvoji trofej, i meni je ok. Cuvajmo Obradovica. Covek sa takvim mozgom i sposobnostima moze i u ovakvim uslovima da radi bar jos 10 godina , pod uslovima da mi ne uletimo u spinove koja ce corava spidoba svakodnevno plasirati.
Ne samo Obradovicu, koliko znam i Sasi Pavlovicu je ovo potpuno ok.Nekoliko puta je izjavio da Ostoja radi dobar posao za Partizan i da ga podrzava. Iz tog razloga samo sto su takve dve velicine (a nisu jedine) ukljucene u rad i oko kluba licno ja ne pljujem po Ostoji. Znam da je on intelektualno ogranicen za mnoge stvari i da sve ove ideje, stvari koje se desavaju oko kluba i unutar kluba nisu njegovo "lik i delo". I kad se ne reaguje na saopstenja pudlice ili podguzne mu muve u vidu potparola kluba sa krizom identiteta i adrese, znam da se ne reaguje zato sto to zeli ili misli da tako treba sam Ostoja vec zato sto pametni ljudi koji su prosli svet i videli neke stvari znaju kako treba da je pametnije cutati jer "psi laju a karavani prolaze".
Naravno da ne mislim nista dobro o njemu prvenstveno jer je clan sekte koja je na vlasti pa sve ostalo, ali nemam nista protiv da bude na mestu na kome jeste dokle god oko sebe ima ljude koji znaju kako sa olosima iz mulja treba raditi.
Nek se slika po novinama, hvali svim i svacim i hrani svoj ego nije nikakav problem, prevarice one bez mozga i varace sebe u svojoj glavi, nas koji imamo ukljucen mozak (a znam da je to svako od nas ovde koji pisemo bez ikakvih izuzetaka a i sire) tesko da moze da prevari jer da nije na prvom mestu Zeljka u klubu (pa 5 mesta prazno) pa svih ostalih nista od ovoga ne bi bilo, mogao bi samo na novo posumljavanje jer kao sto rekoh nije intelektualno sposoban da se nosi da sljamom kakav je pudlica.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
843
Reaction score
2.937
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Čestitam za prodate karte ali mi nešto nije jasno.
Bilo je u prvom krugu za sezonce prodato malo preko 11000, pa su pustili 2000, pa posle onih 1000 samo online. Ko i kako je kupio tih malo preko 2000.
Ovo pišem prvenstveno kao razočarani navijač koji nije uspeo da kupi nijednu kartu a planirao dve.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ako je ovo rekao, prostom matematikom dolazimo do toga da ce nam drzava dati bar 6 miliona (jer vec imamo vec 6 miliona od sezonskih, i bar jos 2 od preostalih karata, i 6 miliona od sponzora, a kaze da ce drzava dati 30% od celog budzeta) sto ja ne verujem da je istina, ali neka ga taj podatak tu da znamo.

Ako je prosle budzet bio 14.5 M, 25% iznad toga mu dodje nesto iznad 18 miliona evra za ovu sezonu, od cega je opet 30% oko 6 miliona od drzave.

Klizav teren, dobar osnov za zahvaljivanje zvalavom, ali i ozbiljna rupa, odnosno iznos kom se nadamo i projektujemo, ali koji cemo cekati cele sezone ako nas zavrnu kao prosle kad su uplacali tek pre mesec dana ono sto smo prebacivali onda za porez.
Dobro da uplate ikako...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd

Прилози

  • IMG-11bde0bc5991b21ed6f5c44f0d7c44e9-V.jpg
    IMG-11bde0bc5991b21ed6f5c44f0d7c44e9-V.jpg
    174,9 KB · Прегледа: 113
Top