Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.820
Jel dostavljaju dresove u Makedoniju?

Hteo bih da uzmem dva decija, al ko zna dali je sve to izvodljivo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.820
Ma, obecao sam sestrinim klincima, oni zive u Svici, navukao sam ih, pa mi sad traze dres Pantera :D

Pre cu ja da odem u shop, nego sto ce oni da dostave.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.123
Локација
Žrnov
Evo kažu juče poslat ... Nadam se samo ne iz Kine :buhaha
Dres stigao jutros!!!!
Kvalitet sasvim korektan.

Štampu nam nisu naplatili i poslali pride jednu majicu :clap

Evo da ne bude da samo kudim, da pohvalim za ovaj potez. Mada, draže bi nam bilo da je sve stiglo na vreme, tj da smo mogli u shopu da kupimo.

Bila malo pre u novom KK Shop-u, lepo izbleda, svi su ljubazni. Artikala ima - onako.... mislim, ima šta da se odabere, čisto da se ne izađe praznih ruku iz radnje :)

Lokacija odlična - malo ukoso od Andrićevog venca, taman da nerviramo preCednika :buhaha
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Ima da, sad i ja usao, zuti krugovi su slobodna mjesta,u plavom kvadraticu pise select
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.123
Локација
Žrnov
Samo ovim putem da pohvalim grupu Grobari-gramatičari"
Mislila sam da imaju dvostruke aršine, ali :respect

:buhaha
 

Прилози

  • Screenshot_20231018-164047_X.jpg
    Screenshot_20231018-164047_X.jpg
    305,2 KB · Прегледа: 222

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.123
Локација
Žrnov
jbg, naviklo to.

Kad sam pisala za one "pedere sa Zapada" na Nordsjelandu šta su radili i kako su pljuvali igrače, bilo ovde članova koji su ih branili...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Nego, da li je ikom jasno zašto imamo dva tiketing partnera?
Radim QA za svoj tim na poslu, pa sam se malo uneo u ulogu:
KK Partizan Mozzart Bet je hitno sazvao sastanak sa tiketing provajderima Efinity i Fancee.
Dakle ovo su provajderi, dva provajdera. Ne kaže se da su trenutni, ali nekako mi se podrazumeva.
Presekom stanja, utvrđene su greške izazvane nizom objektivnih okolnosti, ali i ljudskim faktorom prilikom manuelnog formiranja nove baze, što je bilo iznuđeno rešenje usled izostanka predaje starih podataka od strane starog tiketing partnera.
Ok, svi drugi su krivi, shvatili smo. Samo gospari iz UO nisu. Očekivano.
Sa druge strane, KK Partizan Mozzart Bet od tiketing partnera zahteva hitno rešenje nastalog problema.
Od kog konkretno? Efinity ili Fancee? I zašto ne od oba? I zašto od njih kad nije njihova greška nego greška starog partnera?
Ili ovo kao zahtevamo od starog partnera, kao još uvek nam nisu dostavili nešto?

Opet, ajde da se ovo reši, vidi se da su ljudi popizdeli sa kartama, pa makar imali tiketing provajdera za svaki sektor. Samo mi deluje kao šuplja priča i patetisanje kako eto oni su ubiše od posla, a krivi su stari partneri koji uopšte ne kominiciraju više sa nama. Za to vreme se angažuju firme koje su napravljene pre 2 mesece, zli jezici bi rekli da iscede još malo keša - Ostoyah, prove me wrong.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ne mogu da verujem da Ostoyah ima toliko jaka ledja da udje u klinč sa Fancee doo.

Pre će biti da je saopštenje sklepano da ne bude da sede skrštenih ruku.
 
Top