Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Ostoja je najmanje moguće zlo za naš klub.
Apsolutno sam siguran u to.

Prvi ga kritikujem i dan danas, jer ne postoji mogućnost da su od 1.7 miliona eura, navijači skupili samo 800k, a kao UO više od toga, jer po samoj matematici koliko majica i članskih karti su podelili, siguran sam da je iznos veći, ali da radi ono što mora da radi (ponekad da se zahvali) da i pored toga ozbiljan, ali ozbiljan novac ulazi u klub iz privatnih sponzorstava je čudo u ovoj banana državi.

I pored svih mana, a ima ih ovoj diktaturi nužno zlo je.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.455
Локација
tamo daleko...
Majku im mrtvu jebem.
Mislim da ce biti bolje kada oteramo debelog dukljanina iz kluba, jer cak ni kafe kuvarice nisu mogle da izdrze njegovu torturu.

Da li ce klub konacno da se oglasi i kaze kome je peder majka, a kome maceha, jer svi znamo u kom pravcu ce ovo ici.

Vucicu, umri, crkni, krepaj, kao i svaki Grobar sto je glasao za tebe.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Kad je Dule bio trener i tad nam je mts jednom bio ukinuo sponzorstvo. Dule je tad pozivao na bojkot i ja ga ispoštovao,ubedio i ženu i prešli kod drugog operatera, zadržali iste brojeve. Zvali su me tad iz mts da me ubede da ostanem kod njih i na pitanje šta je uzrok naveo sam da je otkazivanje sponzorstva Partizanu i pritisak na Duleta. Dan danas i dalje mi je broj 064 ali kod drugog operatera.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Poše Ostojin mali da je ugovor istekao 31.12. i da nije obnovljen do sada.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Zaista veliki udarac verujem da ce Ostoja da nadje sponzor kako se ne bi osetilo funkcionisanje kluba, ipak telekomunikaciske kompanije su jaci ko zemja da ne bude sledeci korak da se otkaze sponzorstvo i kod fudbalera.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Taj MTS su naprednjaci usrali do te tacke da oni mogu da funkcionisu jos par meseci. Nudili su ga da ga prodaju kao sto terzic nudi igrace a na kraju niko nije zainteresovan. Vreme je da uleti neki ozbiljan strani sponzor koga boli patka za pickoustog i ove satrape.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Navodno nismo pristali na ucene da se spreči pederovanje na tribinama kao da se to može kontrolisati... Ako uprava čeka ovu usranu državu i ne može da nađe novog sponzora čije ime će pisati ispod imena igrača na dresu u ovakvoj sezoni sa ovakvim igračima i najboljim trenerom na svetu u istoriji, neka se samoubiju. Očekujem Nordeus na leđima :cool:
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Malo je trebalo od izbora da psiho krene da rovari po klubu. Smeta im sto Zoc nije potpisao listu za podrsku sns-u.
Ocekujem da uskrate jos dva sponzora i da grbavi da covicu termine za Arenu.

Nas KKP je vise doprineo imidzu ove napacene zemlje nego bilo koji drugi kolektiv.

Kako bude bice, ja biram uzivam dok je Zeljko tu i dok ga gledam pored terena.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Zna li se koliko smo dobijali od tog MTS-a? Secam se nekog miliona po sezoni pre nekoliko godina kada je vrhovni uporedjivao koliko se daje nama a koliko ovima preko puta.

I kakvi to tacno pritisci na Partizan na koji bi trebali da pristanemo mogu biti. Evo zaista mi ne pada na pamet na sta bi mi to mogli da pristanemo.

Edit:
@mvp pa da li iko normalan moze traziti to i misli da je izvodljivo?

@zimski pa onda ce Zeljko to kad tad reci. Pucaju sebi u noge.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Zna li se koliko smo dobijali od tog MTS-a? Secam se nekog miliona po sezoni pre nekoliko godina kada je vrhovni uporedjivao koliko se daje nama a koliko ovima preko puta.

I kakvi to tacno pritisci na Partizan na koji bi trebali da pristanemo mogu biti. Evo zaista mi ne pada na pamet na sta bi mi to mogli da pristanemo.
Mts hteo vučiću šećeru a mi vučiću pederu i to je presudilo
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Opozicija je kriva, umesto da spreci da nas sponzor napusti, oni bas nista ne uradise. Ovde drzava nije nista kriva, ko bi normalan bio sponzor najvecem klubu na ovim prostorima, sa najboljim evropskim trenerom i najvecom posetom u istoriji kosarke na starom kontinentu. Podrska drzavi i vucicu.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Битно да је главна вест на свим порталима то што на дресовима кошаркаша Партизана није писало "МТС"!
Пу, матер вам јебем распалу!!!
 
Top