Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Da se nadovežem na priču o kartama na nivou 400, osim što sam klub prodaje karte za stajanje, određeni kontigent se valja i preko Telekoma, pa vi vidite… Na mom mestu uvek neko sedi, nebitno da li dolazim 35 ili 50 minuta ranije. Naravno da pomeram ljude jer me ne interesuje. Svoju sezonsku sam uredno platio.

Ono što je vrlo frustrirajuće, mislim da bi klub mogao da poradi na edukaciji redarske službe… Kad nam već nisu obezbedili redarsku službu na nivou 400, onda bar ne moraju da nas dodatno kanale tako što redari govore ljudima da posade svoju zadnjicu gde god hoće. Zašto onda ne izjednače cene karata pa da svi plaćamo 22500 ili 13500 ako su sva mesta ista?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Klub nema redarsku službu niti ce je ikada imati. To su sve random ljudi iz raznih agencija i to nije standardna ekipa ljudi, a da ih ucis sta i kako pred samu utakmicu niti ima smisla, niti ce to dati neke rezultate. Svakako, ne mozes ovekivati da svi sede na svom mestu kada prodaš od 3 do 5 hiljada ulaznica više.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Klub nema redarsku službu niti ce je ikada imati. To su sve random ljudi iz raznih agencija i to nije standardna ekipa ljudi, a da ih ucis sta i kako pred samu utakmicu niti ima smisla, niti ce to dati neke rezultate. Svakako, ne mozes ovekivati da svi sede na svom mestu kada prodaš od 3 do 5 hiljada ulaznica više.
Potpuno si pobrkao lončiće.
Nisam nigde rekao da klub ima redarsku službu. Radio sam kao redar i nema šta o tome da mi pričaš.

Klub deli Arenu po sektorima, kako uostalom i prodaje karte. Redarske službe se moraju ponašati i sprovoditi kontrolu ulaznica u skladu sa tim. Neće klub edukovati redare pred svaku utakmicu pojedinačno, to što pričaš je apsurdno. KK je dužan da komunicira kompaniji koja se bavi bezbednošću podelu objekta po sektorima, a oni da objasne svojim zaposlenima (oficirima obezbeđenja - kako se ta pozicija često naziva) njihova zaduženja.
Dakle kada ih neko pita “gde mogu da sednem” - redar bi trebao da ima obavezu da pogleda kartu i uputi osobu na odgovarajući sektor i mesto…

Slažemo se u jednoj stvari. Klub je potpuno odgovoran. Kada već prodaju karte preko kapaciteta neka objasne ljudima gde je njihovo mesto. Nisam dužan da se raspravljam i dokazujem sa pojedincima da li su mesta numerisana ili ne.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Da li neko mozda zna kome da se obratim zbog kkpartizanshop.
Ne mogu da vjerujem da i nakon skoro 4 sedmice nikakve potvrde da je pošiljka poslata a lovu su skinuli sa računa iste sekunde.Saljem e-mail svake sedmice i niko nista.Za mene je ovo jedna obična bezobraština.Nije mi problem izgubiti 200-300 $ ali sledeci put cu traziti drugu opciju da kupim ono sto zelim.Ko je god u marketingu a odgovoran za ovakve stvari sram ga bilo.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Tesko je to za klub kakav je Partizan, nikad nisam bio za ta povlacenja dresova kod nas pogotovo ne da se takva odluka donese posle 80 godina, kad su u prvih 60 godina svi bili nabijeni od 4 do 15, a i u preostalih 20 dobar deo igraca se drzao tih tradicionalnih brojeva.

Uzmi bas ta dva broja, evo iz glave dolaze Danilovic i Kicanovic, a onda i Bogdanovic i Vujanic, a sigurno nekog i propustam.

Razumem da je emotivno vece iza nas, puno ponosa i tuge, ali ipak mislim da nam takva odluka ne bi bila na mestu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Ja nisan za povlačenje brojeva. Mi smo klub koji je dao toliki broj zasluznih igrača da bi ubuduće, ako bismo ave ispoštovali, ekipa nosila brojeve od 20 na više. Malo karijiram ali nije daleko od istine.
Real ne poclači brojeve. Iz istig razloga.
A ima i do toga niti jedan pojedinac nije iznad kluba.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Takođe mislim da to tehnički teško da je izvodljivo ali bi umesto da njihovi dresovi budu povučeni, mogla njihova imena da se odštampaju na dresovima s tim brojem, šta znam...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.809
Kad smo kod sezonskih i sinoćne utakmice... kako je moguće da imaš sezonsku za nivo 200, da dođeš sat vremena pre početka i da ti redar kaže da ne možeš da uđeš na nivo 200 jer je sve popunjeno?
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Kad smo kod sezonskih i sinoćne utakmice... kako je moguće da imaš sezonsku za nivo 200, da dođeš sat vremena pre početka i da ti redar kaže da ne možeš da uđeš na nivo 200 jer je sve popunjeno?
E to je juce i mene zanimalo, i citav dan sam pokusavao da shvatim kako na 15000 prodatih godisnjih ti dozvolis besplatan ulaz
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.809

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Kad smo kod sezonskih i sinoćne utakmice... kako je moguće da imaš sezonsku za nivo 200, da dođeš sat vremena pre početka i da ti redar kaže da ne možeš da uđeš na nivo 200 jer je sve popunjeno?
И мене је дочекала иста ситуација, још се редар дрка и каже да сам требао да дођем раније а ја због посла једва у пола 7 стигао.
Колико знам платио сам сезонску за све утакмице, плаћам је претходних 5 година, и сад треба да се тркам са неким за своје место, смејурија.
Али добро, нисам хтео да правим проблем јер је била посебна прилика јуче, није ми стало до тога да морам да седнем тачно тамо, па сам отишао на ниво 400 и гледао са пролаза колико сам могао да видим, јбг
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.665
OK ali pod uslovom da te puste da uđeš sa sezonskom...

Trebali su naglasiti, ulaz je slobodan, nema ulaznica, nema sezonskih, one ne važe, ulazi se dok se ne popuni...
Razumljivo..al opet,znamo gde živimo i neke normalne civilizacijske tekovine su ovde potpuno neprimenjive.
Ja sam se samo preorijentisao na mod Pionira i dolazaka dva sata ranije na kapiju.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
ajde ne zajebavajte, bio je slobodan ulaz, bio je poseban dan... vecina ljudi je dosla ranije...sta su trebali da udju na 200 i izbace nekoga?! prvi nisam zadovoljan mbogim stvarima u areni ali zaista ne znam kako su mogli bolje to da organizuju?!
 
Top