Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
Kapiram da je nakon decenija vrhunskog poslovanja i partijskog menadzmenta konacno doslo sve na naplatu.
Da je minus dobacio do najdubljeg dna. Treba nekako pokriti 600M za Premijer Ligu i milione date na lazne tendre i klubove po zemlji.

Ocekujem mts uskoro na dobosu. Naravno po dzepu poreskih obveznika, to se podrazumeva.
 
Учлањен(а)
24.03.2017
Порука
13
Reaction score
152
Pusti nas tih bajki o finansiranju klubova koje su prastare i odavno...
Pusti nas priča koje svi znamo...
Reci ti nama nešto o otpisivanju kamata, teranju državnih firmi na finansiranje jednog a ucene i pritisci na drugog "državnog projekta"...
Objasni nam ko stoji iza ultrakopa, ko je gazda IMTa, kako jedan čovek ima najmanje dva kluba u istim rangovima takmičenja...
Reci nama "priglupima" kako jedan igrač po tržišnoj vrednosti košta 3miliona a ne-dokazani lopov i lice sa poternice prikazuje prodaju od 9 miliona evra?
Poteraj malo objašnjenje o pomoći fmp 1 koja kasnije završava na računu fmp2. Reci nam šta obeća onomad prisutnima kada si u toku noći banuo u rupu da razdvojiš ratoborne mafijaše na čelu tog tvog kluba?

Znaš li ti druže koliko bitnijih stvari treba da nam pojasniš od ovoga što koristiš kao paravan za sve.Daje država klubovima da bi ti mogao da izađeš i palamudiš i time prikriješ sva sranja, krivična dela i zloupotrebe ona tvoja dva pajaca na čelu tvog kluba.
I na kraju, gde se ti to pronađe u izjavi NAJTROFEJNIJEG TRENERA U EVROPI? Ja razumeh da je sve bilo na račun kao odgovor konstanthih provokacija, vređanja i optužbi onomm tvom zrikavom pajacu kome prećutno odobravaš sve krivične radnje koje "pokrivate" papirima...Rešio čovek koji je cenjen svugde u svetu i dočekan kao Bog na svim kontinentima osim u svojoj, tj tvojoj državi-prćiji i vređan od jedino navijača kojima i ti pripadaš, da više ne trpi ćuti i gleda sva ponižavanja, vređanja i smešne optužbe.A baš si se ti našao, kao i što se u sve mešaš, da rešiš misteriju" i ove izjave.
I onda te vređa skandiranje u hali, stadionu, na ulici...
Ostavi nas bre na miru. Da nema koristi od pamtiveka, odavno bi ti i država zavrnuli slavinu za profitabilne sportove.
Ako ti sve to smeta, zakon pa privatizacija, bar se ti ponašaš da si svemoćan i možeš sve... pravi vladar
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Kapiram da je nakon decenija vrhunskog poslovanja i partijskog menadzmenta konacno doslo sve na naplatu.
Da je minus dobacio do najdubljeg dna. Treba nekako pokriti 600M za Premijer Ligu i milione date na lazne tendre i klubove po zemlji.

Ocekujem mts uskoro na dobosu. Naravno po dzepu poreskih obveznika, to se podrazumeva.
crkla krava
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
321
Punice ta krava mlekom cigane jos dve godine a za kraj mandata privatizacija. Tako da ima jos malo mleka i to za njih.
U svelu tog vasljivog telekoma treba gledati i upliv Dubaia u aba ligi, gde telekom gubi na znacaju a time i uticaj coravog pseta na veci broj klubova.
E sad koliko se nama to isplati....
Ja verujem da imamo i dobru poziciju u basketu i za nekog inostranog sponzora.
Meni bas istice ugovor sa mtsom i jedva cekam da me pozovu :-D
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
I ja, koji sam inače prema Ostoji blaži nego većina ovde, moram da primijetim da je u ovom zadnjem intervjuu nalupo toliko gluposti da je to strašno. Moja pokojna baba je znala da kaže "bolje svašta jest' nego svašta pričat''
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ljudi jel ima aplikacija za ovaj fancee servis za utakmice, trebacu uzeti sutra za prijatelje ali nisam tamo nikako uzimao vec samo preko efinity.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Rekao je da najvise ispasta zvezda sto se vise prica o finansijama nego o pobedniku kupa.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.513
Reaction score
29.293
Локација
Novi Sad
@JasminaT Nisam tako shvatio, vise je bilo zahvaljivanje vucicu, drzavi, neki brojevi i totalna dominacija voditeljke koja je shvatila da je ona drzava a da je konferencija posle Kupa bila atak na nju.... a ostojah ko ostojah, nista pametno ne mozes cuti od njega u odbrani Partizana...

Ali premotaj i pusti, treba svakako videti divljastvo voditeljke.
 
Последња измена:

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Rekao je i da je najveća žrtva u svemu FMP, jer se ne priča o njihovoj pobjedi u finalu kupa. Epska glupost. Sve ostalo i nekako, razumijem da se mora uvlačiti u dupe Velikom Vođi i draže mi je da to radi Ostoja nego neko ko mi je simpatičan. Ali ova izjava mu je bila bas bezveze.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Top