Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Mozda najavljuje da ce potpisati, vazno je da je nagovestio.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Mislim da je ugovor gotova stvar posle ovih Željkovih reci.
Nije Ostoja toliko lud da bukvalno ugasi ceo projekat KKP i njegovu karijeru za 5 min.
Da KKP vrati na staze pre Trinkijerija a da sebi obezbedi pljuvanje na svakom koraku dok je živ mislim da ipak nema muda.
Tako da neće Željko nigde.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Spomenuo je i probleme kao i u svakom drugom klubu, a verujem da se odnose na najavu ukidanja sponzorstava od sledeće sezone od strane prvog pedera Srbije. Moraćemo još više da se otvorimo za sezonske da se to nadomesti i napravi klub nezavistan od državnih sponzorstava, a videćemo koliko su i privatni sponzori hrabri i stvarno vole Partizan.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Mislim da je ugovor gotova stvar posle ovih Željkovih reci.
Nije Ostoja toliko lud da bukvalno ugasi ceo projekat KKP i njegovu karijeru za 5 min.
Da KKP vrati na staze pre Trinkijerija a da sebi obezbedi pljuvanje na svakom koraku dok je živ mislim da ipak nema muda.
Tako da neće Željko nigde.
Oskar je u pitanju, kakav Ostoja.

Oskare nataknem te na drsku od metle.

Aminuj ugovor nesreco
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Spomenuo je i probleme kao i u svakom drugom klubu, a verujem da se odnose na najavu ukidanja sponzorstava od sledeće sezone od strane prvog pedera Srbije. Moraćemo još više da se otvorimo za sezonske da se to nadomesti i napravi klub nezavistan od državnih sponzorstava, a videćemo koliko su i privatni sponzori hrabri i stvarno vole Partizan.
Slažem se delimično, upravo zbog tih mogućih komplikacija Željko često napominje kolike korisiti i grad i država imaju od Partizana i ovog projekta koji je on započeo, što je i sinoć učinio. Ali sam mišljenja da neće doći do nekih većih ukidanja sponzorstava ili zabrana privatnicima da ulažu, jer to oskaru ne bi išlo u prilog
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Koliko ja znam, predsednik kluba je Ostoja, a ne neko drugi ili prvi.

Željko je rekao svoje, to je najvažnije i taj deo priče je rešen.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
@Стојанче Ристевски

Nemam nikakav info niti sam upucen, ali poznavajuci prilike i funkcionisanje kod nas, siguran sam da je Oskar aminovao i da je Ostoja morao na konsultacije, to znaci da je dobio odobrenje za “normalno” funkcionisanje i priliv novca od drzave i privatnih firmi, opet manje od Zvezde, al to se podrazumeva.

U tom trenutku mu je bio potreban mir kod Grobara, postojao je rizik od eskalacije protesta itd da ne sirim, tako da svaki dodatmi vid pobune bi to samo produbio.

Sad kad se namirio do 2027. moze ponovo da se izivljava, mada mislim da ce popustiti jer ga hvataju za muda i za Kosovo i za desavanja unutar Srbije, ako ne popusti morace u otvoreni rat s Grobarima. Koliko god on mrzeo Partizan, vise voli vlast, a taj sukob ne moze nista pozitivno da mu donese sto se tice vlasti, samo da ispuni njegove bolesne emocije. A moze da mu destabilizuje vlast.

Svi pricaju da Oskar uvek ceka poslednji trenutak, da bi on presekao, da se pita za sve, da pokaze da je glavni, tako i sada. Vaspitava Ostoju i ostale, cisto da se zna ko je glavni.
 
Top