Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
531
Iako nisam lik koji se bavi ovakvim stvarima, moram da priznam da mi je zapalo za oko :D
Interesantna statistika vezana za broj pratilaca na instagramu, u prethodne tri godine smo dobili oko 300k novih pratilaca, a kako stvari stoje, samo smo u poslednjih mesec dana dobili skoro 60k. Velika većina zaprati posle utakmica u EL kod kuće, što pokazuje koliko slike iz Arene zapravo obiđu svet. Svedoci smo verovatno najatraktivnijeg i najpraćenijeg košarkaškog projekta u Evropi ikada, ljudi dolaze širom sveta da gledaju KKP. Zato onakvi porazi kao od Reala sinoć ne bi trebalo preterano da nas pogađaju, mi proživljavamo našu renesansu u pravom smislu te reči. Naše je da uživamo i da se nadamo da će što duže potrajati :ziveli

Погледајте прилог 26347
Imamo gomilu laznih pratilaca, cak se i klub oglasio povodom toga.
 

Прилози

  • IMG_8223.png
    IMG_8223.png
    6,8 MB · Прегледа: 175
  • IMG_8222.png
    IMG_8222.png
    1,2 MB · Прегледа: 174

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Zamišljam situaciju i kretanje Savićeve šake u vremenu i prostoru gde novinar ne pretpostavlja da Savić veruje u odbranu ABA lige, ulazak u plej in i obnovu ugovora sa Željkom, odnosno ostavlja neki negativni komentar u pitanjima.​
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Neznam dal je za ovu temu
Al Ostoja najavi da ce zakljucno sa danasnjim danom biti izmiren dug za porez
Iz kluba nikakvih informacija o tome
Sve je izmireno.

Ostalo je jos samo nekih sedam miliona starog duga i oko cetiri miliona novog.

Nemam nikakve informacije naravno, samo verujem predsedniku :kokice
 

Pane

Početnik
Учлањен(а)
27.03.2023
Порука
5
Reaction score
4
Локација
Sabac
Jedan od uslova za evro licencu je i izmirenje svih dugova tako da ce nam ista izgleda biti samo pusti san
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.147
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.568
Локација
Yaoundé
Nekada je taj odnos veličina bio ujednačen - US L = Euro XL = Azija 2XL...

Danas je to haos, ne samo kad je sportska oprema u pitanju. Kupio sam dva para XXL pantalona preko portala domaćeg Horusa, jedne su ok, druge su mi male!? U kineskoj radnji kupim majci označenu kao XL, veća je od nekih 2XL koje imam... Već sam pominjao da imam nekoliko ragbi dresova, gde su mi npr. francuski XL i velški 2XL jednaki, a manji od južnoafričkog L?! Zapravo, taj južnoafrički je nešto kao polo majica i dres istovremeno... Jesenas nabavim dvostrani trening dres Partizana, Kappa 2XL, i manji je od mojih starih majica koje bi trebalo da su iste veličine. Ludnica!...

Već neko vreme kupujem samo prema tabelama veličina u cm.
 
Top