Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.077
Reaction score
4.317
Локација
Humska 1
"Može da se pogreši u tome kakav je ko kao igrač, čak i kakav će igrač biti, ali ne sme da se pogreši u tome kakav je čovek."

Ja pamtim Vanju na protestima i posle SP kada je ohladio onu novinarku telegrafa bese. Tu je podvukao jednu bitnu crtu sto se mene tice. Reklo bi se Duletov potpis i njegovo "da ne sme da se pogresi ko je kakav covek" u jednom primeru. A sto se tice prvog dela njegove cuvene recenice to ce se tek videti - ako se uopste vrati.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.946
Локација
Beograd
Ka smo već krenuli o Vanji...nije mi smetalo ni on ni Milutinov što su se ložili protiv Partizana, ni način na koji su se ponašali, više mi smetalo što su nas zatrpavali poenima(ali razumem ljude kojima jeste smetalo).
Milutinovu ono govno iz ciganmale, kome neću ime dà spomenem umalo nije kičmu slomilo, sa onim bolesnim "zahvatom", sve iz muke i jada...a vi ovde to zaboravljate(koliko je imao 18. 19?)
Vanja bio tu u najgorim godinama Partizana, i nije otišao kad ga je kurva zvala...eto radi podsećanja. Nikad mi nije bio omiljen, ali sam mrzeo što se od solidnog igrača očekivalo u onoj eri da bude Bogdan, ej a okružen uz svo poštovanje (uz napomenu da je Veličković, iako veliki igrač, došao povređen i imao tu strašnu povredu do kraja karijere), Šalićima i Tomićima...uz ponekog bisera koji je odmah odlazi tipa Gos... poslednji duletov igrač, koji je bio tu od sumraka do pred svitanje, po meni pošteno odrađivao sve uloge koje su mu davane...ali nosio teret očekivanja non stop u takvom, ne preterano dobrom Partizanu.
Nekako možda i zaslužuje da dođe u ovaj Partizan kojem je opet svanulo... ne znam da li dolazi ili ne...ali imaće puno podršku jer je igrač Partizana...
Eto ja bih pre svih voleo da vidim Lučiča u KKP ako se priča o povratnicima...ne znam zašto ali izgleda mi ko da Željko i Savić ni ne razmišljaju o njemu, i baš mi krivo. Tu količinu sreće bi eventualno izazvao povratak Bogija...
Svakako je sezona još u toku treba se okrenuti Budućnosti i plej ofu ABA, a o ostalom otom potom.
Milutinov je zbog onog žutog kera umalo i bez oka ostao, da dodam, ja to ne zaboravljam, zameram način na koji je otišao iz Kluba, nisam ga pičkarala, horski, a psovala jesam, ne samo njega, naravno, on igra u protivničkom klubu i psovke mu sleduju, tu ne pravim izuzetak. Dobro, lažem, Luču, Žoa, Novicu, Jana, Vanju, recimo, nisam psovala. Vanja je stvarno Duletov biser, na pleća od 18 godina staviti kapitensku traku kluba kakav je naš, u situaciji u kojoj je, pa, ne znam ni da li bi stariji igrač mogao da iznese tu težinu... I volela bih da se vrati ali, it ain't over till it's over, višegodišnje iskustvo debelo potvrđeno prošlog leta... Da mi stignemo tamo gde smo krenuli, za sve ostalo, ima vremena...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.649
Reaction score
13.854
Локација
Yaoundé
... Luču, Žoa, Novicu, Jana, Vanju, recimo, nisam psovala...
A i kako bi... kakvo društvance!... dodao bih tu i Bertansa, ili npr. ''Finca'' Džamara Vilsona koji je kod nas bio samo sezonu, pa ljude koji su i kraće bili tu, pa ostali maksimalno korektni poput Kurucsa i Pejnersa, da li da i pominjem Vila Mozlija ili Rašona Tomasa... pa, 30 poena da nam ubace uz 100% šut ne bih mogao bilo šta da im kažem (kako se ono skandiralo Saletu Đorđeviću na prvom gostovanju, Barselona valjda beše: ''Sale, nemoj mnogo!'' :D), a ja sam osoba koja itekako ume da opsuje, samo što to ovde retko pokazujem...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.293
Reaction score
34.323
Локација
vaginamandibularia
Koliko njih procentualno je skandiralo ono drugo?
Pa ni deset posto hale a deo njih je i nasamaran. Uostalom ne zameraju ovde koseve postignute protiv Partizana pojedinim bivsim igracima vec ciganjske, prigradske manire posle istih, podvriskivanje, vucenje sudija za revere i skakanje do plafona posle odluka kojim Partizan biva ostecen. Sto se mene tice, govnotinov je pokazao sta je samim povratkom u ciganjikos, ponasanje posle toga iz kategorije crko majci. A marinkovica da i ne komentarisem, nadam se da nikad vise nece na teren krociti u dresu KKP.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.946
Локација
Beograd
A i kako bi... kakvo društvance!... dodao bih tu i Bertansa, ili npr. ''Finca'' Džamara Vilsona koji je kod nas bio samo sezonu, pa ljude koji su i kraće bili tu, pa ostali maksimalno korektni poput Kurucsa i Pejnersa, da li da i pominjem Vila Mozlija ili Rašona Tomasa... pa, 30 poena da nam ubace uz 100% šut ne bih mogao bilo šta da im kažem (kako se ono skandiralo Saletu Đorđeviću na prvom gostovanju, Barselona valjda beše: ''Sale, nemoj mnogo!'' :D), a ja sam osoba koja itekako ume da opsuje, samo što to ovde retko pokazujem...
Naravno da se nisam setila baš svih ali razumeli ste šta sam mislila...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
494
Reaction score
2.740
Rođak od strine prijateljice moje žene je dobar sa bivšim cimerom jednog lika čiji je rođak znao kolegu sa posla rodice Ledejove majke. Iz tog izvora sam saznao da Ledej na ljeto sigurno napušta Partizan jer kad je bio zadnji put u Americi odnio je tamo i ostavio plišanog medu od kojeg se inače ne razdvaja. Što znači da se sigurno vraća tamo zastalno na ljeto.
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
29
Reaction score
177
Локација
Austrija

Sada i zvanicno ono o cemu se suska vec duze vreme. Ostojina izjava o nesigurnom ucescu u EL, vracanje kurve u Pionir za finale, sve je jasnije sa ovom izjavom. S obzirom da je sam Motiejunas izjavio pohvalio Valensiju i gradjenje nove hale, izjavio da je fokus na Berlinu pored drugih gradova, moze se izmedju redova citati ko ce imati prednost kad budu davali wild card. Pobednik ABA lige ce verovatno dobiti a porazeni u konkurenciji Albe, Valensije, Virtusa ce izvisiti. Svi ovi timovi imaju jacu podrsku u EL( posebno Valensija kao spanski tim), Alba koliko znam je obelodanila da ima i ugovor sa EL za 2024/25, sad ne znam koliko je tacno a za Virtus se vec govori da ce dobiti B licencu, na par godina.
Sve ovo mirise na to da ce biti pakao u finalu ABA lige i da nece prezati ni od cega jer je pudlica svesna da ako izgube finale prakticno nemaju sanse da dobiju wild card u ovoj konkurenciji. Treba se dobro pripremiti na ono sto nas ceka u Pioniru.
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
29
Reaction score
177
Локација
Austrija
Ajde ovako, ja kažem prvi da upravo Valensija ispada, pa se čujemo tamo kad bude sve bilo zvanično, ko je u pravu.
Daj Boze da si u pravu, samo sam rekao sta mislim. Spanski klubovi se drze zajedno i pre ce podrzati Valensiju, a drugi zapadnoevropski klubovi Albu i Virtus nego nego nas a jos manje kurvu. Znamo dobro koliko smo godina igrali EL, F4 i koliko Top 8 pa smo izvisili za EL odmah prvi put kad nismo uzeli ABA ligu. Klubovi sa A licencom koji odlucuju o tome samo gledaju profit od prodaje tv prava i marketinga i vazno im je sto vece trziste, zato i guraju kosarkaske velesile poput Londona i Dubaija.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.360
Reaction score
11.238
Локација
underground

Sada i zvanicno ono o cemu se suska vec duze vreme. Ostojina izjava o nesigurnom ucescu u EL, vracanje kurve u Pionir za finale, sve je jasnije sa ovom izjavom. S obzirom da je sam Motiejunas izjavio pohvalio Valensiju i gradjenje nove hale, izjavio da je fokus na Berlinu pored drugih gradova, moze se izmedju redova citati ko ce imati prednost kad budu davali wild card. Pobednik ABA lige ce verovatno dobiti a porazeni u konkurenciji Albe, Valensije, Virtusa ce izvisiti. Svi ovi timovi imaju jacu podrsku u EL( posebno Valensija kao spanski tim), Alba koliko znam je obelodanila da ima i ugovor sa EL za 2024/25, sad ne znam koliko je tacno a za Virtus se vec govori da ce dobiti B licencu, na par godina.
Sve ovo mirise na to da ce biti pakao u finalu ABA lige i da nece prezati ni od cega jer je pudlica svesna da ako izgube finale prakticno nemaju sanse da dobiju wild card u ovoj konkurenciji. Treba se dobro pripremiti na ono sto nas ceka u Pioniru.
Ovo sto je rekao , ne da nije novo nego se zna jos od prosle godine.
Naravno da je sve moguce i da se kod evrolige nista ne zna , ali mnogo vece sanse su da ispadne Valensija koja ne bi igrala evroligu ni ove godine da je npr Pariz prosle sezone osvojio evrokup a ne Gran Kanarija.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
1.831
Локација
Beograd
Koliko god mrzeo Ostoju i lokalne debile, toliko mrzim i stoku iz ULEB-a i kriminalne organizacije EL. Reči ne mogu da opišu kolike su to smradine i koliko su puta ukanalili Partizan. Od 2010. sa Prokomom, 2014. i tih par godina gde smo izvisili za one njihove kvalifikacije, 2019. zbog smrdljivog Zenita izvisimo za licencu, 2020. umesto da prvi na tabeli ABA ode u EL oni daju prošlogodišnjem osvajaču prolaz. Plus smo u EK bili ubedljivo najbolja ekipa.

I onda se 'smiluju' 2022. zbog Rusa (da ne pričamo tek o fijasku ruski timovi i Makabi) na foru 'ajde neka ih, imaju Željka', da bi im popadali svi rekordi po gledanosti od osnivanja njihove smrdljive lige, iz nedelje u nedelju promovišu utakmice Partizana zbog atmosfere (iako jedini u Evropi imamo atmosferu na tom nivou u kontinuitetu, oni je promovišu kao normu) i dižu svoj marketing. Dok sve vreme KKP ima skandalozan tretman kod sudija i dopuste onakvo sranje protiv Reala.

I sad dodatno pljuju po klubu ovim toplo-hladno pristupom, nije sigurno učešće zbog projekata Dubai, Železnik i Pariz.

Majmuni smrdljivi, dabogda im večno leteli papci na utakmicama i da se dešavaju scene kao sinoć na Fener-Monako. Pa nek im za par godina igraju London Lions protiv Riga Wolvesa pred 200 ljudi.
 
Top