Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.794
Reaction score
23.018
Локација
Beograd
Totijezavršeno(podgorički akcenat).
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
29
Reaction score
177
Локација
Austrija
Ja EL ne verujem jer osim te wild karte koju smo i dobili samo zahvaljujuci Zeljku i njegovom imenu, nikada ali velikim slovima NIKADA nismo dobili nista od EL, iako smo godinama imali dobra ucesca, top 8, F4, sa ubedljivo najmanjim budzetima od svih, kao sto rece neko, razni Prokomi su dobijali licence a mi smo svake godine izvisili, nismo cak ni na dve godine bar jednom dobili licencu, a da ne pricam o tom nesrecnom porazu od Cedevite u polufinalu 2014 i da su tu dali kurvi WC umesto nama iako su i oni ispali u polufinalu i to im je bilo prvo ucesce posle ne znam koliko godina a mi godinama igrali pre toga.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Kao prvo B licence se dele od one tamo sezone 25/26 tako da Virtus, a ni mi ne možemo da ih dobijemo sada u junu. Kao drugo pohvalili su Valensiju jer gradi novu halu pa će privući više ljudi itd. ali ta hala neće skoro da se završi pa je i to plan za budućnost. Po meni prvi kandidat da izvisi za sledeću sezonu je upravo Valensija i skoro sam siguran da će tako i biti, pa Alba pa tek onda fabrika metalnih proizvoda na žalost. Mi najviše zahvaljujući Željku i Saviću imamo odlične odnose sa većinom klubova osnivača Eurolige i ne verujem da bi iko glasao protiv nas osim grčkog ciganijakosa.
Siguran sam da će Željko izgurati i izlobirati (ako već nije) makar trogodišnju B licencu u junu sledeće godine. Otud i onako mlake reakcije nakon krađe protiv Reala, gostoprimstvo Makabiju, ćutanje na sudijske odluke protiv najvećih klubova...
Fuck you referee i shame on you euroleague je pucanj u sopstvene noge.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Asvel i Bajern imaju A licencu, ali nisu osnivači tako da nemaju pravo glasa.. Klubovi osnivači:
Anadolu Efes, Barcelona, Baskonia, CSKA Moscow, Fenerbahce Beko, Maccabi Tel Aviv, Olimpia Milano, Olympiacos Piraeus, Panathinaikos Athens, Real Madrid, i Zalgiris Kaunas.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.678
Reaction score
5.720
Glasove ce nam sigurno dati Panata Real Fener i Makabi za ostale ne znam
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.294
Reaction score
34.331
Локација
vaginamandibularia
Real ce da glasa protiv nas uvek i svuda jer ciganjski um ne moze da prihvati da im neko pokaze zube na terenu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Nekoliko puta je rekao da je bilo jako važno dočekati najveći i najmoćniji klub u Evroligi bez incidenata i ne talasati zbog svega onoga u plej ofu. Pametnom je sve jasno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.157
Reaction score
14.877
Локација
Kipar
Barsa I Savic? Zalgiris, Efes, postoji mnogo konekcija sa tim klubovima. Sve u svemu ne postoji ni jedan klub koji bi glasao protiv.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.449
Reaction score
38.226
Ove silne "analize" suđenja i ostale slične pizdarije nekako mi govore da je gotovo sa dva mesta za ABA.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
530
Reaction score
3.322
Локација
Nis
Oni ako biraju izmedju Partizana i fmp i izaberu cokija za kog znaju da falsifikuje papire i sponzorske ugovore i sta sve ne rade, pre Zelimira i Savica,kluba o kom se prica u NBA,i koji najvecu mogucu promociju toj Evroligi pravi,onda bolje da se ubiju svi tamo koji to tako odluce
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.109
Reaction score
4.158
Локација
Beograd
Koliko god imao predrasude i iskreno imao ne tako dobro mišljenje, o zemljama evropske zajednice, Evropa nije Ćokijeva prćija, a ni u EL, nema Lakovića i sličnih kao u fudbalu, toga su više nego svesni i sve ove priče o "jakoj" KLS i slično jesu polako odstupnica, najvećeg šljama u svetu sporta, najveće balege u istoriji sportskih društava, ološa, gamadi, sluge svih režima od tita do oskara, bez izuzetka... Čak ni ta EL, ne gleda blagonaklono na mešanje politike u sport.

Samo nekako da izguramo ovu ABA ligu i da nas ne uvuku u svoje blato, jer sve što smo do sada viđali biće boza u odnosu na ovo što sledi.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ma dobijamo ABA-u opušteno i idemo u EL po osnovu licence za ABA... Ne bih se ja tu previše trošio. EL jedva čeka da više ne gleda musave tamo... A sledeće godine licenca...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Ako dobijemo ABA ne verujem da ce sekundarci dobiti wild card. Izvuce se neka prica o rezultatima ove sezone i dobice Valensija. Ako izgubimo ABA odlucivace se izmedju nas i Valensije gde je cak moguce da ce Valensija da odmori na godinu dana dok se za njih i Arape ne nadje mesto (plus tu su i Rusi).

To sto smo u dobrim odnosima sa drugim klubovima... pa i ostali su. Svi sem sekundaraca, oni su uspeli sa svima da se posvadjaju i samo osvajanje ABA ih spasava.

U sustini, nista nam trenutno nije garantovano ali se naziru neki uzrocno-posledicni moguci scenariji. Znace se u junu.
 
Top