Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Za Apica nisam ja reko, vec je to on izjavio u intervjuu koji je dao pre neki dan..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Став Пецарског најбоље се видио против Цигана у јуниорској лиги, момак се понаша као да је Џордан лично. Талентован је али док не промијени став џабе му све. А добијао шансу јесте, то је морао искористити.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
malo sam pikao basket sa komazecom na prprema reprezentacije stare juge...nije to neki nivo....siri spisak...da nije bilo rata mozda bi napravio neku karijericu...
Talenat je u glavi.....ne u rukama....bogdan talentovan sa 18 godina....bilo je nekih koji su bili talentovaniji ali je njega krasila zelja da bude bolji , jaci brzi.....pecarski je sa visinom u kombinaciji sa sutom sa poludistance za svoj uzrast dominantan....ali odbrana ne postoji....talenat j ono sto jokic ima...pregled igre, sve ostalo se da navezbati...problem rada u mladjim kategorijama se naestuje manjkom igraca na svim pozicijama koji igraju odbranu.....svi, ali svi jure statistiku....a u statistiku ne ulazi dobra odbrana....ulaze ukradene lopte i blokade a to napabircis po par ako si jako angazovan....a za deset poena ti treba cetri ili pet koseva....mutavdzic je igrao u partizanu...ako ga se jos ko seca.....mlad i visok....u mladjim selekcijama kidao jer je bio dominantan....trening otaljavao pa otisao u ameriku....
pristup treninzima je onakav kakav je karakter igraca....dobar trener treba da prepozna karakter ratnika i karakter primadone.....ove druge ne treba tetositi...

elem....putuj peco i puno srece.....

Ne znam za ostale ali ja kada vidim ovoliko tačaka samo preskočim post.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije problem Pecarskog kao Pecarskog, već toga što smo se kao nakupili nekih kurcevih talenata i ni jedan nije ni blizu prvog tima. Kako onda da ubedimo nekog da dođe?
Poenta je da neki novi Zagorac dođe dok je talenat a ne kao rekovalescent...
Ne vidim potrebu da nam 11,12 igrači budu osrednji stranci samo da bude jača rotacija...
To su uvek i u Partizanu i u staroj reprezentaciji bila mesta za neke potencijalne talente. Ne mora da znaci da će uspeti, malo ih isforsiras pa šta bude bude...
Istina je da nema nekog posebnog talenta, ali isforsiraj nekog na silu, ali bar da 12 igrač bude naš klinac...
U fudbalu sve sve nema talenta više i pojavi se ovaj Stevanović prakticno niotkuda niko ga nije ni pominjao od Đerleka se pravio Xavi i ovaj mali se pojavi...
Nismo mi hapoel kolon pa da nam zalog za budućnost bude Pejdž...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
BAT - Majstorovic.

Izgleda treba da posaljemo masjtore iz FK da objasne ovima u KK kako se oprastaju stari dugovi.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jeste, to je jedan nacin, drugi je ovo sto smo uradili sa Trifunovicem. Na zalost, to nije sistemako rjesenje, jer za razliku od cigana, nemamo razvojni tim u aba ligi, ali je ove godine ispalo odlicno.
On ce sledece godine sigurno biti u rotaciji, a nisam siguran da bi mu ove godine vise znacilo da je bio 12. igrac kod nas.

Osim njega, ne vidim ko je mogao biti u prvih 12... Pecarski je bio, dala mu se sansa, posvetila mu se paznja... Da li on to nije shvatio ozbiljno, da li su procjenili da on ne moze postati ono sto nam treba, da li je on odbio da bude 12. igrac, ne znam.

Svi ostali megtalenti su, cini mi se, mladji, i za njih apsolutno stoji ovo sto si pisao, ali za ovu sezonu mislim da nije napravljena greska.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pozdrav za sve koji žale što nećemo igrati u Pioniru. Stavljaju noše za decu umesto sedišta.
 

Прилози

  • IMG_20190819_212747.jpg
    IMG_20190819_212747.jpg
    132,2 KB · Прегледа: 249
  • Like
Reactions: mvp

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Jbg, sad nece moci da se natrpa 1500 navijaca preko kapaciteta, da stoje jedni drugima na glavi, a da se ne izvrne zglob.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.753
Локација
Beograd
Jbt koje pranje para, kakav krš će da dovuku u Pionir.Napraviće ruglo kao što su i uništili sve što su pokušali da renoviraju. Što se tiče Pecarskog treninzi i želja za radom na sebi su pravo merilo i ulaznica za seniorsku košarku i prvi tim.Dečko se sprda...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Клинци морају много да раде да би добили шансу, а не можемо рећи да Пецарски није имао шансу. Видим поредите Стевановића из ФК и Пецарског, овај први на првој утакмици искористио шансу. Трифуновић отишао у Мегу и идеална шанса да видимо да ли следеће сезоне се може вратити.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Porediti Kk skolu i Fk skolu je kao porediti ficu i mercedes. Kolika god bila govna u upravi Fk Teleoptik za nase uslove radi fenomenalno u poredjenju sa KK. Od Bogdana i Vanje kog smo mi kosarkasa izbacili a da moze da se kazem da je makar solidan za El nivo. Ako pogledamo fudbalere u poslednjih 10 godina imamo tim za finale Le da nismo govna lopovska.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Другачије је у потпуности када се гледа кошарка и фудбал. Много околности је другачије правила су другачија. Такође у фудбалу можда и можемо довести највеће таленте, а у баскету нема теорије.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ima li igde spisak igraca koji je poceo pripreme? Kakava je to misticnost koji kurac? Nedavno citam naslov "Partizan pocinje pripreme u drugoj polovini avgusta", a sada smo obavesteni da smo poceli.
Valjda je jos ko osim one cetvorice sa aerodroma.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
SerbiaKK PartizanMen13 August 20191 ban in place

Шта ово заправо значи? Како то сада иде. Видим да је датум 13.08.2019? Шта је овај "бан" јел уме неко да протумачи?
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Citam (da ne prenosim koji je portal, mozda je zabranjen) da smo blizu potpisa sa Bircevicem. Ako je istina, dobijamo otprilike 100kg cistih muda na terenu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top