Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Јел зна неко како (стварно) напредује продаја карата? Објавили су 2.000 сезонских до сада. Јел то пуно или мало у односу на исти период продаје прошле године?
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Sead Krdzalic napustio mesto kondicionog trenera KKP i presao u strucni stab Milosa Raonica (onog tenisera janicara). Da li neko zna nesto vise o tome? Da li ovo moze da se proveri nekako? Jer sam procitao na "manje relevantnom" sajtu....

Uvek sam bio fan njegovih priprema pogotovo, malo mi je neozbiljno da se to sad desava.

*svinjformer*.... Dace Bog da lupaju.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Tačno je za Krdžalića.
Iskreno ne znam da li je to dobro ili loše.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ne znam koliko je to izvodivo, ali ja bih koristio neke pozicije koje Partizan kao košarkaška institucija ima i slao mlađe ljude iz kluba u NBA čisto da vide kako klubovi tamo funkcionišu. Mislim na organizaciju (u najširem smislu), način treniranja (košarkaški i fizički), način ishrane, vraćanja snage, pristupa igračima itd. Prilagoditi i primeniti kod nas.
 

Kralj_Ponoci

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
33
Reaction score
22
Локација
Republika Srpska
Da se ne lazemo, za njega je to super ako dobije papire, oticice negde u Megu, razbiti sezonu, pokupice ga neki EL tim.. Mi ga ne mozemo istrpeti kao sto moze recimo Mega. Sad opet, moze i pozajmica ali jbg lik tu skoro 2 godine u Partizanu, ne napreduje kao sto se predvidjalo, dosadilo je mozda i njemu i nama, videcemo.
 

revolution

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2019
Порука
28
Reaction score
58
Локација
beograd
To nije dobro ni za Partizan ni za Marka.
Novi Bešovići i Miljenovići uvek završe u rublici "kakav je to talenat bio"
talenat....zato sto je visok ne znaci da je talentovan...u njegovim godinama vec mora da kida fizicki a on zaostaje deceniju...odbrana se igra rekreativno ...to sto ima meku ruku nije talenat.....neko je nekad propustio da radi sa njim ili je njega bolela ona stvar....u njegovoj generaciji sa tom visinom svaka pod kosem mora da se kuca iz sve snage.....on jedva da poskoci....
p.s.
kosarku igraju posveceni a ne talentovani.....talentovani ostaju na tribinama.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.765
Локација
underground
Sta znam,meni se cini da on nece dostici nivo prve petorke nekog jaceg evroligasa,voleo bih da gresim,ali...Napad nije sporan,ali onakav katastrofalan rad nogu,nedostatak agresivnosti,pogubljenost pri preuzimanju,ako je nezadovoljan a ,verovatno jeste,ja bih ga pustio,nece igrati ni sledece sezone,dobro bi bilo uzeti neko obestecenje na konto dobre napadacke statistike iz reprezentacije.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da se ne lazemo, za njega je to super ako dobije papire, oticice negde u Megu, razbiti sezonu, pokupice ga neki EL tim.. Mi ga ne mozemo istrpeti kao sto moze recimo Mega. Sad opet, moze i pozajmica ali jbg lik tu skoro 2 godine u Partizanu, ne napreduje kao sto se predvidjalo, dosadilo je mozda i njemu i nama, videcemo.
Verovatno bude i mvp f4 el...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Mislim da je dovoljno procitati intervju sto je Novica dao za knjigu Crno-bela ideologija. Tu je prilicno "pizdio", tj. nije mogao da vjeruje da nekog toliko boli uvo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top