Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kanda nismo zavrsili ceka se bek suter koji fali da bismo zatvorili roster. Ne mozemo sa 4 beka krenuti sezonu. Gorda, Volden, ???, Pejdz, Jaramaz, Peiners, Zagorac, Tomas, Birca, Novica?,Parahuski, Mozli, Jankovic?. Meni ostaje nepoznanica sta ce biti sa Novicom i Jankovicem vise mislim da cemo igrati sa 3 petice nego 3 cetvorke.
Za mini mambu sam procitao na internetu al nisam bio siguran jel ima istine u tome mada na vise mesta sam naleteo. Bilo bi lepo kad bi takav skorer dosao..
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Au covece sa tim igracem bi iskreno mogli da se kidamo sa svima u EK i u Abi
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Jebote od ove vijesti mi nije dobro, pazi ako Gaudlok dodje ovo bi bio jebeni san od prelaznog roka
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
O dlaku je falilo da se u istoj ekipi nađu Birča, Gagić i S. Janković. Kraj njih bi Rick Mahorn, Rodman, Laimbeer I ostali bad boysi sa sve Chuck Daly-om izgledali ko tinejdžerke sa koncerta Sarsa
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Taman sam mislio da ću da gledam sa uživanjem ove godine kad nema Jankovića i Gagića ali evo ga Birčević. Meni lično jedan od antipatičnijih likova koji je igrao kod nas ovih godina.

Nadam se samo da je Majstorović čvrsto vezan ugovorom neđe.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Mozzart piše i da se interesujemo za Tajlera Enisa, mada se nadam da od njega nece biti nista, lik je u kanalu totalnom, pretešku povredu je imao, skroz nespreman
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.281
Reaction score
18.373
Локација
Kej Republika
Profesor Koprivica :clap :clap :clap
Birca IN, Stefan Jankovic OUT. Razliciti igraci, iste glave.

Napravili smo ozbiljan roster za nase uslove. Roster koji ako ne donese konkretne rezultate ove sezone, moze dugorocno skupo da nas kosta.
Opet se ponavljam, verujem Trinkiju, i on mi je garant neke zdrave price.

Sad je najveci problem kako docekati pocetak sezone. Srecom tu je SP, da malo ubijemo vreme.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Gaudlok je pod Trinkijeriem bio MVP Eurocupa čini mi se. Preozbiljan CV ali ne znam da je ikad išta osvojio, osim domaćih liga što je za klubove gdje je igrao ništa. Imao je i povredu u Kini.
Ako imamo pare za Gaudloka, a nemamo, ja bi ipak neko drugo rješenje. Svejedno će posle ove Ostojine shopping ture, samo bogovi moći da nas isčupaju
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Pa da prokomentarisem
Prvo dobrodoslica profi Koprivici,bitno unapredjenje
Drugo dobrodosao Birca ,da pokidas
Trece fantastican potez sa Jankovicem,produzenje da bude nas za slucaj da "poludi" sledece sezone u AEK iako za to nisu neke sanse.Ipak dobar potez.Odstranjivanje Gagica fantastican potez,a mali Pecarski neka ide,nije ispostovao i sacekao svoj trenutak,nije se trudio,ginuo i cao pozz
E sad ovo sa Gaudlokom bi bilo bolesno dobro .Verujem da se ovde nesto krcka jer ga je Trinkijeri vodio u Uniksu cini mi se,njegov dolazak bi bio pod imenom "bomba". mini Mamba.Enisov dolazak ne podrzavam bas ,ali mini Mamba...mozeeeeee
 
  • Like
Reactions: BiP

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovo nije garancija da ćemo nešto osvojiti, Trinkijeri i pojačanja, ali je definitivno gotova era trenera kao što je Dule, koji je stvarao igrače i pravio rezultate. Sad smo u fazi da pravimo rezultate, a da li ćemo uspjeti to sami Bog zna. Ko će to da plati, zabole nas, pošto nas pickousti obožava, a mrzi drolju, mi smo mirni.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Igrao sa Bogdanom i Veselim u Feneru....A da, i bio prvi strelac pored Bogdana!!! Takodje je u tom timu igrao Ricky Hickman, pominjan nekoliko puta kao trinkijev miljenik. Ne mora nista da znaci ali.....ajmo grobariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lozenjeeeeeeeeeeeeeee

Covke ne spava dok Gaudlokov agent ne demantuje
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Pa problem je "samo" u tom prastanju dugova. I ja sam za dovođenje dobrih igrača, ali kad znamo ko je taj koji oprašta, tu onda može biti jako ružnih scenarija. Ovo liči na "all in".
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jel Partizan moze da dovede najbolje omladince u zemlji pored Mege i fmp2? Ne. Jel Partizan u ovoj konstalaciji snaga moze da osvoji nesto i ostvari znacajan uspjeh u evro i domacim takmicenjima sa prvenstveno mladim neafirmisanim igracima? Ne. Jel Partizan moze da izvede sve ovo gore spomenuto sa nekim drugim trenerom koji nije Dule Vujosevic? Ne. Sta nije jasno kolege.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo je očigledno sezona u kojoj se ide na sve ili ništa. Mač sa dve oštrice. Ja lično bih voleo klasičnog šutera kao što je to Jon Diebler u nekim svojim najboljim danima bio, verujem u Trinkija po njegovom sklapanju ekipe se vidi koliko zapravo mu prošlogodišnji tim nije bio po volji.
Mislim da ne trebamo siliti i označiti da je ova sezona biti ili ne biti i da ako ne uđemo u el da će biti katastrofa da Trinki treba da ide jer po meni ako ode vratićemo se tamo gde smo i bili pre njega e sad nadam se da znaju šta rade i što kažu ovde neki da posle njih ne ostave pustoš.

Da nisu imali teške povrede Gaudlok i Enis sa nama ih onda ne bi povezivali, ali opet ako su se oporavili kako treba i ako može Gaudlok igrati na svom nivou on će svaku imati 15 do 20 poena a to je ono što nama treba igrač koji kad ne ide da izmisli neke poene, da da ludačku trojku preko ruke, sa 8 metara itd. Ako se ne varam u našoj ekipi su najmlađi igrači 95 godišta Jaramaz i Zagorac što dovoljno govori voleo bih kad bi mali Tanasković u nekim manjim aba utakmicama dobijao šansu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top