Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Potez sa vraćanjem Birčevića se meni uopšte ne svidja. Prvo, provešće mnogo vremena u Kini kada bi mi mogli da ga ,,uigravamo". Drugo, ako je doveden da bude 2. četvorka, nadam se da nije plaćen kao reprezentativac vice-šampiona sveta, već nešto malo radi ,,oživljavanja" karijere.
Druze a sta da je doveden Gagi Milosavljević kao sto se pisalo da postoji sansa? Da li bi i on kasnio?
Da se razumemo argument je ok, kasniće on na okupljanje ali nije prvi i jedini. Imao je Partizan po nekoliko reprezentativaca u zlatno doba pa su se osvajale titule. Rad u reprezentaciji pogotovu onoj koja puca na medalje je vrhunski i moze mnogo da unapredi igraca. A sto se tice kasnog dolaska, pa dolaze igraci i u toku sezone pa se uigraju. Jankovic ocigledno ne moze da ispuni neke Trinkijeve zamisli i zato je cak i preskako neke utakmice. Da li ce Birca to moci, videcemo.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.818
Локација
underground
Ako treba da se opredelim izmedju Birce i Stefana,jasno ,BircaKoliko god da nekim stvarima nisam bio zadovoljan u predhodnom mandatu,on ako prihvati i prilagodi se na ulogu koja mu pripada,bice apgrejd u odnosu na Stefana.Inace nekako mi je i kul da mi pozajmljujemo igrace Aeku i Trevizu nekako se osecam vaznijim ,nego da oni nama pozajmljuju igrace :)
 
Последња измена:

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Meni se ne svidjaju kao igrači ni Janković ni Birčević, muka ih je gledati na terenu, jedna dobra stvar pa dve loše. Birčević je igrao za nas kad niko nije hteo, ima taj gen partizanštine, nek uzme zlato sad u Kini pa da imamo još jednog zlatnog u Partizanu, neće da se baci.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
МИСИРАЦ добродошао!!! А како се ми брзо умазимо јбт, кад се сетим сезоне 16/17 и тог састава ово ми дође као бајка. А љубав према клубу иста без обзира на састав. Мени лично супер потези и са Бирчом и Јанковићем, а донекле и Пецарским. Једино ме брине на бази чега је добио раскид уговора, па ако неко зна нешто више нека напише. Нису ваљда неисплаћена потраживања, то онда баца потпуно друго светло на целокупну ситуацију у клубу.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.698
Reaction score
23.125
Локација
Академија
Није ми јасно ово са Јанковићем. Шаљу га на позајмицу као да је неки из омладинског погона. На страну то што код њега не видим неки простор за напредак. Више би ми се свидела опција да су Пецарског послали на позајмицу.
А за Бирчу се надам да неће понављати грешке из прошлог мандата а све што је ваљало тада нека сада пегла још више. Мене он по неким сегментима игре и грађи подсећа на Пеђу Дробњака. Уме да убаци трицу, лупи банану, да закуца и покрене екипу. Такав Бирча нам треба.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.765
Reaction score
19.376
Локација
Nickname
nadam se da nije plaćen kao reprezentativac vice-šampiona sveta, već nešto malo radi ,,oživljavanja" karijere.

Mi hoćemo da vratimo Evroligu, on hoće da oživi karijeru (znači Estudijantes, Banvit). Ne ide jedno uz drugo.
Nadam se da će dati sve od sebe i Partizan shvatiti vrlo ozbiljno, kao klub koji cilja ka najvišim dometima u svim takmičenjima. Dobrodošao Birča!
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Контам и ЛеБрона кад би довели у пакету са Дурентом неко би искоментарисао мени се то не свиђа. Тај контраст у мишљењима ни код једних навијача није изражен као код нас. 1000 јебених лудака(позитивних наравно) 2000 различитих мишљења . Зато је прелепо бити дио те приче. Само нек није једноумље као код чергара смрдљивих.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Tačno. Nije neki apgrejd ali ipak jeste. Nikad nisam gotivio Stefana Jankovića, a Birča je još i grobarčina, što nam itekako znači sad kad imamo mnogo stranaca. Jedino sam skeptičan zbog toga što je imao zaista skromne učinke u zadnje dvije godine, ali takodje kapiram da on kao grobar ne može isto da grize za tamo neki Telekom Baskets Bon i za Partizan, klub za koji navija.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nista se ne desava danima, tako da su ovo po meni ipak dobre vijesti. Dad da pukne jedna bek sutercina i da uzmemo sve sto se uzeti moze.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Eh, to bi stvarno orgazam bio, ali bojim se da smo s Birčom završili prelazni rok.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Daj boze, ali mislim da ovde Tegi ponovo baca kosku dok mi zavrsavamo nekog petog.

Ako nista drugo, ovo bar znaci da cemo ovih dana dobiti startnog beka.


Uh ako je istina.... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top