Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.820
Локација
underground
Sada skoro svi timovi koji igraju Evropu imaju vise od 12 igraca.Jednostavno broj meceva,putovanja,itd,nalaze princip rotacije i u kosarci,tj postede pojedinih igraca,od pojedinih utakmica
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Koliko bi bilo dobro da dodje ovaj Bell a ode Pejners, tu tesko da mozemo da izgubimo, a da se dovede jos jedan bek suter kojeg vec dugo cekamo.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.128
Локација
Академија
Нова тактика - ако хоћеш да неки играч проради само му доведеш конкуренцију. Пејнерс чим је видео да се нешто спрема почео да трчи и прикуцава против Лиможа. Шта ли ће тек да ради овима из Железника сутра. :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.344
Локација
Kej Republika
Fino pojacanje, zna gde dolazi, igrao je aba ligu. Sad smo defanzivno jos jaci.
Ako ga je Trinki birao onda sumnje nema, bice pojacanje.
Kapiram da je Pejners kod nas zavrsio, sto i nije neka steta. Nista specijalno nije ni pokazao. Da li moze vise, videcemo. Preveliki je ovo grc za igraca koji nije junior.

Naravno opet ce se povuci ona prica o broju stranaca, Amera.
Nagazna smo mina. Ili cemo puci sami od sebe ili cemo se svima najebati majke.
Ja verujem u ovo drugo, sta mi je drugo preostalo?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa aj onda da ga zadržimo do kraja sezone kad ne menja ništa, možda zatreba :buhaha

Pa čekaj, gde sam ja to uopšte napisao?Šta pišeš ti, skoncetriši se molim te...
Brate ne čitaš uopšte, ne želim da od ove teme i uopšte bilo koje sportske pravim rijaliti rasprave. Unormali malo ton tvojih upisa i pročitaj šta napišem pa ćeš razumeti.
Nisi nigde napisao, ali ja na tvoje zašto da zadržimo Peinersa do ng kažem zašto misliš da Bell ne može igrati na 2 i tako da njih dvojicu kombinujemo. Pa Trinki kombinuje sve i svašta i ne vidim zašto ne bi iskombinovao da Bell igra na 2, Zagor i Peiners na 3. Ili da Bell igra i 2 i 3 i da se menja sa Zagorom na 3 a da Peiners dobije po koji minut. Do sad smo igrali na parketu Pejdž, Volden i Gorda, igrali smo i sa Zagorom kao plejom, Pejdžom na 2 i Peinersom na 3. Eto da smo imali Bell verovatno bi on na 2 i tako nadomestio izostanak Voldena.

Mi njemu ako damo otkaz mi ćemo mu svejedno morati platiti, a taj otkaz može da sačeka dolazak beka sem ako Trinkijeri ne kaže drugačije. Ne znam šta planira, da li će mu uručiti otkaz sad u novembru ili januaru ili da li će mu uopšte davati otkaz. Dalje neću pisati, ako želiš možemo nastaviti preko privatne ako ne svako dobro. Dalje neću pisati ovde o tome.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Belov najveci problem je taj sto je rovit, negde sam citao da mu je ugradjena sina nakon preloma kosti u stopalu koju je doziveo kada je igrao u Dacki, a bas protiv Buducnosti.
Da nije toga, momak bi sigurno igrao u nekima od najjacih evropskih klubova, njegovi kosarkaski kvaliteti se ne mogu osporiti.
Ako je zdrav, ne sumnjam da ce biti strasno pojacanje za nas! Njegovo umece me nimalo ne brine, suludo je uopste traziti mu mane, jedina stvar oko koje treba da brinemo je u kakvom je stanju njegova noga, da nam se ne bi desilo isto sto nam se desilo sa Gordonom npr.
U klubu su sigurno svesni problema i verujem da ga nismo potpisali tek tako, vec je neko strucan pregledao sve i procenio da moze da igra na maksimumu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Brate ne čitaš uopšte, ne želim da od ove teme i uopšte bilo koje sportske pravim rijaliti rasprave. Unormali malo ton tvojih upisa i pročitaj šta napišem pa ćeš razumeti.
Nisi nigde napisao, ali ja na tvoje zašto da zadržimo Peinersa do ng kažem zašto misliš da Bell ne može igrati na 2 i tako da njih dvojicu kombinujemo. Pa Trinki kombinuje sve i svašta i ne vidim zašto ne bi iskombinovao da Bell igra na 2, Zagor i Peiners na 3. Ili da Bell igra i 2 i 3 i da se menja sa Zagorom na 3 a da Peiners dobije po koji minut. Do sad smo igrali na parketu Pejdž, Volden i Gorda, igrali smo i sa Zagorom kao plejom, Pejdžom na 2 i Peinersom na 3. Eto da smo imali Bell verovatno bi on na 2 i tako nadomestio izostanak Voldena.

Mi njemu ako damo otkaz mi ćemo mu svejedno morati platiti, a taj otkaz može da sačeka dolazak beka sem ako Trinkijeri ne kaže drugačije. Ne znam šta planira, da li će mu uručiti otkaz sad u novembru ili januaru ili da li će mu uopšte davati otkaz. Dalje neću pisati, ako želiš možemo nastaviti preko privatne ako ne svako dobro. Dalje neću pisati ovde o tome.
Ti meni govoriš da u normalnim ton, da ne čitam tvoje konfuzne postove ( koje sumnjam da i sam možeš da pročitaš ). Onda pretpostavljaš šta ja mislim i to koristiš kao argument koji pokazuje... ništa. I onda napišeš čitav pasus o tome šta si ti pretpostavio da ja mislim, a pri tome ne mislim. Manje pretpostavljaj...

Onda imamo dokazni materijal tvog lošeg zaključivanja kako se igraču isplaćuje ceo ugovor ma kad bio sporazumno raskinut sa ugovor, tom logikom se ne bi ni raskidao ugovor bolje da igrač bude i na tribinama ako ga već plaćaš...
I onda na sve to ja treba argumentovano da komuniciram sa ovim tvojim svinjarijama od postova bez interpunkcije i toka razmišljanja od kojih bole oče i normalnije ljude od mene...
I nemoj molim te da mi pišeš privatne poruke, nemam nameru da ti odgovaram...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bell je sasvim solidno pojacanje, znamo otplike sta mozemo od njega da ocekujemo. Vec je igrao u ABA tako da njegova adaptacija u nas tim ce ici lakse. Vjerujem da je Trinkijeri pricao i sa Gordicem o njemu, ipak su bili saigraci prosle godine. Bell sa svojih 1.96 pokriva primarno poziciju krila, nebi me cudilo da ga vidim na beku u nekim varijantana. Ako se zazume moze da odigra brutalnu odbrano kako timsku tako i jedan na jedan. U napadu mu je sut za tri poena glavna karakteristika. Kreacija mu nije jaca strana. Na Trinkijeriju je da ga uklopi najbolje sto moze, da mu dodjeli pravu ulogu i da ga motivise. Valjda je i sam igrac svjestan da mu uspjeh sa Partizanom moze donjeti dobar ugovor sledece godine.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
D#, D#, D# !!!

Lepo je bilo pričati o tome kako se Gaudlok nudi, ali realno nismo mi za to. Iskreno se nadam da Pejners ostaje.
 
Последња измена:

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Ispade (po vecini) da ce biti dobro ako Bell bude kao Sy... jer Painers nije kao Sy...
Uh...
Svasta se pise...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Niko da pozeli dobrodoslicu, kao da smo doveli Frenka Robinsona ponovo
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.834
Локација
Humska ulica
Prizivali smo Gaudloka,nadali se nekoj zveri posle cut-a ,a dobili ovog nemaca pojma koji prosle sezone u futuri nije mogao da sacuva index 0 ,a ne da ode u +
Razocaravajuce
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bell ce vjerovatno da igra za 220k citavu sezonu iako se pojavila informacija da je u pitanju 130k za citavu sezonu. Ova druga cifra mi je nekako premala, ipak je to igrac ima neku reputaciju. Kako god dobar posao za nas. Za manje love se nije mogao dovesti bolji igrac. Bice pojacanje sigurno.

Sto se Arta tice kruzi informacija da ima probleme u porodici, tacnije da mu je dete bolesno. Pa je to jedan od faktora zasto mozda i nije fokusiran na parket koliko bi trebalo, a i ta povreda ledja ga je usporila poprilicno. Malo vise razumjevanja za njega i podrske kad ne bude islo najbolje kao sto je sad trenutno. Kako dajemo od sebe tako ce nam se i vratiti.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.834
Локација
Humska ulica
Art je najvece potencijalno pojacanje za nas klub. Ima kvalitet ogroman i trenutno on ne daje ni 5 % od onog sto se ocekuje i sto moze. Ako on proigra gazicemo samo tako...mada i sad vec gazimo
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Ne znam, ja lično ne bih nikoga dovodio iz prošlogodišnje Budućnosti (za Gordu sam pogrešio, nadam se da ću i za Bella) . Takodje, mislim da je sad već puno Amera u ekipi, bolje da je to bio neko sa starog kontinenta..Al ajd, sad da pružimo podršku i to je to.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Prizivali smo Gaudloka,nadali se nekoj zveri posle cut-a ,a dobili ovog nemaca pojma koji prosle sezone u futuri nije mogao da sacuva index 0 ,a ne da ode u +
Razocaravajuce
Kolega , u prevodu tvoj post glasi: "...kakav vam je ovo bek suter..."
Pa ljudi nije ovo bek suter pobogu, sta vam nije jasno...mesate babe i zabe.
Sto kasnije budemo imali potrebu za bekom suterom to bolje, u neku ruku...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top