Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Koje mlade nade? Ne podjebavam, pitam jer stvarno ne znam da ima nekog.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
James Bell did not pass the physicals with Partizan Belgrade and his contract has been voided, a source told
@Sportando

I tako..
 

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Bas to, dobro je da bar ne spustamo neke kriterijume, ako je nespreman onda koji ce nam, ganjati novog igraca. Raduje ozbiljnost kluba.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Bas steta, meni je bio ok njegov potpis...Sta mislite, jel ima to neke veze sa "budjenjem" Pejnersa? Mozda smo ipak odlucili da ulozimo pare u beka? Ili centra?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.128
Локација
Академија
Мало је неозбиљно што су прво објавили да је дошао а касније га послали на лекарски преглед. Поготово што је био повређен и није играо од прошле сезоне.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.853
Локација
Beograd
Eto nas opet na pocetku. Zar je toliko tesko dovesti kvalitetnog igraca?
Ostoja baci neku bombu covece kad vec kazes da ima novca za to pojacanje.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.302
Reaction score
10.820
Локација
Beograd
Evo i zvanično iz Kluba. Iskreno, mene je malo bilo i strah, uklapanje, svlačionica, upitno zdravstveno stanje, te sitnice... K'o zna zašto je ovo dobro... Svakako je manje bolno sad nego usred sezone...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.804
Локација
Beograd
Bolje da se odmah preseče nego da se čeka,tako i radi ozbiljan klub.Po svemu sudeći nece to biti jedina seča.
 
  • Like
Reactions: Oki

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.836
Локација
Humska ulica
Zao mi je svakog igraca koji zbog povrede ne moze da nadje uhlebljenje.
Sa druge strane hvala bogu da sa Belom nismo usli u bilo sta.Mislim da su i Trinkijeri i ostali posle ovih 60 poena shavtili da nam treba cist skorer jer niko vola ne moze da ubode trenutno.
Srecno Belu u nastavku karijere.
Upravo bando dovedite 2/3 da grmi.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.642
Локација
Yaoundé
Али, пазите како је то срочено на BC Partizan TV: пожелели смо му ''успешан и брз опоравак, уз наду да ће у скорије време поново бити у могућности да обуче дрес нашег најтрофејнијег кошаркашког клуба''.

Као да је остављен простор да касније ипак дође до потписа уговора... Никад раније нисам чуо такву врсту саопштења... :icon-neutral:
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Mislim da ovde ima jos neceg osim zdravstvenog stanja. Klub ga zvanicno najavi kao novog igraca pre potpisa, igrac trenira pre lekarskog, Trinkijerijev odgovor na konferenciji na pitanje o Belu...
Nadam se da gresim ali nesto mi smrdi opasno..na stranu to sto volim sto ga nismo potpisali...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.159
Reaction score
3.676
Sta god da je u pitanju, steta sto jos neko upotrebljiv nije prosirio rotaciju.

A kad smo kod rotacije, ima li sansa da se bar jedan igrac osposobi (Novica ili Volden) do subote? Volio bih da se Novica oporavi jer nam je jedini visoki igrac koji moze sam da uzida (uguzelja) neki kos kada ekipi timski ne ide. Naravno, pored Rase koji je ipak malo vjestiji sa driblingom.

Nadam se da su igraci dosli do daha i malo vise sutirali slobodna :) Treba ce nam sigurni poeni protiv oni nalozenih Zadrana.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.640
Локација
Beograd
Volio bih da se Novica oporavi jer nam je jedini visoki igrac koji moze sam da uzida (uguzelja) neki kos kada ekipi timski ne ide.
E ovo su pravi stručni izrazi kada je košarka u pitanju! :D
Jebo one američke specijal izraze za svaku priliku i loptu, jesu oni izmislili košarku, ali imamo i mi svoj jezik!
A oni pričaju tuđim, engleskim...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top