Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Do sad su novinari pogodili ako se ne varam samo Voldena, ostale su debelo mašili, nadam se da je to i sad slučaj.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Nadam se da nije istina. Znam da Trinkijeri vise voli da radi sa iskusnijim igracima nego sa klincima, ali ovaj bas ne deluje spremno za ozbiljnu kosarku...Postoji samo jedna varijanta u kojoj bih mozda bio za njegov dolazak, a to je situacija u kojoj bi on kostao vrlo malo, a mi pare preusmerili na ozbiljnog centra.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Redinga je pomenuo novinar Sportanda jos pre nedelju dana a oni su se pokazali veoma pouzdanim.
Cak je i logican potez jer ga Trinki odlicno poznaje.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Stojance daj molim te neki manji carsav o Redingu, u kratkim crtama, da znam da li da mu se nadam ili da zelim da ne prodje lekarski.
Nije valjda toliko losa opcija, i imamo li uopste neku bolju varijantu ?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa iskren da budem ne bih da pišem ništa ni o kome dok ne potpise, a sve i da potpise ne znam šta da napišem o igraču čiji je max bio pre 4,5 sezona, tada je bio dobar igrač ali pre 5 sezona je kosarku igrao i poljoprivrednik iz kraljeva sa sundjerastim kolenima...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Bojim se samo da Trinki dovodi ove rekovalscente, da bi imao alibi u slucaju da ostanemo i bez EC i ABA. Vjerovatno jer nam nije dozvoljeno vise od drugog mjesta, nazalost. Mrzim te pickousti!
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Kad Ostoja megaloman nije mogao da upotrebi neki zvučniji epitet od "kvalitetan igrač"...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ljudi zapeli na nesretnog Birču koji gore od ovog ne može, može biti samo bolji. Plus kad dođe i taj centar njegova minutaža će verovatno biti još manja, spuštaće se Janković na 4 ponekad, imaš Tomasa, imaš Novicu. Čovek je dokazani grobar, nije štetan po svlačionicu kao onaj što je otišao na pozajmicu. Da pravi glupe faulove pravi ali ako je on jedini problem pa mi ćemo se prošetati do titule EK. :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
alboy75, je li ti hoces reci da je Reding idealno rijesenje? Ne zezaj brate moj Grobarski


Mi mozemo ovde da diskutujemo nase zelje, razmisljanja, tome i sluzi forum. Ali realno se sve svodi na jedno, verujemo li treneru ili ne. Ja verujem.

Isto ko ovde za Parahuskog sto su me nervirali, nije mu pruzena sansa, bolje znamo mi nego Trener sto ga vidja svaki dan.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.690
Reaction score
23.026
Локација
Академија
Не могу да разумем да неко истовремено брани Бирчевића, који није показао ништа до сада, а с друге стране критикује Садика који је месец дана пре зимске паузе постигао 13 голова. Будимо мало реанији у оценама и очекивањима.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top