Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Bi, naravno,ali bi oboje krenuli od nule pa ko se kako snadje,a sad smo u debelom zaoatatku sto se budzeta tice,i to je zacementirano
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Jel zna neko sta se desava oko izgradnje trening hale za kk Partizan? Bila je cak i ona fondacija "Pucisti" koja je prikupljala novac za to? Danas sam negde procitao da je Ostoja izjavio da bi sledece godine trebala da pocne izgradnja te decenijske cekane hale.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
So obzirom da smo od cuvene Suprolige pa do danas uglavnom pucali sebi u noge, dok su nam ostali pucali u glavu, valjalo bi osmisliti sta raditi u bliskoj buducnosti, posto se ocigledno blize nove presudne godine u nasoj istoriji.
Od Evrolige kako stvari stoje nista, a samim tim Aba u sadasnjem obliku gubi smisao, mada i takva besmislena ima vise smisla od eventualne covic&sin ling long domacice.
Kad kazem osmisliti, mislim na nase forumsko osmisljavanje, posto nam je klub u vazalnom odnosu po tom pitanju, pa samim tim nema pravo na osmisljavanje.
Kontam da ce u sirem regionu se naci odredjen broj klubova koji bi radije igrali vikendom sa nama i nama slicnima, ako takvih ima, nego da se ugase ili igraju lokalne kabadahijske domacice, sto mu dodje na isto..
E sad da li ce se naci neki sponzor da to isprati, to je pitanje...
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Шта је ово па нико не пише ништа око потенцијалних појачања на центарској позицији? Никакав спин! Најјаче ми је кад се којекакви медији почну позивати на изворе из клуба и лупати имена, а черга лимена почне кукати како ми имамо паре, а они немају за своје званично 35+ појачање. Мајку им јебем за оно писмо и поновно сплеткарење иза леђа, а све под плаштом СвеСрбије. Чмарине ушљиве, семе им се затрло!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ako ode Pejners, a dosao je Redzi, znaci da je konkurs za beka sutera ubicu i dalje otvoren, bas kao i za centra monstruma, od kad ode Artem?
Iskreno , vi se mi se svidja cutanje i zamrla tema , nego licitacije na osnovu amaterskih portala.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
S obzirom da u poslednje tri tekme u Aba ligi dižemo prosek na tek jedva nešto iznad 100 koševa, ako planiramo ubicu šutera neka to bude neko od nosilaca igre iz NBA ne bismo li prebacivali 130, baš kao u NBA :cool:

Šalu na stranu, stvarno se nadam da smo uboli sa Redingom, jer je pre svega timski igrač i očigledno se skapirao sa drugovima "na keca".
Ako pola ekipe bude raspoloženo kao večeras, mi možemo sa svakim da se pobijemo šuterski. Za ona ultimativna očekivanja, koja svi gajimo, potreban nam je car u reketu... I niko više
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ostoja najavljuje pojacanje, Tosha istog momenta obezbedjuje potreban kesh :D

EL6riRQW4AA_Y0y
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Pored frizure, koja je očigledan uslov, gledam ove snimke i čini mi se da je on baš to što tražimo.
Valjda taj novinar zna nešto...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
Impresivne brojke. Ovo je neki mlad igrac zeljan dokazivanja.

Uzmi Trinki evro titulu!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.096
Локација
Академија
Ако овај дође, одмах ће да крену приче како лименке бране интересе домаће кошарке тако што отпуштају странца а доводе Србина Куриџу а ми још једног странца. Нека, само нека кукају. То значи да им се крај ближи.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Njima se blizi kraj i ovako i onako.Cim su pod teskom panikom poceli da dovode igrace ,a vec im oni koji ne ulaze u 12 sede u dva reda ,oni su otisli u tri lepe picke materine. Ima BAT da seva na sve strane.Onaj Davor kod Tegija izbacio sav prljav ves,kaze da ne primaju plate ,a coki bolesnik dovodi igrace .
Dajte tog centra pa da iskidamo sve
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ja se njihovog menjanja igrača i "zarađivanja" prilikom dovođenja novih, kao u slučaju Skorcijanitis nimalo ne plašim. Kad tad će i klonirana kučka u zamrzivač.
Plašim se našeg. Ajde jedan igrač, pa nek je i najskuplji, ali ako bude i Pejners, neće biti dobro. Opet, sa druge strane, nije da nije bitna sezona i da nam treba. Može li Miletić nešto više osim bljeska u pokojoj utakmici? Ima li Pejners to nešto? Hoće li Trinkijeri da ga čeka? Hoće li Trinkijeri po svaku cenu uspeh u Evropi? A šta Ostoja hoće?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Braćo, vas čovek ne može preduhitriti nikako... Taman pomislih da imam muštuluk za Tilmana (sad videh negde vest), dođoh ovde da okačim i skapiram da ste već čitav dan ispred mene sa info :D :D :D

Svaka čast! :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top