Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Produžen je ugovor sa NIS-om i naravno nije propuštena prilika da se nanovo zahvalimo jednom čoveku...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
što kaže Ostoja, da volimo sve koji pomažu klub :p

"Želim da se zahvalim svima koji su pomogli da Partizan bude u ovakvoj situaciji. Svim sponzorima i navijačima koji kupuju karte i tako pomažu naš Partizan. Takođe, želim da pošaljem jednu poruku, koja je za mene važna večeras, a to je da ja nikada nisam tražio da volite bilo koga ko pomaže Partizan, ali mislim da je fer i pošteno da poštujemo sve one koji donose nešto u Partizan. ..."

u to ime, uskliknimo s ljubavlju, vučiću-pederu! :buhaha
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Koliko je ustvari retardirano to neko mišljenje koje vlada da nama neko LIČNO nešto pomaže. Eto sada peder je tako dobar pa nam pomaže, zamisli.

Pa mamu vam jebem, svim političarima, niste vi naši vladari nego vas narod bira da služite tom istom narodu! A samim tim što su klubovi državne institucije vi morate da odvojite novac za njih, znači vi kao DRŽAVA a ne vi lično. I ovde ne mislim samo na sport nego globalno sve vezano za državu.

Kada dodju na vlast oni umisle da su oni apsolutni vladari naroda a da smo mi njihovi robovi. Mamu li vam jebem, imam pravo da iskažem svoje mišljenje za svakoga od vas i to mora da bude svačija sloboda!!! Puši ga PEDERU a pare će država i dalje davati!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
"Sugestije navijača oko cenovne i politike ulaznica koje ste iznosili ovde i na BC Partizan TV, dostavljene menadžmentu kluba, koji ovih dana treba da izađe sa informacijom oko prodaje ulaznica za Virtus, ali i Primorsku i Mornar pre toga." Tegi objavio na svom profilu.

Nadam se da ce napraviti neki top 16 paket, moramo imati punu arenu. Sve tri utakmice se moraju dobiti kuci.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Previse kukamo oko posete, Ostoja ce se iskompleksirati krenuce da dovodi botove na sektor 400, desetine autobusa oko Arene i svi mljackaju sendvice dok gledaju tekmu. Pusti djavola...
Meni je lepo bilo i protiv Tofasa,toplija je atmosfera ok, ali i protiv Krke... sta fali, nas 2,3000 pijes sok, jedes kokice,nema guzve, KKP razavaljuje dole, milina.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Apropo price o Ostoji i Pekovicu,Ostoji cemo tek da sudimo,onda kada ode i kada vidimo sta je ostavio iza sebe,ja u sarene laze ne verujem. Samim tim sto dolazi iz te jame glodara,izdajnika,seljacina i kriminalaca cemu da se nadamo? Da je veliki grobar i da je dosao kao Mesija da nas spase i izbavi od zla? Tesko. Al evo ima sansu,desava se dosta toga pozitivno posle dugo vremena,ali po koju cenu to cemo tek da vidimo. A od tih velikih grobara sto izgibose za Partizan i kojima je srce crno-belo mi se kenja. Vidimo sta nam se sve desava a vidimo i gde su svi ti grobari. Nigde.
Na prste jedne ruke da izbrojis takve.
Pekovic je jedno od najvecih razocarenja za mene,to je jedno dno dna,jedna kljusina najobicnija,jedna sokacara,jedna muska kurva koja se prodala za drugarstvo sa pickoustim i sve benefite toga,sve mu jebem da mu jebem,Partizan ga nije interesovao ni na nivou promene vremena u Singapuru.
Ostoja ovakav je 200000000 puta bolji od njega,Ostoja ovakav je za njega izmislio grobarstvo i ljubav prema klubu! Mrav kojeg zgazite napolju slucajno je veci grobar i navijac Partizana od tog Pekovica usranog.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Je.o li ga prvorođeni u usta ,polako ali sigurno mi postaje odvrazan kao prvo pomenuti.Pa jel nam dao pare iz dzepa pa da mu pišemo ode?U danu kad "pokojnica" dovodi jos 2 igrača na već postojeći nikad skuplji roster on mu se zahvaljuje što je dozvolio produženje sponzorstva sa nisom.Ma duvaj ga Ostoja makar i evroligu uzeli.Duvaj ga bre!!!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
"Želim da se zahvalim predsedniku Aleksandru Vučiću što je omogućio da potpišemo ovaj ugovor sa NIS-om i ostale ugovore bez kojih ne bi bilo očekivanih sportskih rezultata", zaključio je Mijailović.

Hvala Ostoja
Hvala Aleksandre
Hvala Ostoja
Hvala Aleksandre
Hvala Ostoja
Hvala Aleksandre

















(Od sepse pocrkali)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bez uvrede malo ste počeli da podsećate na ove snobine što se svake nedelju zgražavaju nad zadrugom.
Mislim ono šta očekujete od jebenog polupismenog SNS limara koga predsednik pušta sa sednice da gleda utakmicu? Zahvaljivaće se do kraja mandata konstantno, možete samo da napišete template postove i da ih kopirate za 2 meseca kad se opet bude zahvaljivao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
"Želim da se zahvalim predsedniku Aleksandru Vučiću što je omogućio da potpišemo ovaj ugovor sa NIS-om i ostale ugovore bez kojih ne bi bilo očekivanih sportskih rezultata", zaključio je Mijailović.
Evo ja imam pitanje za preCednika Ostoju:

ako već treba da se zahvalimo vučiću-pederu, koji će nam on onda klinac u klubu? koji je on onda fikus? ako bez vučića-pedera ne bi bilo sportskih uspeha, tj ako je zaslužan za finansije i sve ugovore, hajde onda da eliminišemo njega, ostoju, sa mesta preCednika-fikusa, uštedećemo lovu barem na njegove troškove pa možemo još po neki dug da vratimo.

očigledno je da on nema nikakvu drugu ulogu, do da se zahvaljuje.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Malo je preterano, ali neke stvari mora da se ponavljaju kako se ne bi zaboravili, kao druge..
Izgleda kao losa matrica, ali jedino tako moze da sprecimo da sutra neko krene da objasnjava kako su ostoja i vucic dobri..
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Meni samo nije jasno kako ne shvata(ju) da samo dodatno iritiraju ljude?
Malo li je, dva puta godisnje..npr na pocetku sezone i kad je zavrsavamo, ucestvovanjem u finalu?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Meni je drago što se ovako često zahvaljuje vođi što postojimo, računam da će tako nekima valjda doći do pameti da kad pišu "ostaja reaguj, namazan je ostoja, bravo za ovo ostoja..." I ostale umobolnosti, u stvari pišu "vučiću reaguj...".

Mada, možda im ni to ne smeta :confused-smiley-013:
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Lepo se ovo zahvaljivanje poklopilo sa "Vučiću pederu" u Areni, a i ovo da ne mora svako svakog da voli.
U fazonu: "rek'o bih vam da ne pevate to, ali me je strah da ne oteram i vas što ste ostali"

drugi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top