Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jovanka Redzepovic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
20
Reaction score
16
Локација
Bgd
Onaj ko misli da bi coravi precutao ono prozivanje zene, dece i tasta, a da sve ovo nije iscenirano, taj je suvise naivan. Ostoja ratuje fiktivno, rata nema. Rat je da se on satro bori kroz institucije, kao kevce, a ovamo da izigravamo konkurenta. Sabotaza kluba.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ljudi, ne zamlaćujte se bezveze trivijalnim stvarima.. Naš jedini spas je da korona opet sjebe sve jer su cigani jaki ko zemlja. Mnogo sam razočaran u rad uprave, sve su bacili niz vodu. Trebalo je po svaku cijenu da se rizikuje jer ako sad ne uhvatimo priključak za njima, nećemo nikad.. Evo dobili smo spor sa bankom, jeste da će se oni sigurno žaliti ali bi to trebalo da se riješi, jednostavno MORA da se plati dobar i iskusan stručnjak da preuzme tim i jednostavno MORAJU da se dovedu još dva jaka igrača, poentera, da bismo bili konkurentni jer nas put kojim smo krenuli vraća u eru Mute Nikolića, Djoka Šalića, Vrapca itd...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Posle svega, ne mogu da verujem da se na forumu i dalje piše o onom teletabisu.

Prošle godine ispisane stranice, kao čekamo vajld kard, mi ćemo dobiti jebeni vajld kard, zajebo nas zenit :banghead: , sad izvadio drugu šargarepu, pa se piše o nekakvom kao ratu.

Da je kurčev rat, onaj teletabis bi već bio bolesni šećeraš koji davi po klubu, i već bi bili vapaji da se obojica sklone iz srBske košarke, i sva ostala mašinerija koja ide kad se neko istinski pobuni protiv kancera ovog društva sd kurva ciganska.

Šta je jebeno više s mozga?

Od peković spasitelj, a mi derviši koji pratimo Limož, do pekovića zla u rangu čovića, forum svašta trpi, al' ostane zapisano, tako će i ovo, samo što drugi put ne bi smelo proći "ljudi bili zavedeni, teraj dalje".

I ne znam što koji kurac ulazim na ovu temu, samo uhvatim sebe u bolesnim mislima da i treba ovo da nam rade što nam rade, i nismo za bolje.

Napravite opciju da se ignoriše tema.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
A možda jednostavno nisu u stanju da završe neke stvari i da dobiju taj rat,kao i za WC...ne mora svaki neuspeh da se svodi na to da neko namerno sabotira klub iznutra.

Da se zajebalo jeste se zajebalo i to mnogo ,zna se ko je prvi odgovoran za situaciju da mi danas igramo utakmicu u kojoj nas poraz stavlja u jako nezgodnu poziciju oko plasmana u plejof.

A na sve to dodaj činjenicu da si na terenu pre pola godine bio u odličnoj situaciji,bio si u najboljoj situaciji i u EK i u ABA,imao si najboljeg trenera,imao si domaći teren...sada nemaš ništa i ne može korona da ti bude izgovor za sve.

Opet se vraćam da se preteruje i paranoiše oko nekih stvari,očigledno se prespavalo koliko su bolesnih saopštenja izdali povodom Odža,oba kluba iz Železnika povodom priče oko Fmp-a,koliko gostovanja po jutarnjim programima ?

Priča oko prenosa vlasništva je smešna ,jer je papirološki sav prenos na par klubova trebalo da izvrši leta pred sezonu 2016-17 ,e sada mi smo imali situaciju da se o tome ćutalo sve do utakmice u Podgorici prošle sezone kada je nekome visilo mesto u plejofu ,pa su tek onda setili i odlučili da tuže ligu oko prenosa vlasništva na neke klubove.

Pa onda kada se liga okončala onako kako su oni želeli ne važi više tužba može i vansudsko poravnanje,da bi onda nakon priče oko Fmp-a tužba ipak ostala na snazi,pa sada opet verovatno opet neće potezati tešku artiljeriju kada imaju početak sezone onakav kakav žele.

Previše se toga dopustilo da rade šta hoće,ali koliko klubova ima ta ABA liga,da li je sve do Partizana ?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
pa se piše o nekakvom kao ratu.

s obzirom da sam se ja nadovezao na to, i rekao za napade na porodicu i jer znam sta se desava u cz i sta se misli i prica
lepo sam rekao da je to ostojino nesto licno, plus sns populista, hoce da se pokaze, i zato i sve oko abe i sl, a ne zbog nas...a da je ono zlo iz zeleznika popizdelo, i to je sigurno tako
problem je sto obojica imaju zastitu, a sto na kraju kkp nece imati nikakvu korist, dok oni hoce, kao i uvek

i ovi s juga su hteli da maltertiraju ostoju iz nekog desetog razloga pa je to zaustavljeno...i kao sto vidimo da se zastita rusi (iz ko zna kog razloga) pa resili da udare po njima, tako ce i ostoja izgubiti tu zastitu kad bude doslo vreme
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@boksa

Nisam mislio na tvoj post, video sam da si napisao da radi iz ličnog interesa, slažem se s tim.

Mislio sam na one koji veruju da to radi zbog interesa Partizana.

Nekad kliknem na ovo "prikazivanje ignorisanog sadržaja", mazohista.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
452
Reaction score
2.414
Da li je realno da jos nema reakcije klub zbog brukanja sinoc?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ovaj još tu? Kad do sad nije otišao znači da mu je dobro i da ne namerava... Teško nama... Veliki je Nenad Čanak.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Koga bi voleli da vidite umesto scepanovica? Mislim na imena koja su realna. Ja bih voleo da dzile jos jednom proba, mada prosli put je to bilo jako jako loše...
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Šćepanović dobio otkaz.


Izvor?
President
 
Последња измена од уредника:

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Posto smo ponovo u delu vreme sporta i razonode meni se mota po glavi Vladimir Đokić ima donekle iskustva a čini mi se da je i mladje selekcije vodio u repki
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako je strani trener, mogli smo i da ne menjamo. Ako je taj koji se pominje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top