Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Uvek sam mislio da teletabis svojim sns spin glupim bajkama potcenjuje navijače Partizana, koji nisu kao cigani da gutaju razna sranja jer nemaju mozga za logičko zaključivanje, ali izgleda da sam nas ja precenjivao.

Ona masa sns grobara što se gore negde u postovima pominje = beskorisna masa.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Urodila plodom usteda na skupom treneru i "alavom" crncu, pa sad imamo raspad sistema kojem se ne nazire kraj. A sve to zajedno kosta mnogo vise nego taj trener i walden. Da se ne zajebavamo vise kako su to pravi razlozi njihovih odlazaka. Ovaj idiot na celu kluba ako ima malo mozga mogao je to da predvidi, zato ne pije vodu ta prica o smanjivanju budzeta.
"Možda" on i nije mogao da predvidi, ali šta je sa Kecmanom, Lončarem i ostalim primaocima plate... a da "ćuti dobro je..."
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Dajte prekinite besmislenu diskusiju! Ne posvećujte pažnju glupim postovima!
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
S jedne tačke gledišta, slažem se sa većinom aktivnih na forumu po pitanju Ostoje, dok, sa druge(malo slabije i nerealnije), imam razvijenu teoriju da je Ostojin istorijski pandan lik Nedic. Za jedne izdajnik, za druge heroj. Tacnije, bio je predsednik nacisticke Srbije da bi spasao sto vise naseg naroda. Tako da je moguće da je Ostoja svestan u kojoj je političkoj situaciji KKP i uopšte sport u Srbiji, pa pokušava da izvaga i izvuče najbolje što može. Pre nego da osudim bilo kog pokušam da se stavim u njegove cipele, tj da zamislim sebe u toj situaciji. Lično, ja bih zarad Partizana verovatno progutao svoj ponos i postao Nedić, jer je bolje i Nedić nego pavelić.
Nisam nikakav ostojin bot, već sam razuveravao ljude s foruma u vezi te sumnje, a ne pišem često jer smatram da nemam uvek šta pametno da se nadovežem na 30posta koji se vrte oko jedne teme. Isto tako, nisam siguran ni u ovo što sam izneo, jer kao što rekoh, to je neki domen moje teorije
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Recimo da ignorišemo Bajra.

Nego je l uopšte realno da pričamo o Džikiću? Bilo je onih priča o sukobu sa Kecmanom (pisalo se ovde) i Novicom (iz "medija").
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Sto se mene tice, ako se sukobio sa Kecmanom i Todoricem, treba da dodje, a da odu obojica spomenutih i da se ne vracaju :D Novica je vec druga prica, ali moze i on da razmislja polako o drugoj profesiji na kraju sezone.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Ne znam, mene nesto ne odusevljava eventualni dolazak Dzikica. Sa aspekta znanja i iskustva, sigurno je jači od Šćepe, Lazića...
Ali ono kad nije stao uz ekipu, nazivao igrace Partizana limitiranim i uopšte ne gotivim taj fazon kruga 2jke, iako sam rodjen u BG...
Te neke stvari( limitirana ekipa, igrači su krivi) trener Partizana ne sme ni da pomisli, a kamoli izgovori.
Njegovo dovodjenje je nastavak borbe od 2gog do 5tog mesta.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ma Dzikic je ovako zanimljiv lik, i kad se pobjedjuje ok je ta neka njegova prica.
Ali kad stignu losi rezultati onda bas i nije podnosljiv, i ta njegova prica postaje demagogija, i dodje kao i kod Scepe igraci su ti koji su krivi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.359
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sto se mene tice, ako se sukobio sa Kecmanom i Todoricem, treba da dodje, a da odu obojica spomenutih i da se ne vracaju :D Novica je vec druga prica, ali moze i on da razmislja polako o drugoj profesiji na kraju sezone.
Inače ne znam dal je neko primetio kako se Kecman provlači uz bukvalno svakog trenera svi se menjaju, samo on ostaje :D
Dovedeš stručni štab i dobiješ Kecmana gratis.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Kakav tajming za povratak u budućnost. 2015. godina kao da je juče bila. Ne znam samo kako to stariji članovi trpe više to. Tada je ta grupacija razjebala forum. Fabrika laži servirane od strane savetnika za sportska pitanja. Običan petokolonas i parazit. Eh, te proklete platice.

Dzikica su isto sabotirali. Angažovali botove da ga pljuju po društvenim mrežama. Protiv sam njegovog dolaska jer nije ni reč rekao da su ga otrovali u Nišu i nije pokušao da nekako odbrani ekipu. Ako je lud da dođe i da opet ima podmetanja, te priče se svakako ne završe po Partizan.

Trinkjeri je otišao za praktično manje pare u Minhen. I oteran je. Sve drugo rečeno je teška laž i zlonameran spin.

Šćepanovića plata + plata novog trenera + šteta prouzrokovana svim dešavanjima do danas je daleko veća od proklete plate nezahvalnog Italijana.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Recimo da ignorišemo Bajra.
Ako ti se ne svidja šta si pročitao(a čak sam se i ja delom ogradio od domena svoje teorije, samo iznosim misao koja je verovatno većini u jednom trenutku prošla kroz glavu, tako i meni), iskuliraj ili napiši kako si siguran da nije tako i da uzalud pokusavam da verujem da uzasnno stanje oko voljenog nam kluba nije bas tako uzasno . Bukvalno sam do tančina obrazložio prostu misao da ne bi došlo do zabune i bezobraznih komentara na moj račun. U zdravlje!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Evo, ograđujem se. Ne bih da polemišem o nečemu što nema veze sa mozgom.

@Mister MVP , zar se ta zamerka Džikiću ne svede na isto kao i ono traženje Trinkijeriju da napuši Ostoju, Vučića i verne im pratioce?
Ne bi to ni bilo loše, ali se takav koji će svoj integritet, buduće angažmane i zdravlje ugraditi u borbu ne rađa tako često. Nažalost.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
@publicenemy
Mislim posle Niša, kada mu je zdravlje bilo ugroženo. Ne mislim na sam kraj. Mada i na kraju je otišao bez reči. Suština tog dela post-a je da će možda doći na mesto gde su mu već postavljali klipove.

Trinki je rekao više nego dovoljno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Trinkijeri je bio dobar za ekipu i za rezultate. Da li to automatski znači i za klub - ne znam.
Što se mene tiče, on je bilo kakvu priču što se tiče emocije završio kad je u jutarnjem programu hvalio psihopatu.

U trenutnoj situaciji, najviše bih volela da dođe neki trener, koji nije Partizanovac, koji će da radi svoj posao i da ga posmatramo samo kroz tu prizmu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Ako je dobar za ekipu i rezultat, kako onda nije dobar za klub? Valjda je to osnovno sto klub trazi od trenera, dobru atmosferu u ekipi i dobre rezultate.
E sad, ako se zamerio kafe kuvaricama, to je vec druga prica, onda svakako nije dobar za klub. Salim se naravno, posto zadnja dva dana upadosmo u vremeplov, a godina je 2015.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top