Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.723
Локација
underground
Mika i Mekintajer jesu bili kancer nase igre , da ne idem dalje u odredjivanju kancera mimo ekipe jer je to svima jasno .Gordic nije bio kancer , odstranili su i zdravo tkivo , ne mogu da verujem da nije dovedena cetvorka , koja bi uz Alija na kecu bila u stanju makar da se pobije ako nista drugo
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Do kraja sezone, ne bi me iznenadilo da prvi tim Partizana čine trenutni pioniri KK Partizan.
Ovo što je uspeo N. Lončar, ni najveći mrzitelji Partizana ne bi uspeli u praksi da sprovedu.
Ovo bi trebalo kao pokazni primer u knjigama da ostane zapisano.
U knjizi pod nazivom "Kako tzv sportski direktor može da urniše jedan tim"
Ovo bre nikada, ja zaista ne pamtim da je neko uspeo da dovede takva "pojačanja". Ista na pola sezone rastera. I na njihova mesta planira trenutne pionire kao zamenu.
I još, teško da se čovek kiselo ne nasmeje. Da za sve prethodno još i prima platu
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Šta da urade pre pet godina kada su i planirali da nas sjebu ovako u tom periodu. Pisao sam kada je došao limar da će da nas svedu na razigravanje mladih igrača a onda se postavlja pitanje za šta nam služi KK Mladost ? Da uhlebimo jakovljevića ?

Izjebali su se sa Trinkijerijem nisu se nadali onakvom uspehu ali su skapirali da je - skup tener > skup tim - pa sreća naša najuriše debelog žabarskog pljeskavičara. Ono pređenje sa Generalovim Partizanom je kao da porede S21 sa 3310, jeste Nokia vanserijski telefon ali vreme je pregazilo i taj koncept nema prolaz jer u 2021 traže se neke druge stvari. Lepa je nostalgija ali od nje se ne živi u sadašnjosti.

Na konto sns mantre ponašaju se kao da smo njihovo krezubo glasačko telo kome su isprali mozak preko pinka i njegovih satelita pa nam prodaju priču o Generalovom KKP. Košarka se igra sa kvalitetnim strancima potpomognutim domaćim igračima + jedan ili dva mlada igrača koji talentom odskaču.

Ove limarove "ideje" sa klincima koje će da forsiramo ne piju vodu nego je bagra namirisala da ima dosta nas koji bi podržali KKP koji se bori za svoju poziciju u Srbistanu i gura neku svoju "priču" pa sada to pokušavaju da nam prodaju a u stvari istina je da nisu obezbedili pare i da su jurenjem Trinkijerija jasno pokazali svoje ambicije.

Baš me interesuje da li su pokušali da vrate Generala i njemu prodaju ovu priču ?

Razigravanje igrača ali za koga ? "Repku" ? Cigane ???

Koliki je dug KKP bagro ?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ovo je sve bilo jasno, i dok je ovde najveći problem bio da li će u areni da se jedu kokice ili hot-dog, kao i dok je bila u "igri" vajld karta, koju nam je preoteo zli Zenit, ah te proklete pare, kao i dok je limar "istrajavao" da ne igra ligu s fmp-om, kao i dok je debeli italijan hteo belu lađu, i dok je dug dva puta smanjen za 2 miliona, i dok je limar guzio marfin banku...

Tako da @system, imaju razloga da opet prodaju neku priču, debila nikad ne fali.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
U Partizanu uvek vecinu mora da cine najbolji domaci talenti i kvalitetni dostupni domaci igraci i kao dopuna kvalitetni stranci.
Ovo sto bagra sada pokusava sa mladim igracima je ocigledno izuzetno glup pokusaj maskiranja katastrofalnog stanja kluba. I to je jos jedan pokazatelj koliko nisu dostojni Partizana. Ko normalan u sred sezone otpusta projektovane nosioce i ubacuje u tim gomilu tinejdzera?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.723
Локација
underground
Pa nista oni ne rade , osim onog sto sam ja citao i na ovom forumu , tipa daj mlade domace igrace pa makar ispali iz ABA , to im je i dobro doslo sad kad se puca finansijski. Da bar imamo najbolje domace igrace , koje ima npr mega koja bi uz tipa dva jeftina stranca kao sto su npr Mozli , i lupam Renfro uz huk sa tribina mogla i sjebati cigane i uzeti ABA, ali nemamo ni to .Izuzimam Radovanovica za kojeg mislim da bi recimo Dule od njega napravio NBA igraca , ali sta vredi kad i ako bi se to desilo on bi otisao pre nego sto procveta
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Pokusacu samo pretpostaviti kakav pakao se veceras sprema..

1. Perkins. Ima da umre u 3/4 ako tempo igre bude visok.
2. Jaramaz i Pejdz. Jare evidentno nije u formi dok ce Pejdza cuvati kao da je Dzordan.
3. Trifa, Dangubic, Zagorac.. Sta reci, a ne zaplakati.
4. Novica i Tomas. Bez brzine i minuta ili bez suta. Bice Zagorac i Dangubic ispomoc, a ne znam koji je gori na toj poziciji. Ovde smo najtanji.
5. Mozli i Jankovic. Ovdje smo jos i najjaci. Nekada su sami zavrsavali utakmice.

Ostoja i Loncar, grobarski izdajnici.
 
  • Like
Reactions: ZM

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
U svakoj okupaciji najveca zlodela su radili domaci izdajnici. Govna iz uprave i "sportski direktor" su, zarad licnog partijskog interesa, izvrsitelji najcrnjeg ponizavanja naseg Partizana. Ocigledan cilj im je da dozivimo sudbinu ikebane . Nema vise kvalitetnog trenera koji bi hteo u borbu sa vetrenjacama a samim tim nema motiva za mlade talente da dodju, napreduju i nose sveti dres. Proci ce i ova pošast a loncaru, ostoji i ostaloj bagri ovo nikad necu zaboraviti. NUSKMP
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.723
Локација
underground
Najgore je sto ja mislim da dobijamo veceras i sto idemo u 8, ali tu nam je kraj , nazalost , eto da i ja prognoziram, sa dobrom cetvorkom i sa ovim timom bi mogli dobro prodati kozu , i pobiti se do kraja , ali ocigledno je da je Ostoja jedva docekao da se preda , verovatno i pod uticajem ovog foruma , gde se zagovara podmladjivanje po svaku cenu , i neku strategiju na duze staze , koja je samo zamajavanje , sve dok je pickousti na vlasti , a to ce verovatno biti dozivotno , posle toga ide Vuk , posto je Danilo zabrazdio u alkoholizam i narkomaniju te ce izgleda biti otpisan u korist brata
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Mislim da bi Ostoja najsrecniji bio kad bi mu skandirali"Ostoja pederu!!! "
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top