Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ja se i dalje nekako nadam Željku pa da ponovo zavrtimo naš čuveni tango...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
super, jurimo bacača bejzbola da nam baci i ovu sezonu u bunar :D

šalu na stranu, radio je jako dobar posao s Valensijom, uzeo je tu špansko prvenstvo, pamtim ga kroz maglu da je nešto u Baskoniji bio, stvarno mislim da niko ne zna više od toga.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.442
Локација
tamo daleko...
Sta kaze ova gnjida, trener mu je primarna stvar.

Primarna stvar je da smrad odjebe iz kluba, kao i da mu gazda crkne. To bi bilo idealno. Od tih silnih naprednih spasitelja, KKP tone sve dublje i dublje. Kako bi samo bilo da nas nisu spasavali.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Iskreno nikad cuo za coveka, nadam se da ce forumasi koji su upoznati sa njegovim kvalitetima i manama nesto vise napisati
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Izgleda je stranac u pitanju, spanac,bivsi trener finih spanskih ekipa, valensije, baslonie, granke, pedro martinez.. Bukvalno zavrseno sve..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Odakle vam to da je završeno? Ako je to završeno neka se odma i od starta teraju u PM!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
To je veza preko Zorana Savica, ocigledno je. 2017 sa Valensijom uzeo titulu u Spaniji. Iste godine proglasen terenerom godine u Spaniji i Evrokupa. Pored superkupa sa Baskonijom 2005, i tutule trenera godine u Spaniji 1994 (eeejj) nema sta vise da se pomene u karijeri dugoj 30ak godina.

Generalno ne znam sta bi mislio o doticnom. Licnost je zbog koje se moze podici hajp, sto je cilj uprave da se predstavi kako se rade ozbiljne stvari. Medjutim ozbiljni rezultati tesko da ce se ostvariti. Sto se opet poklapa sa interesom uprave.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Iskreno nikad cuo za coveka, nadam se da ce forumasi koji su upoznati sa njegovim kvalitetima i manama nesto vise napisati
Nije nepoznato i malo ime, ne znam kako niste culi za coveka.

Mnogo je cudan trener. I cudan je prava rec. Od toga da moze da mu se sve poklopi i napravi sjajne stvari, do toga da pojede svaki zivac.
Izuzetno tvrdoglav, sa vrlo cudnim vodjenjem utakmice. Ne u smislu njegovog ponasanja ili slicno, nego u smislu odluka tokom same utakmice. Ludacki neracionalne izmene, zaboravljanje igraca na klupi, forsiranje iste stvari milion puta i kad ne prolazi... Jede covek zivce svima.
Mada mislim da je kvalitetan trener i da puno zavisi od tog nekog vajba koji sklopi sa ekipom.

Nikako se ne bih slozio da je neznalica niti bih ga uporedjivao sa Repesom. Lik je specifican trener sa iritantnim pogledom na kosarku i filozofiju igre. Imao je vrh timcic u Baskoniji, ali su neki igraci ludeli od njega, Bobua npr.

Licno ga ne volim i ne svidja mi se ako je istina.
Ali mu ne osporavam trenerske kvalitete i neke stvari koje je postigao.

Svejedno nam je svakako ko je trener. Klubom upravljaju likovi koji su dokazali svoju pokornost nadredjenima i spremnost da izvrse klasicnu izdaju kluba.
Dok Ostoja i ovi sto ga podrzavaju bitisu oko kluba, svejedno nam je i Pablo Laso da dodje.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
@Dino Vise pratim fudbal, a evropsku kosarku ne pratim vec godinama pa jednostavno nisam upoznat sa trenerom. Hvala na informacijama
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovaj lik nije totalni anonimus da bismo pljuvali odmah u startu ali nije ni dovoljno dobar da ugrozi lokalne i političke pretenzije da bismo njime bili zadovoljni. Međutim, ostavlja mogućnosd da ode na ovu ili onu stranu.

Upravo je zbog toga "međutim" i doveden. Nateraće nas da ćutimo i čekamo pa ako krene po zlu (a verovatno hoće) biće dovoljno kasno da se izvuče sezona i napravi neka promena. Znaju tačno šta rade (ako dovedu ovoga) u to nema nikakve sumnje. I naravno, opet na štetu svih nas koji volimo Partizan!

Imena meni prihvatljiva:

1. Željko Obradović (problem što valjda nije toliko lud!?)
2. Duško Vujošević (problem zdravlje)
3. Andrea Trinkijeri (problem što ima ugovor)

Svi radili u Partizanu, svi pokazali da vrede... Ostalo je sve mazanje očiju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top