Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
radije bih imao crkavicu sam nego da primam milostinju od pičkouste nakaze

jebala ih evroliga, nek budemo peti ali da znam da mu nismo ništa dužni

lepo je da pare uđu u klub, naravno da je dobro da željko bude trener, ali kako ova uprava funkcioniše, budžet od deset miliona će nas direktno oterati u bankrot, pritom što dolazi od jedinog izvora koji klub ne bi smeo da prihvati da ima imalo časti i poštenja i integriteta

osim ako nemaju plan da željko ostane narednih pet godina minimum, što mi se tek čini kao nemoguć ishod

pritom, ako kojim slučajem on ode nakon dolaska, što nije nemoguće, ili ne ostvarimo osvajanje evrokupa odmah, šta onda, onda će biti realna priča da smo na ivici gašenja jer će ispasti da smo sprcali brdo para na... šta??

ovo nije normalan i održiv model funkcionisanja ozbiljnog kluba, to je kula od karata koja čeka da padne ako izvučeš jednu, čak i za niske i ružne standarde evroligaškog poslovanja gde su mnogi veliki klubovi u minusu

a smrada nabijem na kurac, i njega i stranku mu
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Jedno jeste očigledno, a to je da Željko bas upire sa tom pričom o 2 predstavnika u Evroligi.
Tužna Srbija ne moze da obezbijedi licencu jednom, a ne za dva kluba.
Nagledao sam se ovakvih situacija, očigledno je dakle da bi Željko rado došao, vidi se to, ali naravno ne da oboli i dobije šećer kao Dule. Hoće jasno da ima budžet za krstene igrače, neće da se bakce sa Jankovicem i da Dangubi...
I ja volim ludo volim Partizan, i u životu žalim sto nisam milijarder samo iz razloga da budem vlasnik SD Partizan, ali i ja da sam Zoc imao bih iste uslove.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.696
Reaction score
23.075
Локација
Академија
Зар не видите да психо хоће да окупи менторе за свој дипломски рад као кошаркашки тренер? Већ је на своју страну приволео Божу и Дуду. Фали још само Жоц. А Дуле ће му сметати и да преузме КК Гулаг.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Не желим да верујем да је Жељко тражио буџет од 10 милиона. Такав буџет немају ни екипе које играју фајнал-фор ЕЛ.
Ако му дају буџет од 10 милиона за ЕК онда ће роми имати бар дупло више за ЕЛ.
Ovo u vezi budzeta evroligaskih ekipa nisi u pravu. Mozda je bilo tako do pre 15tak godina ali sad minimalni budzet u evroligi je oko 10M.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ako je ideja bila da imamo dva kluba u EL, zašto je onda morao Trinkrijeri da ide?
 
  • Like
Reactions: rus

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.118
Локација
the middle of nowhere
Ovo sam i ja cuo pre nekoliko dana . Navodno je i Kicanovic bio na pregovorima. Zeljko je po toj prici dao rok do kraja meseca da ti sponzori udju u Partizan i da se to realizuje jer naravno nece potpisati na rec. Doduse nisam cuo za cifru , jer je formulacija bila "budzet sa kojim Zeljko misli da moze da uzme evrokup ili bar igra u finalu". Cigani su izgleda obezbedili licencu i nije im vise o glavu da moraju uzeti ABA, pa je pickousti izgleda pristao , naravno uz uslov da se direktno Zeljko njemu zahvali ako se cilj ostvari sto ce se poklopiti sa izborima.

Ako dozivim da se Zoc zahvali poglavici tacno cu prestati da pratim sport za vek i vekova. Po meni je casnije krenuti od beton lige i igrati na amaterskom nivou nego ukaljati obraz i traziti odobenje od poglavice za bilo sta.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Кажем ја, за 10-15 година, испашће да су се они грчевито борили упркос маћехинском односу државе према курви, а ми смо вучкова мезимица у коју се сипа шаком и капом...
Kao sto su u bivsoj drzavi bili sputavani a imali po 13 titula za redom. Ma govna su to neopjevana koja se nicega ne stide.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Ovo sam i ja cuo pre nekoliko dana . Navodno je i Kicanovic bio na pregovorima. Zeljko je po toj prici dao rok do kraja meseca da ti sponzori udju u Partizan i da se to realizuje jer naravno nece potpisati na rec. Doduse nisam cuo za cifru , jer je formulacija bila "budzet sa kojim Zeljko misli da moze da uzme evrokup ili bar igra u finalu". Cigani su izgleda obezbedili licencu i nije im vise o glavu da moraju uzeti ABA, pa je pickousti izgleda pristao , naravno uz uslov da se direktno Zeljko njemu zahvali ako se cilj ostvari sto ce se poklopiti sa izborima.
Pošto vidim da dosta ljudi zna neke priče, ali neće niko ništa konkretno da napiše, situacija stoji ovako. Pregovara se ozbiljno sa Željkom, koji će se prihvaiti posla uz 10m budžet, ako se obezbedi. Aminovanje za celu tu priču, stiglo je od čoveka koji se pita za sve u ovoj državi, koji ima ideju da Srbija ima dva kluba u evroligi. Informacija je od jednog od najboljih prijatelja našeg najtrofejnijeg trenera, u istoriji kluba. Ako on laže, lažem i ja vas.
Isto sam cuo po nekim krugovima,ali fali jos jedna vazna informacija:Zeljko je zvalavog odbio na prvu loptu prebacenu u njegovo dvoriste oko ovoga.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ja imam info iz prve noge!
vucic trener.
Budzet ko Kelti.
vulin gensektas.
vesna zaduzena za odnose sa kim bilo.
Ludilo.
Dalje,Todoric na kecu iz dvojke,Mladzani na 5-icu.Grba pojenter.
dr.covke ljut ko nemci ba drvaru.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Samo da kazem da obozavam Zoca, kakav mocan intervju.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ako nešto znam o žvalavom bolesniku, to je da je samo jedna stvar jača od njegovih kompleksa, šizofrenije i želje da se dokaže drugima - mržnja prema Partizanu i grobarima. Ta usrana i plašljiva pičkica po cenu svega najgoreg za sebe i svoje najbliže neće prežaliti da budemo faktor. To zapamtite kad se nadate nečemu. Ne govorim ja ništa novo, X ljudi je pričalo da se radi o ludom i nenormalnom čoveku, zlikovcu i šizofreniku kome je mesto u zatvorenoj ustanovi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Inače čuo sam da se pre nekog vremena žvalavi šizofrenik sastao sa Vladom Divcem i nudio mu predsedničko mesto u olimpijskom savezu. Navodno mu je Vlade rekao "mene možda interesuje tvoja pozicija", zato vađenje slučaja kantrimen poslednjih dana po tabloidima. Takođe ga je navodno pitao Vlade, a šta bi da se Đoković kandiduje, kao prošao bi isto kako i ti i svako ko se usudi da udari na mene.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Mislim, sve i da po.islm da pi kousto neuroticno gov3do hoce da "ucini" Partizanu, rezultat xe biti sledeci. Dva, tri meseca cemo mozda imati suplo manji budzet od xigana, nakon, toga nam pbustabljanu sve finansije i igrace Adin Vrabac... Ko mislim da ce biti deugacije je lud, da ne kazem nesto srugo, posto ppstujem neke ljude koji pisu te nerazumne stvari. Dok ne lipse govno nece biti boljw
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top