Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
To sa sezonskim ce biti zanmiljiva situacija, naime koliko sam razumeo dozvoljeno je sportske priredbe u zatvorenom 30% kapaciteta, a kontradiktorno tome vec nas plase za povecanim korona talasom na jesen, pa ako bude "poostravanje mera" bice krajne zanimljivo kako ce se to odnositi na drzaoce sezonskih ulaznica. ali daleko je to daj da Zeljko prvo dodje pa cemo ostalo nekako lakse
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.906
Astra Zeneca nivo 400? :D Idemo mi u superior, inace zovemo nadlezne :D Idemo, ako najverniji ne dobiju besplatne sezonske. AKo dobiju, placa se pojedinacna karta. Povremeno.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Cinjenica da se coki ne oglasava po ovom pitanju mi govori sledece : ili je sve gotova stvar i on tu ne moze nista da promeni, ili od cele price nije ni trebalo da bude bista osim podjebavanja Grobarije.
Osecaj m kaze da je validnija prva opcija, ali ajde da sacekamo.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Obećao sam da se neću javljati na ovoj temi više ali si me naterao... Hvala ti do neba, baš si me obradovao i nasmejao ovom slikom :partizan-fan: :ziveli :ziveli Živ bio! Nemoj da se zbog mene ide u off, nije lepo da zatrpavamo ovde. Hvala za sliku brate!!!!
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Da neko ne pomisli kako imam bilo kakvu informaciju o dolasku, samo imam neki jebeno-pouzdani osecaj da nas napokon ceka i malo pozitivnog ludila medju Grobarijom, i neciganskim Srbljem uopste!

I da se upravo pokrece lavina koja ce progutati sveprisutno zlo bez obzira da li nam dodje Žoc ili Darko Ruso.

Onako usput i jedna anegdota koju svi znamo, ali nje zgoreg da ponovimo, cisto zbog gostiju... .!.

"Sutirali smo do iznemoglosti, a kada bi lopta usla ’bez koske’ mi bismo vikali ’svaka cepa’. Kako je meni to islo dobro jedan prijatelj mi je rekao da sam ja Žoc – Željko Obradović Cepač. Danas me tako zovu i u inostranstvu, volim taj nadimak – kazao je...

Drzi gace pickousti, bice cepanja do iznemoglosti!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top