Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Kako čovek stari sve se više vraća korenima. Život napravi jedan krug i vrati te na početak, Balašević je napisao da je sećanje čudna lupa koja sitne stvari preuveličava, zato mladost izgleda tako lepa, zato bi joj se vratili. Možda Željko ima sad tu potrebu i ambiciju, verujem da nigde više nije uživao nego u svom Partizanu, koji nije isti nego kad ga je on napustio. Ja samo znam jedno, došao, ne došao, ja lično ću još više voleti i ceniti Željka jer sama pomisao da u ovom trenutku postoji promil šanse da on bude naš trener izaziva u meni divljenje i jednu grobarsku emociju koja je ravna osvajanju evrolige.
Živi smo, nisu nas umrtvili!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.147
Локација
Академија
Све је то лепо што ти написа али где су у тој причи Остоја, снс и Вучић? На ниске смо ми гране спали када зависимо од милости човека који из дна душе мрзи све што има везе са Партизаном.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Rekao bih da se čeka možda 27.06. da bi se bombastičnom vesti o Žocu donekle "poništila" profina najevljena revolucija i vidovdanski ustanak.
U smislu gledaj šta radimo za Partizan a onaj buca nešto se buni bezveze. Ali, ima ko da pamti
Ajde Želimire više pocrkasmo
Vuletićev vidovdanski ustanak ahahahhahahahahah
Dal ste realni ljudi :pop
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Ја сам уплашен. Искрено. Свето тројство гробарске кошарке су Дуле, Жељко и Сале. Од живих и активних. Знамо како је прошао Дуле, само се бринем да Жељко не буде изигран и насамарен.

Прича се о гаранцијама. Шта гаранције значе у земљи у којој главну реч води бескарактерно циганско говедо које слаже чим зине?

Са друге стране, колико смо велики, управо показује и сама могућност да се Жељко врати. Ми јадни, разваљени у сваком смислу, а постоји озбиљна прича да нас преузме најбољи европски тренер свих времена, пре свега зато што је наш навијач.

Све у свему, Жељко, Дуле, Сале, Саша Илић, Голац, Мијат... треба да дођу у ослобођен Партизан. Поред бојазни коју имам, веома радује и циганска параноја у коју су они упали.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Jedna stvar je istina što vukučkić priča
On stvarno bi voleo Partizan i FMP u evroligi.
Ali pod uslovom da FMP osvaja bitne trofeje koje vode u EL i igra istu.
Tačka.
Ako dodje Željko sigurne su dve stvari :
Bićemo jebeni igrači u evropi...
Bićemo jebani od strane sudija, saveza, države... u takmičenjima gde je FMP.
Ako pak Željko ne dodje sigurne su dve stvari:
Nebo je plavo i trava je zelena.

Mi možemo da se kurobecamo koliko hoćemo ali istina je da smo od "Pekoviću kupi nas" SNSirani kao bele lale.
Da li ćemo ikada biti Partizan koji će se pitati za nešto pre Vučka? Dok je on na vlasti samo za prvi posed lopte pri podbacivanju.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.771
Reaction score
19.400
Локација
Nickname
@Grave Samo da dodam. Voleo bi Partizan u EL ne zbog dobrobiti srBske košarke već zbog daljeg mira u kući (državi) i demantovanja na predsedniče homo.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Šta bih dao da mogu samo da provirim malo na te razgovore. Jebo majku, porodiću se od muke! Da prave novu Povelju UN-a, do sada bi je napravili i potpisali.

Tegeltija isto Bože me prosti, k'o da je umro a @pbg sere sa fudbalom za sve novce... Ne znam šta rade toliko, da su se pobili do sada bi izašlo u vestima :D
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Kakvom progresijom ideš sutra očekujem 10ak tvojih poruka ;)
Al zato kad Zoc potpiše \●/\○/
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ne znam ali ovolika cutnja mi budi pozitivna ocekivanja, nesto kao zatisje pred buru(buru ciganskih muka)
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Jbg, bilo je lijepo nadati se...

Nadam se da ste sklonili oštre predmete od Spaldinga.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa čemu takva poruka... Nigde ne piše da je gotovo. To što danas nema ništa ne znači da je gotovo. Ne razumem "Jbg, bilo je lijepo nadati se..." Znaš nešto?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Статус
Затворена за писање одговора.
Top